Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Sej vem,da se mogo?e ?e malo zmi?ljujem. Samo tole se mi zdi kr okej avto, z okej ceno. Samo motor me skrbi ,da je podhranjen za te?o in velikost avtomobila :(

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10233552&show=1&avto=Mazda%20Mazda6%20Sport%20Combi%201.8i%20TE

 

Pozna kdo prodajalca, ali pa ?e ima kdo tak avto (karavana)? Sicer ima tast 6ko (5vratna) z 1.8 ma?ino in povpre?no porabo 7l (letnik 2005). Samo on ne velja, ker se skoraj ni? ne vozi, oz ?e ?e samo na dopust v dalmacijo in nazaj :) Zato pa ima cca 70 000km. Je pa res,da je tole kar precej ve?ji in te?ji avto?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...jaz poznam prodajalca Avtoplus KP Salon Mazda in g.Boruta dobro..lahko malo povpra?al za to Mazdurino..zgodovino in itd...LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej vem,da se mogo?e ?e malo zmi?ljujem. Samo tole se mi zdi kr okej avto, z okej ceno. Samo motor me skrbi ,da je podhranjen za te?o in velikost avtomobila :(

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10233552&show=1&avto=Mazda%20Mazda6%20Sport%20Combi%201.8i%20TE

 

Pozna kdo prodajalca, ali pa ?e ima kdo tak avto (karavana)? Sicer ima tast 6ko (5vratna) z 1.8 ma?ino in povpre?no porabo 7l (letnik 2005). Samo on ne velja, ker se skoraj ni? ne vozi, oz ?e ?e samo na dopust v dalmacijo in nazaj :) Zato pa ima cca 70 000km. Je pa res,da je tole kar precej ve?ji in te?ji avto?

?e vsi so pri?li od to?ke A do to?ke B. Se ti pa lahko smeji, ko pla?uje? cestnino ob registreaciji...ostane za en tank bencina prroti 2,0 motorju...servis je pa tako ali tako sindikalen... Glede na omejitve in kazni, je to ?ist OK avto...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mu kr vec kot pa 7l pije... zagotovo. Meni osebno je telih 120hp definitivno premalo. Zelo malo navora in posledicno tudi visoka poraba. ?e pri 2.0 motorju je razlika takoj o?itna (bolj posko?en, exploziven)+ poraba je manj?a. Kar te pride registracija 80e dra?ji to je pa to. Moj naslednji avto bo minimalno 2.0.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobrih bencinarjev je zelo malo, ki bi se prodajali...sam sem ga iskal pol leta, ?e ne ve?...?e bi takrat bil 1,8 motor, bi ga kupil... Dobro, da je bil 2,0... Za normalno vo?njo je dost teh 120 lipicancev... ?e je avto BP, kar po njega...je tudi cena ugodna...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Gelipter - no,?e ti ni odve? prosim ?e kahko vpra?a? kaj in kako?

 

Kar se pa morabe ti?e, imajo pa na spritmonitorju okol 8l/100km

http://www.spritmonitor.de/de/uebersicht/27-Mazda/251-6.html?fueltype=2&power_s=100&power_e=130&powerunit=2

 

Glede na to,da sem trenutno ?e vedno lastnik predpotopnega civca VTI, bom najbr? mal pogre?u posko?nost pri kateremkoli novej?em avtomobilu :( Je pa res,da otrok in dru?insko ?ivljenje zahtevajo svoje :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Deeyan, ?e te zanima solidna MPS-ka se ena rde?a prodaja v A-Cosmos v BTC-ju.[/quote

 

So Jo postimali? Ce je govora o 6-ki?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Deeyan, ?e te zanima solidna MPS-ka se ena rde?a prodaja v A-Cosmos v BTC-ju.

?e je to una rde?a 6 od blonde - bo prej reklama za Carglass solidna, ko pa ta avto

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...@Freak...bil na avto plusu kp in pogledal to Mazdurino 1.8 TE.avto je lepo ohranjen lep. kupljen v SLO v kp Avto plus Mazda.tudi redno servisiran na tem poobl.servisu .ima vse papirje o servisu in itd..tudi notranjost je ohranjena lepo.tudi cena ni zadnja..se da zmenit..lepa Mazdurina.pokli?i v salon Avto plus Mazda kp..zmeni se za ogled..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kdo ve za kak fajn in poceni avto? ko re?em poceni mislim 500? ali ?e bolje manj, spra?ujem za kolega ker je njegov na ?alost za odpis.

 

Jaz imam tako zadevo (samo da 5-vratno limuzino) in je eno bolj hvale?nih vozil, kar jih je bilo doma. Stro?ki servisov so zelo ugodni, ma?ina je trpe?na, pospe?ki in kon?na so precej nad povpre?jem za to konjenico, poraba je 7,5l kombinirane, podvozje je super, prostora pa precej... Zavrti se komot ?ez 300.000km. Minus je le rja, kar se vidi tudi pri temu. Ampak za 250?... :)

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10245330&show=1&avto=Ford%20Mondeo%20Karavan%20Ghia%202.0-KLIMA-SUPER...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ker mi je mazda 6 u?la, se spet vra?am k temu avtu
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9922238&show=1&avto=Mazda%20Mazda5%20CD110%207S-SLO

 

Me pa zanima naslednje, a mi zna povedat, kaj je to zaen paket opreme? 

Je pa tud tale kr fajn za vidit, sicer mal ve? kilometrov (mogo?e je ?e narejen velik servis?) Mi je pa v?e?, da ima full opreme.

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10269742&show=1&avto=Mazda%20Mazda5%20CD143%20%20Navi-Kamera-el.vrata...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.