Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Okusi so razli?ni, ampak men je tale MR2 prov stroooj, le ?e kak?ne druge barve bi moral bit (pa ne rumene).  :P

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10225601&show=1&avto=Toyota%20MR-2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Okusi so razli?ni, ampak men je tale MR2 prov stroooj, le ?e kak?ne druge barve bi moral bit (pa ne rumene).  :P

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10225601&show=1&avto=Toyota%20MR-2

 

Kolega ima takega ?rnega, ampak s turbom. Zadeva ima nekaj ?ez 300KM in leti kot sneta sekira (cca 4,5s do 100), ampak poraba je tam na ravni ameri?kih muskulatur iz 80-ih let. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:  pred leti se je ena prodajala,  nevem pa ?e gre za isto.

 

U glavnem, bi blo za met, ampak japonsko verzijo "Mazdaspeed" :)

Za trenutek sem ?e cviknil, kako, da je nisem opazil, ko sem pred tednom nabavljal avto. ?eprav glede na konje pri 323 sem verjetno s trenutnim avtom tam-tam.  sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet en avto, ki ga "poznam" :D Dr?i, res je bil servisiran pri Krulcu:http://www.mojalbum.com/symon/280zx-spy-shots

 

?mego, ker se nisem nikoli poglabljal. Tale Mazdaspeed ima isti motor, kot na?a GT le z dodano turbino (torej ima ful rezerve "na?" motor) al je kaj drugega?

Popolnoma ista zadeva tako kot si reku, tak da pomoje ms ta motor kr potencial, glede na to da ga nekateri spravljajo preko 300hp :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?e ve?krat bral na tujih forumih da so kupili na odpadu od GT-jke motor, vrgli turbo gor in je precej ?asa laufalo tudi na 300 hp.

That's what I'm talkin about :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Googlam. Dobesedno so gor obesili eno maj?keno turbino z zeloo malo boosta (5 psi = 0,3-0,4 bar) kar je sme?no malo. Se mi je zdelo malo ?udno, da imajo le 217 Nm, kar je dobesedno isto kot nekateri malo bolj naviti 2.0 naturalci (RS konkretno, verjetno tudi kak Type R). 

No ja, vsak dan se kaj novega nau?imo. :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale bi bila pa dobrodo?la v gara?ah ljubiteljev plo?evine in motornega zvooooka;

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=8559311&show=1&avto=Chevrolet%20Corvette

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Googlam. Dobesedno so gor obesili eno maj?keno turbino z zeloo malo boosta (5 psi = 0,3-0,4 bar) kar je sme?no malo. Se mi je zdelo malo ?udno, da imajo le 217 Nm, kar je dobesedno isto kot nekateri malo bolj naviti 2.0 naturalci (RS konkretno, verjetno tudi kak Type R). 

No ja, vsak dan se kaj novega nau?imo. :D

 

Jp, pustil so full rezerve... Ni mi jasno zakaj, al niso mel jajc al kej drugega... :nevem:

Tale bi bila pa dobrodo?la v gara?ah ljubiteljev plo?evine in motornega zvooooka;

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=8559311&show=1&avto=Chevrolet%20Corvette

?e je ?e korveta vsaj naj nebo ta?voh varianta :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Googlam. Dobesedno so gor obesili eno maj?keno turbino z zeloo malo boosta (5 psi = 0,3-0,4 bar) kar je sme?no malo. Se mi je zdelo malo ?udno, da imajo le 217 Nm, kar je dobesedno isto kot nekateri malo bolj naviti 2.0 naturalci (RS konkretno, verjetno tudi kak Type R). 

 

No ja, vsak dan se kaj novega nau?imo. :D

Kateri avti so pa imeli tako majhno turbino?

 

so zamenjali tudi injektorje, ?rpalko in elektroniko?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kateri avti so pa imeli tako majhno turbino?

 

so zamenjali tudi injektorje, ?rpalko in elektroniko?

Mazdaspeed Protege (323F BJ 2.0 turbo). Kolikor vidim dejansko niso menjali ni?, celo ?e sem prav razbral so gor obesili T25 turbino, ki je ponavadi pri 1.8 motorjih, za 2.0 so bolj primerne T28. Skratka res so poenostavili. Ima pa baje dobro podvozje in bojda celo ?pero, to pa ni tako slabo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.