Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Mene osebno kar zmoti, ?e ima avto zamazane in zjahane sede?e. Dopu??am pa mo?nost,da kompliciram :D

 

@Katrjaa - lahko pove?, kaj je blo,da je dr?al stereotip o kupovanju avtomobila iz druge omre?ne?

Ni ?lo za Mazdo. Moj je kupoval Alfo neko hudo mo?no. Je klical, da bomo pri?li iz Jeseni, da ?e je lahko realen kako je z avtom. No in dale? od tega, kar je on govoril, ko smo pri?li v Mb. Se niti se pomnim ve? to?no. In imela sva s sabo pi?tolo za lak, ko sva zame avto kupovala...spet preko Trojan in niti eden ni bil nekaramboliran (pa 1.lastnik). Potem sva meni kupila Stilota. Nevem avto od 1. lastnika super lep vse...na poobla??enem. No na koncu smo ugotovili, da sve?ke najbr? niso bile ?e sploh menjane in je iz ene kur?eve sve?ke pri?lo na 700? stro?ka (menjava glave motorja). Najb? je bil lolek tudi mehanik (takrat sva ?e iskala zaupanja vredna mehanika), da mu je ratalo zdrobit sve?ko in stvari so se zapletle....In po teh izku?njah sploh nevem kako, da smo upali ?e kupit rabljen avto. No smo reskirali, dali malo ve? in novej?i letnik pa g. Pelko jo je pogledal.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah pride v?asih tak  :) 

V?asih dobi?  v?asih ne.... na koncu se nekako  zgliha.

Vsaj pri meni je bilo do sedaj vedno tako

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rabljen avto... Vsekakor je la?je iti v salon in kupiti novega pa vsaj ve? pri ?em si (recimo). Je pa res, da si ga marsikdo ne more privo?it. Jaz jih sicer redko nabavljam, ker "tistega" i??em ve? tednov, v?asih mesecev. Ampak ko ga najdem, ni va?no iz katerega dela Slovenije je. Dva sem vzel na Dolenjskem, dva na ?tajerskem in enega na Gorenjskem. Vsi so bili odli?no ohranjeni, ?eprav ne najcenej?i. Ampak ugotovil sem, da se spla?a dat malo ve? in ga dobi? od lastnika, ki ga resni?no ceni in ga ne bo dal za vsak denar. Sicer se ?e po notranjosti vidi odnos do vozila. Vzdr?evanje je velikokrat povezano s stanjem notranjosti. Vsaj po mojih izku?njah. Ima? pa seveda tudi take primerke, ki so zapu??ine kak?nega podjetja v ste?aju. To so pa jackpoti :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali pa take, kot so moji: redno servisirani in vzdr?evani, obutani in opraskani okoli naokoli, notranjost pa o?i??ena mogo?e vsaki? pred tehni?nim pregledom... Kdor je kupil od mene, je imel precej dela, da je notranjost o?istil, za zunaj pa pravzaprav celega prelakirati, ampak z motorjem in ostalo mehaniko pa zagotovo ni imel te?av. Vem, ker sem jih praviloma prodal takim, ki jih poznam...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal nostalgije na mojga stroja za lokalne voznje :)

 

Za po mestu fantasticen avtocek;

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10074165&show=1&avto=Citroen%20Saxo%201.1i%20SX

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mozakar je bil s Kosova in nafrisno v SLO tako da sva se dokaj namatrala s komunikacijo. ;)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je bil vcasih ornk stroj in recimo, da ga izroci za 500 EUR, ampak cestnina pa muska za popizdit, kot da gre za kakega supersportnika :)

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9670372&show=1&avto=Audi%20A6%202.6%20E

 

Kake avte so v?asih delali nemci :) Tam nekje do leta 2004 so bili na taki stopnji dizajna kot da bi imeli ekipo iz Zaporo?ja... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej nas zajebava?, a ne? Ti, ki si vedno zgro?en nad kvadraturami - kaj je pa tole? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, lej tole je primer KVADRATASTE KOLM KI?TE (limuzina mi je ?e kar okej, ampak Variant, ajej). 

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10374441&show=1&avto=Volkswagen%20Passat%20Variant%201.9%20TDI%20Comfor...

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej nas zajebava?, a ne? Ti, ki si vedno zgro?en nad kvadraturami - kaj je pa tole? :ne vem:

"Diha" na LPG :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.