Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Tisto zadnjo vrstico doda avto.net samodejno... :zvizga:   ... Zakaj? :ne vem: Pojma nimam  :ph34r: ... reklama  :jezicek:

 

Dodajo zaradi promocije.

Oseba da oglas za isti avto v ve? medijih; ko ga morebitni kupec pokli?e, mu naj bi tako ?e povedal kje je oglas videl. ?e dobi? 10 klicev iz avtoneta, 3 iz Bolhe in 2 iz Salamona (se zmi?ljujem), je velika verjetnost, da bo? naslednji? spet ogla?eval na avtonetu...

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prodajam :) Cena je vbistvu po dogovoru oziroma po najbolj?em ponudniku.

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9961673&show=1&avto=Mazda%20Mazda6%20CD120%20TE

to je tvoj? Zakaj je ?el motor v fran?e?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je tvoj? Zakaj je ?el motor v fran?e?

Zaribal na 3. cilindru (Pelko pravi, da je tovarni?ka napaka). Bi ga dal popravit, ampak imam ?e neke druge stro?ke zdaj in sem ga za foro dal na net. Nujno ga itak ne rabim. 

Ja pa mater a je lahko narod tolk glup da ne ve kje gleda oglas ??? ?zmeden?  ?zmeden?  ?zmeden?   In je treba to na koncu ?e napisat, ni ?udno da mamo take kr... v parlamentu.

O?itno nisem edini, ki se mu to zdi zelo po Cimeroti?evo napisano :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekdo ima pa velike ?elje:

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9835387&show=1&avto=Puch%20G%20280%20GE

 

Za 26 let star avto, pa ?eprav je Puch, ho?e okroglih 15.000?? Saj ne re?em, gre za eno lep?ih vozil zadnjega ?asa (za moj okus), ampak tale pa vseeno pretirava s ceno...

 

post-5658-0-39508400-1438329551_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pa kr mo?no spominja na k?no ?katlo.Kartonasto.

Sam ce primerjas tole staro skatlo z novimi, je tole velik bolj robustno! ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam ce primerjas tole staro skatlo z novimi, je tole velik bolj robustno! ;)

Glede na to, koliko ima ROB-ov, bi reku da je res ROBustna ko sto mater.  :lol:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekdo ima pa velike ?elje:

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9835387&show=1&avto=Puch%20G%20280%20GE

 

Za 26 let star avto, pa ?eprav je Puch, ho?e okroglih 15.000?? Saj ne re?em, gre za eno lep?ih vozil zadnjega ?asa (za moj okus), ampak tale pa vseeno pretirava s ceno...

 

attachicon.gifneimenovana.JPG

Kdor je tole kdaj vozil ve da ge prakti?no ni? ne ustavi razem pumpa, ?e je prevelik razmak med njimi. :hudicek:

Sem ga vozil 4 mesec v vojski, kaj to dela, po po?ku in ostalih brezpotjih. :rispekt:  :rispekt:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdor je tole kdaj vozil ve da ge prakti?no ni? ne ustavi razem pumpa, ?e je prevelik razmak med njimi. :hudicek:

Sem ga vozil 4 mesec v vojski, kaj to dela, po po?ku in ostalih brezpotjih. :rispekt:  :rispekt:

 

Poglej, poglej, jaz pa sem ga ?tiri mesece preganjal po Udnbor?tu in Krvavcu. Vseeno pa je cifra malo previsoka...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes sem sre?al 4 mlade francoze v LJ na o?itnem roadtripu v takem temnem. Ni bolj?e zabave :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to pomeni da zdaj ?e DURS preprodaja / uva?a avte?

Iz razpisne dokumentacije je tudi razvidno, da so avtomobil pripeljali iz tujine. Prav tako nima izdane slovenske homologacije

Zanimivo je, da je bil avtomobil prej?nji mesec na rednem servisu, med opombami glede stanja je napisno tudi, da so nanj name??ene ?isto nove gume ter da je bil avtomobil spoliran in dodatno za??iten z nanosom za za??ito laka.

 
 

Na Fursu so zapisali, da je vozilo kot novo, saj nikoli ni bilo v redni uporabi, prodajajo pa ga po na?elu videno, kupljeno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa volan, ?alt hebl, menjalnik in zadnji diferencial.

 

Za komplet pa cena ob?utno previsoka.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja za razbitino prevelika cena, ?e bo prodajal po delih.. Se mu pa zna toliko nakapljati. ?e menjalnik s ?estimi prestavami je baje kar iskan, karadn, diff, akse pa so super swap, da dobi? ?pero. Potem je ?e sama ma?ina 1,8 z napeljavo, notranjost, dobra streha.. V bistvu se nabere kar nekaj denarja. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja za razbitino prevelika cena, ?e bo prodajal po delih.. Se mu pa zna toliko nakapljati. ?e menjalnik s ?estimi prestavami je baje kar iskan, karadn, diff, akse pa so super swap, da dobi? ?pero. Potem je ?e sama ma?ina 1,8 z napeljavo, notranjost, dobra streha.. V bistvu se nabere kar nekaj denarja.

 

?e ima? ?as in prostor potem dobi? to noter, druga?e pa? proda? za toliko kot dobi?.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce kdo isce odlicno ohranjeno CX-5 ... >> http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=10002377

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.