Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Tale ne bo dolgo med oglasi.

Prav tak avto sem kupil pred enim letom, enaka barva, enaka oprema, enak menjalnik.

Nad vozilom sem navdu?en, milina za vozit po mestu in na kraj?e razdalje.

Spremljam ponudbo na avtonetu. Po enem letu je to prva ponudba bencinskega modela z AT menjalnikom.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ne re?em, 40 let tradicije, izku?enj, ima sloves, saj je res, ja, ampak taka cena je pa le pretirana...

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13898062&display=Suzuki%20Jimny%201.5%20WT%20Allgrip.%20Clear.%20Aut...

 

O fak, sem pri?akoval kako bolj ugodno ceno.  :blink: ?eprav Suzuki je z zadnjo generacijo res navil cene avtom, tudi Swift sport je ?e prekleto bliz 20 tiso?akom. No pa saj se je dosti proizvajalcev o?itno odlo?ilo, da no?ejo ve? prodati veliko avtov, tudi Ford Fiesta je zdaj ?e 25 tiso?akov.  :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ne re?em, 40 let tradicije, izku?enj, ima sloves, saj je res, ja, ampak taka cena je pa le pretirana...

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13898062&display=Suzuki%20Jimny%201.5%20WT%20Allgrip.%20Clear.%20Aut...

Tole je pa res groza. Okol 15k bi blo cist realno ?e mene vpra?a?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem prepri?an da je prava tema, tale mazda 3 mi je zanimiva. Danes sem jo gledal, sicer izven delovnega ?asa, s kolesom sem ?el mimo pa sem zapeljal notri. Sprednja maska je sicer malo od kamen?kov na?eta, druga?e zgleda avto lepo ohranjen. A pozna kdo slu?ajno. 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13899148&display=Mazda%20Mazda3%20Sport%20G120%20Revolution%B0HEADU...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ful lepa in dobro izgleda. To, da je od kamen?kov popikan je "normalno", ker so dana?nje avto-vodne barve podenj na ?alost. To re?i? tako, da kupi? komplet za popravilo, (cca 10?).

Mislim, da je tudi cena v redu.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem prepri?an da je prava tema, tale mazda 3 mi je zanimiva. Danes sem jo gledal, sicer izven delovnega ?asa, s kolesom sem ?el mimo pa sem zapeljal notri. Sprednja maska je sicer malo od kamen?kov na?eta, druga?e zgleda avto lepo ohranjen. A pozna kdo slu?ajno. 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13899148&display=Mazda%20Ma

zda3%20Sport%20G120%20Revolution%B0HEADU...

Hoj. Mogo?e ti bo pomagalo tole;jaz mislim,da je bil facelifting 2015 in je to stari model,ne vem pa kje je stal 2 leti. Za orientacijo povem,da sem jaz dal za M.3 G 120 Revo.+met.barvo+en servis gratis pa ?e nekaj ve? opreme ima zadnji model,tako da se zdili. Druga?e pa zgleda super. Uspe?en nakup ti ?elim. Zoom zoom.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hoj. Mogo?e ti bo pomagalo tole;jaz mislim,da je bil facelifting 2015 in je to stari model,ne vem pa kje je stal 2 leti. Za orientacijo povem,da sem jaz dal za M.3 G 120 Revo.+met.barvo+en servis gratis pa ?e nekaj ve? opreme ima zadnji model,tako da se zdili. Druga?e pa zgleda super. Uspe?en nakup ti ?elim. Zoom zoom.

A ni bil facelift 2017 leta?

Hvala ti za zelje,bomo videli kaj se da zmenit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni bil facelift 2017 leta?

Hvala ti za zelje,bomo videli kaj se da zmenit.

Poglej malo oglase,pa bo? vido. En vem da je bil 15 mo?no da je bil zadnji 17. Razlike pa ni velike tako,da nima? kaj zgubit. Va?no da je tak ko tam pi?e pa si zmago. Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.