Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ful lepa in dobro izgleda. To, da je od kamen?kov popikan je "normalno", ker so dana?nje avto-vodne barve podenj na ?alost. To re?i? tako, da kupi? komplet za popravilo, (cca 10?).

Mislim, da je tudi cena v redu.

Ta bajka o vodnih barvah je zrasla na zelniku trgovcev. Resnica je druga?na, danes so nekateri avtomobili pobarvani z vodnimi barvami, nekateri pa z vodenimi barvicami.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta bajka o vodnih barvah je zrasla na zelniku trgovcev. Resnica je druga?na, danes so nekateri avtomobili pobarvani z vodnimi barvami, nekateri pa z vodenimi barvicami.

Ni bajka.Vsi se grejo ekologijo in posledi?no ni ve? dvokomponentnih avtolakov kot v?asih.?e ti pitor barva blatnik ali odbija? bo uporabil akril barve.

Je pa res, da z vsako bolj ekolo?ko so res vse bolj vodene barvice. Jaz za barvanje kitar ?e vedno prisegam na stari dobri nitro lak. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri znamkah avtov kjer je lakiranje slabo, prodajajo bajke da so razlog za nekvaliteto barve na vodni osnovi. Pri znamkah kjer je lakiranje kvalitetnej?e (eanko uporabljajo barve na vodni osnovi) jim bu?k ni treba prodajat. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri znamkah avtov kjer je lakiranje slabo, prodajajo bajke da so razlog za nekvaliteto barve na vodni osnovi. Pri znamkah kjer je lakiranje kvalitetnej?e (eanko uporabljajo barve na vodni osnovi) jim bu?k ni treba prodajat.

 

No, ravno v soboto sva z kolegom ob?udovala bel porsche gt3, koprskih tablic. In glej ga zlomka, tudi ta lepotec je bil po havbi kar lepo popikan spredaj. Pa verjetno kupcem oni ne prodajajo bu?k o vodni barvi.

Pa? tako je...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, ravno v soboto sva z kolegom ob?udovala bel porsche gt3, koprskih tablic. In glej ga zlomka, tudi ta lepotec je bil po havbi kar lepo popikan spredaj. Pa verjetno kupcem oni ne prodajajo bu?k o vodni barvi.

Pa? tako je...

Ravno danes sem ob?udoval belega renolda 10let starega in blizu 200Kkm. In glej ga zlomka, po havbi nobenih o?pic. 

 

Strinjam se s teboj da ni samo mazda firma s te?avami okoli kvalitete barve in da so tudi drugi primerki. Nikakor pa se ne morem strinjat, da imajo vse znamke take te?ave. Govorim iz lastnih izku?enj. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno danes sem ob?udoval belega renolda 10let starega in blizu 200Kkm. In glej ga zlomka, po havbi nobenih o?pic. 

 

Strinjam se s teboj da ni samo mazda firma s te?avami okoli kvalitete barve in da so tudi drugi primerki. Nikakor pa se ne morem strinjat, da imajo vse znamke take te?ave. Govorim iz lastnih izku?enj.

 

Seveda ne... pa? nekateri dajo dve roki barve namesto ene. No, in nekaterim znamkam se olupi ?ez leta prozorni lak kot olupek od pomaran?e in so vsi flekasti.

Pa ne govorim o mazdi pa? pa o znamki, ki je v nem?ki lasti. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda ne... pa? nekateri dajo dve roki barve namesto ene. No, in nekaterim znamkam se olupi ?ez leta prozorni lak kot olupek od pomaran?e in so vsi flekasti.

Pa ne govorim o mazdi pa? pa o znamki, ki je v nem?ki lasti. :)

Pa si ti imel v lasti nem?ki avto o katerem govori?. ?e nisi ne vem ?e more? vedet ali je bil naknadno barvan, tako kot ne more? vedet ali ima por?ejev lepotec, ki ga omenja? kot primer, original farbo na haubi. 

Jaz prav zagotovo vem da je bila na moji mazdi barva original pa se je prozoren lak lepo lu??il in to na strehi.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa si ti imel v lasti nem?ki avto o katerem govori?. ?e nisi ne vem ?e more? vedet ali je bil naknadno barvan, tako kot ne more? vedet ali ima por?ejev lepotec, ki ga omenja? kot primer, original farbo na haubi. 

Jaz prav zagotovo vem da je bila na moji mazdi barva original pa se je prozoren lak lepo lu??il in to na strehi.

?kodo ima sodelavec in je kupil novo.In ne, ni bila barvana in jo je z veseljem prodal prej?nji teden trem delavcem, ki jim je bilo vseeno, kako izgleda samo da vozi in je dizel.

Druga?e ne vem, komu ali kako bi jo prodal.

Moje mnenje je, da komur se to dogaja premalo skrbi za avto oz. ga opere samo vsako prestopno leto Da o kak?ni za??iti laka niti ne govorimo.

Je pa tidi res, da mora? recimo pti?je iztrebke ?im prej oprati, kajti vsebujejo izredno veliko ?kodljivih kislin za lak.

To je to.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?kodo ima sodelavec in je kupil novo.In ne, ni bila barvana in jo je z veseljem prodal prej?nji teden trem delavcem, ki jim je bilo vseeno, kako izgleda samo da vozi in je dizel.

Druga?e ne vem, komu ali kako bi jo prodal.

Moje mnenje je, da komur se to dogaja premalo skrbi za avto oz. ga opere samo vsako prestopno leto Da o kak?ni za??iti laka niti ne govorimo.

Je pa tidi res, da mora? recimo pti?je iztrebke ?im prej oprati, kajti vsebujejo izredno veliko ?kodljivih kislin za lak.

To je to.

 

se podpi?em pod tole in dodajam, da so na avto mojega brata za novo leto padale iskre od novoletnih raket. In tam, kjer je padlo se je za?el lu??iti lak in to konkretno. Streha, havba - aja pa ni Mazda ampak Fiat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se podpi?em pod tole in dodajam, da so na avto mojega brata za novo leto padale iskre od novoletnih raket. In tam, kjer je padlo se je za?el lu??iti lak in to konkretno. Streha, havba - aja pa ni Mazda ampak Fiat.

In rakete v Monzi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pticje sranje je res sranje za lak.

Eni to vemo, drugi se pa norca iz nas delajo v stilu: "haha, mali drekec ti pa takoj puca?." 

 

Pa? eni vemo, da mali drekec je lahko ?ez nekaj ?asa velik problem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni to vemo, drugi se pa norca iz nas delajo v stilu: "haha, mali drekec ti pa takoj puca?." 

 

Pa? eni vemo, da mali drekec je lahko ?ez nekaj ?asa velik problem.

?e ve?je sranje je sranje galebov-veliko in uni?ujo?e.

To ne samo, da ti lak uni?i ampak dobesedno naredi luknjo v pleh, ?e pust? preve? ?asa.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zal. So jo vmes ze prodali, tako da sem bil prepozen. Problem celodnevne sluzbe pac...iscem dalje,tako da upam da bom kmalu lastnik ?nove? mazde. Ko mi uspe jo vsekakor objavim tukaj gori.

Povpra?aj malo na tem forumu ?e slu?ajno kdo prodaja TROJKO. Foruma?i tukaj kolikor ?itam kar dobro skrbijo za avte. Druga?e pa mislim,da bo v teku leta nekaj ve? trojk,ker bodo vsi kupovali nove!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povpra?aj malo na tem forumu ?e slu?ajno kdo prodaja TROJKO. Foruma?i tukaj kolikor ?itam kar dobro skrbijo za avte. Druga?e pa mislim,da bo v teku leta nekaj ve? trojk,ker bodo vsi kupovali nove!

Hvala, bom res ja. Drugac pa tudi js mislim da bo kar nekaj ponudbe ja.

Malo se edino odlasam ker me zanima kaksna bo res cena nove. Pa se potem lazje odlocim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje mnenje je, da komur se to dogaja premalo skrbi za avto oz. ga opere samo vsako prestopno leto Da o kak?ni za??iti laka niti ne govorimo.

Je pa tidi res, da mora? recimo pti?je iztrebke ?im prej oprati, kajti vsebujejo izredno veliko ?kodljivih kislin za lak.

To je to.

 

Potemtakem bi morala biti moja BTjka tako rejnata, da niti sence ne bi ve? metala...  sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje mnenje je, da komur se to dogaja premalo skrbi za avto 

Hehe, sem nestrpno pri?akoval in kon?no do?akal ?e sli?ano od tebe :P. Ta tvoja teorija pomeni samo to, da sem za vse pretekle in sedanje avte lepo skrbel, edino z Mazdo sem delal kot svinja z mehom.

 

Me je pa malo razo?aral Boss ker je pozabil napisat, da se je lak lu??il s strehe zato, ker se avto ob vsakem prihodu domov ni opral. Tudi ve?krat na dan. Mogo?e ker ve za splo?noznane te?ave karavanskih karoserijskih razli?ic ?estice kjer se je prozoren lak lu??il s streh okoli "sank". In to brez da bi z neba padali kak?ni Pershingi ali SS20.

 

?e je res da ima 2letni avto o?pice, obstaja dolo?ena stopnja verjetnosti, da se mazda ni izneverila tradiciji.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, sem nestrpno pri?akoval in kon?no do?akal ?e sli?ano od tebe :P. Ta tvoja teorija pomeni samo to, da sem za vse pretekle in sedanje avte lepo skrbel, edino z Mazdo sem delal kot svinja z mehom.

 

Me je pa malo razo?aral Boss ker je pozabil napisat, da se je lak lu??il s strehe zato, ker se avto ob vsakem prihodu domov ni opral. Tudi ve?krat na dan. Mogo?e ker ve za splo?noznane te?ave karavanskih karoserijskih razli?ic ?estice kjer se je prozoren lak lu??il s streh okoli "sank". In to brez da bi z neba padali kak?ni Pershingi ali SS20.

 

?e je res da ima 2letni avto o?pice, obstaja dolo?ena stopnja verjetnosti, da se mazda ni izneverila tradiciji.

Zakaj pa na moji 15 let stari ni pikice odlu??ene barve ne okoli

"sank" ne okoli "smu?k".

Kdor se vsaj malo spozna na barve in lakiranje mu je jasno, da je lak izpostavljen vremenskim vplivom, kislemu de?ju, kaki rahli sodri, raznim smolam z dreves, temperaturam od - 30 pa do +40 stopinj, pa uv ?arkom, pa kakim krempljem od ma?k in na koncu" peskanju" sprednjega dela z kamen?ki.

?e laka pravilno ne vzdr?uje? se pa? z leti pojavljajo te?ave. ?e pa vsake toliko prema?e? avto z za??itnim voskom ga za??iti?, saj ni direktnega vpliva na lak (vosek nudi za??ito).

Pri kamen?kih pa ni re?itve.

V?eraj sem iz firbca malo pregledal razli?ne znamke po parkiri??u. In je ni znamke, med drugimi je tudi tvoja, da ne bi imeli popikane sprednje havbe.

In novej?i kot so avti, huj?e je. Zanimivo, da na 20 let starih avtih tega pojava skoraj ni ali pa zelo malo. Pa? dvokomponentne barve (barva+trdilec), rezultat je izredno trda barva.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, meni se je zdelo zanimivo, da so recimo prve generacije 6-ke imele kar precej te?av z rjo. Moja pa je bila vo?ena po vseh mo?nih pizdarijah, pa avto gara?e ni videl nikoli in je ves ?as stal pod milim nebom (tudi nadstre?ka nimam) in ni bilo niti pikice rje al pa da bi lak odstopal. Je pa res, da smolo, pti?je dreke takoj odstranim, ko jih vidim in tudi udarce od kamen?kov posku?am sanirat vsak konec zime.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.