Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ali je Takumi oprema dosti za dopla?ati, ko je nov? Pa ponavadi osnovne bele barve ni treba dopla?ati. Nove so pa tiso?aka ali dva ve?, ni spet tako sumljivo poceni.

takumi je bila neka akcija, dodano nekaj opreme tudi third party sat nav za nizjo ceno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Third party ni nic dodanega...  Takumi je pac poseben model (kao nek "limited edition"), ki ima dolocene zadeve iz visjih paketov opreme (recimo kamero za vzvratno voznjo, drugacna platisca,...) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Third party ni nic dodanega...  Takumi je pac poseben model (kao nek "limited edition"), ki ima dolocene zadeve iz visjih paketov opreme (recimo kamero za vzvratno voznjo, drugacna platisca,...) 

pardon, II generacija trojk in 6k je imela 2-DIN third party navigacijo v takumi. Tretja ne.

 

https://www.njuskalo.hr/auti/mazda-3-1.6-takumi-navi-oglas-10965944

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem bil kaksen mesec nazaj v a-cosmos v BTC, mi je rekel da bo Takumi nadomestil Attraction model. Je pa to model z opremo med Attraction pa Revolution, feltne so pa drugacne barve, so nekak temne kromaste barve, na belo ekstremno lepo izgledajo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pardon, II generacija trojk in 6k je imela 2-DIN third party navigacijo v takumi. Tretja ne.

 

https://www.njuskalo.hr/auti/mazda-3-1.6-takumi-navi-oglas-10965944

 
Aja... to pa nisem vedel ... Pri sedanji trojki ni nic "third party" ... 

 

 

Ko sem bil kaksen mesec nazaj v a-cosmos v BTC, mi je rekel da bo Takumi nadomestil Attraction model. Je pa to model z opremo med Attraction pa Revolution, feltne so pa drugacne barve, so nekak temne kromaste barve, na belo ekstremno lepo izgledajo.

 

 

Tudi na rdeci mazdi 3 Takumi temne feltne fajn izgledajo ... 

 

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_ef98-20181010-102

 

 

Banners_and_Alerts-20181010-101945.jpg

 

S temi imeni ne vedo vec, kaj bi se se sli... Po novem je recimo oprema Takumi Plus pri sestici najvisji paket opreme...  nad Revolution Top ...

 

Konfiguriraj-20181010-102410.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Plin ima zraven oznaceno... Borut ima pa fetis na plin... oz. se mi zdi, da pregleda vse oglase, kjer je zraven omenjen plin... ;)

 

A je Zmaj kaj zameril ali ga je samo spregledal?

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12841222&display=Subaru%20Forester%202.0%20SF%20Bi-Fuel%20PLIN

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drazji je od jurja :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, 

po treh leti ima avto isto ceno kakor nova 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13578121&display=Mazda%20CX-3%20G120%20CHALLENGE

 

oz ?e 9 ? ve?

 

post-24-0-21213500-1539937446_thumb.jpg

 

pa ?e nova

 

post-24-0-50853800-1539937437_thumb.jpg

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem vceraj slucajno na parkingu videl novo M6 karavan in novo cx5. 6ka je neprimerno vecja - daljsa in seveda nizja.

Cx5 je kot da bi 6ko z obeh strani stisnil da se napihne :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem vceraj slucajno na parkingu videl novo M6 karavan in novo cx5. 6ka je neprimerno vecja - daljsa in seveda nizja.

Cx5 je kot da bi 6ko z obeh strani stisnil da se napihne :)

 

Ko sem kupvov sem gledov 6ko, prostora ma res ogromno notr, mi je bil takoj vsec. Ampak v tem trenutku ne rabm tolk velikega avta, k bo potreba po vecjem, pa vzamem 6ko definitivno, pa samo z zeno zarotirava da ona pa zj mojo 3ko :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem kupvov sem gledov 6ko, prostora ma res ogromno notr, mi je bil takoj vsec. Ampak v tem trenutku ne rabm tolk velikega avta, k bo potreba po vecjem, pa vzamem 6ko definitivno, pa samo z zeno zarotirava da ona pa zj mojo 3ko :)

no ampak nima? potrebe, pa si pripravljen dati ve? za manj?ega? 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja prejsnja (6) in sedanja (CX-5) ... 

 

IMG_1007-20181019-121949.jpg

 

Glede prostora... res je CX-5 krajsa ima pa malo vec prostora zaradi visine ... Ce gledamo kabino je prostora podobno... vsaj jaz ne opazim, da bi bilo v CX-5 kaj bistveno manj prostora za potnike ... Prtljaznik pa je malenkost manjsi ... Po specifikacijah na spletni strani ima CX-5 506 litrov velik prtljaznik (1.620 litrov, ce so sedezi podrti)... sestica pa 522 litrov oz. 1.648 litrov pri podrtih zadnjih sedezih ... Torej neke bistvene razlike ni ... 

 

Nova_Mazda_CX-5_Apr_17_Web.pdf-20181019-

 

SI_Mazda6_IPM3_Jun_18.pdf-20181019-12365

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no ampak nima? potrebe, pa si pripravljen dati ve? za manj?ega? 

 

Sej sm uzev, 3ko. Pac nimam potrebe po toliko velikem avtu. Pol bo pa samo rotacija, pa je. Sem malo gledov tudi iz stroskovne plati, in zaenkrat mi se tako najbl splaca.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam madona kam grejo te cene.....30k leto in pol star...

 

Vcasih je bla top 6ka nova 27-8k, a ni bila

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam podatek o porabi je pa smeh ... 192KM pa avtomatik in naj bi bila povpre?na 6,4 izven mestna pa 5,1. Kljub temu, da je Skyactiv motor res napredek v porabi pa vseeno si lahko zelo sre?en, ?e gre pod 8 litrov/100km.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam podatek o porabi je pa smeh ... 192KM pa avtomatik in naj bi bila povpre?na 6,4 izven mestna pa 5,1. Kljub temu, da je Skyactiv motor res napredek v porabi pa vseeno si lahko zelo sre?en, ?e gre pod 8 litrov/100km.

Realno tej motorji pokurijo od 9 pa vse do 10 litr?kov.Kar je pod je cijazenje po magistralkah.

Zadnji? sem sre?al enega tak?nega patrona na italijanski avtocesti, ko je z novo 6ko rintal 120.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam ori CX-5 AWD 2.5, 194 KS... povprecno dobrih 8 litrov... mesana voznja, pa se ne cjazim... Ce je relacija z zmerno voznjo, ponavadi poraba pade na okoli dobrih 7 litrov... V zadnjem casu, ko klima manj laufa, pa je poraba pod 8 litrov.. Tisto na avto.net so pa tovarniski podatki, za katere itak vemo, koliko jim je za verjet... ;) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest tudi malo dvomim, da ima porabo 8 oz. celo pod 8. Edin ce druga generacija pije vec kot dva litra napram tretji...kar pa dvomim, da je taksna razlika. Jest bi reku da pije dobrih 8 oz. slabih 9 litrov. A nisi Alex imel ravno take na testu ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.