Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Pa ?e predraga, leto starej?a z malo ve? kilometri, kateri tako ali tako niso rizi?ni:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5356728&show=1

 

Zdej ?e kdo kupi to za 20t eur drug leto dobi 15t tako da se niti ne spla?a kupiti. :whatever:

 

Naslednji avto bom sam kupoval okoli 4-5 let starega, to bo pa ?e lepa cena napram novemu :bravo:

 

Spremljam 6ke - in cene padajo drasti?no - dober avto z povpre?nimi kmji po velikem prvem servisu so okoli 13k.... :bravo:

 

?e danes vem da bom spomladi pred novo sku?njavo/ra?unico.....trenutna 6ka z 240.000 in servisom ali rabljena novej?a 6ka....za 100? ve? leasinga na mesec za isti kasko...bomo videli, ma da dela in najdemo pametno ceno za servis, saj sem jaz ?e zamenjal veliko na motorju :)

 

Bi jo pa obdr?al samo kaj naj moja po ljubljani v centru z njo <_<

 

Mam ?e plan za drugo leto, ?aka me 50.000 po ta malem :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cene res drasti?no padajo, glede na to da sme vsekan na BMW-je, cena tako drasti?no ne pade oz. jo potem dr?i, tisti z ni?jo ceno so tako ali tako uvo?eno sranje. Druga?e pa pade ?estka GTA benz...sej ?e mal pa bo par let stara lih 10-12t EUR :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cene res drasti?no padajo, glede na to da sme vsekan na BMW-je, cena tako drasti?no ne pade oz. jo potem dr?i, tisti z ni?jo ceno so tako ali tako uvo?eno sranje. Druga?e pa pade ?estka GTA benz...sej ?e mal pa bo par let stara lih 10-12t EUR :bravo:

 

Ej ne govort tega, ?vabi DR?IJO ceno, ne tako kot neke japonske gare ki v dveh letih gubi pol cene. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej ne govort tega, ?vabi DR?IJO ceno, ne tako kot neke japonske gare ki v dveh letih gubi pol cene. :hudicek:

 

Res je dr?ijo jo od nakupa naprej, kjer si ?e 30% zavrgel :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimiva ma?inca za pameten denar + LPG;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5392198&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnji zici so obup, no kake otroke bi morda ?e stla?u zadaj, a fotr oz. ?ofer ne sme bit ve?ji od 180 cm. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimiva ma?inca za pameten denar + LPG;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5392198&show=1

 

Roadstaraja s to?no tak?nim motorjem sem kar nekaj prevozil, to gre ko sam satan, preko 250 km/h je ?lo, Vrhni?ki klanc preko 230 km/h.....jao smo bli mladi mulci pa je letel k sneta skera :bravo:, zvok je zeloooo leeep, tak globok ?e v leru :bravo: ...poraba, itak pod 10 ni bila niti v leru, mislim da kar tam okoli 15 litrov ?e si ga kar palil pa tja do 20 litrov, ampak pri takmu avtu...nima? kaj mislit na to, res je ?porten, pa ?e babe so padale nanjga do amena :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, bednik, o?itno ti raj?i daje? denar naftnemu lobiju pa si isto?asno daje? "prstenjaka v guzic" (kar te verjetno ni? ne stane), kokr pa da bi ?el s (privar?evanim denarjem na gorivu) na kak?en orng dopust. No ampak ker kokr sm razbral si totalni car in bi ti to itak zneslo, se pravi bi ti v tem primeru ta domnevno privar?evani denar lahko dal v DOBRODELNE namene, da bi bil vsaj v ne?em koristen za dolo?en del dru?be. :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam s kokolado delno...

njegov na?in pisanja je gnil. sam vseeno, v Rexa al pa v karkoli V6 tla?it plin je brezveze. furaj pa stiskaj pa gasa... drga? pa kup drug avto...

Recimo PRIUS s Plinom. pa se fura? po 3e/100km. to bi si js kupu za dailyja ?e bi mel dnar

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu sem prilepil link vozila, ki ima ?e vklju?eno v ceno tole LPG in?talacijo, se pravi ne vidim poante, da se jo ven rukne in se ga na bencin O?E?I kokr dopu??a skrajno desna pedalka do podna! :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e mi slu?ajn kdaj v bli?ni prihodnosti ostane "mal" denarja si bom kupu neki tacga:

Mercedes-Benz S-Razred 500

Mercedes-Benz S-Razred S 500

 

Sam pomoje ?e bi ?e kupu bi pa ?e raj? S 600 (sej stro?ki so z obema isti), ma pa V12 motor?ek not! :bravo::bravo:

Mercedes-Benz S 600

al pa coupe Mercedes-Benz Coupé

Objavljena slika

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimiva cena, za cel hlev konji?kov;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3920580&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pre?voh?

 

mo?nja tudi menjava - po 7000km!!

 

Mogo?e pa leasinga ne more ve? pla?evati :ne vem: , mogo?e ga je dobil kje v ra?un od kak?nega dol?nika (pred kratkim se je prodajalo ogromno Octavij od GPG-ja, tudi par Mazd BT-50). Ne vem no, sva?ta je mo?no.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e klima deluje, je precej ugodna cena;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5332749&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.