Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Normalno. Kupi? in fura? ker ve?, da ima? stroj iz fabrke, ne rabi? ?raufati. :jupiii:?e pa ?e misli?, da samo japonske avte tunajo se pa moti?.

:hudicek:
da preseneti? kakega Lambota ali pa ni?hudega slute?ega Porscheja. V glavnem kakih

 

Symon, tega nism reku ;)

 

Se da pa kako Supro fajn stunat :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, zvok je :aaaaa::aaaaa::aaaaa::ouje:

 

?e 323i je kr kulski kar se zvoka ti?e (ne pa moje 4 cilindre, hehe) :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si pa poudaril, da izmed serijskih avtov sta samo ta dva primerljiva. Predelana Supra je lahko vsaka hitrej?a kot serijski M3 ampak zato sem tudi pokazal, da po drugi strani se predelujejo tudi ostali avti tako, da je to neverending spor, kaj je bolj?e.

 

V glavnem najbolj?e je tisto za kar ima? denar in si ga lahko privo??it. S tujim kurcem bahat se je itak brezveze. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak v ne preve? v?e?ni pakungi (vseen bolj?e kot da je ?e karavan za povrh, hehe). :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da bi imel vsaj na volanu za ?altat pa bi blo veliko bolje...me je ?e dizcla ta mo?na kar navdu?ila, pa lepo sport izbere? in res ni ?voh :)

M je res M, sam tak?nega pa nima vsak in ne vidi? vsak dan :bravo:

 

Pa ?lovek poglej to NI M3, ampak ALPINA C3 biturbo !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zivio...

 

kaj mislite je predrago?

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5419033&show=1

 

lp,Feri

 

Meni se zdi UGODNO, ?e je vse ok z avtom, samo fejst stestirat in kupit! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.