Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Mislim, da je en k*rac va?no kaki motor ima avto, ?e ne vozi? po predpisih oziroma "divja?" kjer se poostreno nadzira promet.

 

PS: ?e ima? za rexico in za to stvar tankat, potem se verjetno najde ? tudi za te?aj varne vo?nje in brisanje pik :prstgor:

 

Heh, za kaj se bo na?el cekin, bomo ?e vidli, ta moment imam tako ali tako (?e vedno) 0KT in dokler ne bo potrjene spremembe, nimam ?esa brisat! :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam pa prodaja napreduje, clo 4 klice sm ?e meu, in na moje presene?enje me kli?ejo neki fotri, k se jim ?e zmer lu?ta te BA serije, in ne neki muloti da razterajo kar je ?e ostal od njega :D Jebat ga, pa? ?elja po RWD je prevelka. Se bo ?e prodal ko bo, ?e ne pa v dele :)

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam pa prodaja napreduje, clo 4 klice sm ?e meu, in na moje presene?enje me kli?ejo neki fotri, k se jim ?e zmer lu?ta te BA serije, in ne neki muloti da razterajo kar je ?e ostal od njega :D Jebat ga, pa? ?elja po RWD je prevelka. Se bo ?e prodal ko bo, ?e ne pa v dele :)

 

ti bom dal js teb u dele :whatever::P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti bom dal js teb u dele :whatever::P

 

:prstgor:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to ne gre nikamor... kr Miate se dr? :blush:

 

ampak je pa klasika ki je spo?tovanja vredna :prstgor:

kej tazga bi meu tud jest v gara?i za nedeljske izlete B)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to ne gre nikamor... kr Miate se dr? :blush:

 

Ne rabi nikamor it, miate se bom pa tko al tko dr?u :)

 

Gre se zato ker je mel fotr tazga, in bi ?u rad po njegovih stopinjah, pa tut se mi ne gre toliko za performance, kot pa za emocije pri vo?nji brez strehe in ikono samega avtomobila :)

 

?e zdej se mi dostkrat zgodi da pade? v un brez?asni trenutek, ko se vozi? po prazni cesti, ob son?nem zahodu in dobrem komadu brez strehe pa lahko re?e? samo uau :hohoho:

 

sm se razpisu, sej me itak noben ne bo razumu :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je pa kul akcija http://www.mazda.si/takumi/?campaignid=naj...Wo_-jxU8ansFPQg ...v?e?na oprema, kako ka?e s trojko? se kaj poslavlja ali je pa? akcija, za ?estko mi je nekako jasno, se poslavlja in filajo z oporemo da prodajo vse skupaj....temu se lahk re?e top oprema avta :) mi je zlo v?e?no.

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6418077&show=1

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6151889&show=1

 

..ceno so dobro na?timal, sem pa bral in naj bi Mazda kar nekaj manj novih avtov letos prodala v SLO, lahko da je vse skupaj tudi tole pripeljalo do bolj?e opreme za manj denarja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne ?tekam, da je ?e na odpadu? A je nekdo napraskal za avto in ni imel kaska? :wacko:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam je pa pol cene nove....kaj je to totalka za zavarovalnico?? Zgleda ne hudo samo verjetno ko gre? dele skupi metat te pa srat prime ko ceno vidi?.

 

So tudi ljudje, ki takega vozila no?ejo ve? voziti.......so tudi italijanska vozila.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ni bla neka fora, ko je enkrat spro?en airbag je takoj totalka?

 

Ne vem ?e je tako....pri nas je nekako odvisno od vi?ine ?kode...v ITA se pa avto s spro?enimi airbagi ne sme ve? popravljati in voziti po cestah....kje jih kar nekaj pristane, vam je lahko jasno :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne ?tekam, da je ?e na odpadu? A je nekdo napraskal za avto in ni imel kaska? :wacko:

 

 

To sem pomoje videl pred kaksnim mesecem, ko sem imel svojo mazdo na servisu ... Menda je bila takrat stara dva dni... in mu je nekdo celno priletel v avto, ker je zaspal za volanom ... Mozno, da je od zavarovalnice dobil za novega in se sedaj ta prodaja ...

 

Ne vem ?e je tako....pri nas je nekako odvisno od vi?ine ?kode...v ITA se pa avto s spro?enimi airbagi ne sme ve? popravljati in voziti po cestah....kje jih kar nekaj pristane, vam je lahko jasno :)

 

 

Znajde se verjetno na www.avto.net ... pise pa spodaj verjetno "ODLICNO OHRANJENO" in "NIKOLI KARAMBOLIRANA" :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.