Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Tile Korejci coupejci so mi toook simpaticni, da znam v kratkem s5 kakega kupit kot dodatno vozilo :)

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10481623&show=1&avto=Hyundai%20Coupe%20.2.0%20FX%20Top-K%20KLIMA.SERVO....

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tile Korejci coupejci so mi toook simpaticni, da znam v kratkem s5 kakega kupit kot dodatno vozilo :)

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10481623&show=1&avto=Hyundai%20Coupe%20.2.0%20FX%20Top-K%20KLIMA.SERVO....

Jst mam enga, k ga ?enkam, sam mu mal nosu manjka pa voznikova vrata so boga, notr je pa za spucat kr ?e 6 let stoji :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tile Korejci coupejci so mi toook simpaticni, da znam v kratkem s5 kakega kupit kot dodatno vozilo :)

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10481623&show=1&avto=Hyundai%20Coupe%20.2.0%20FX%20Top-K%20KLIMA.SERVO....

 

Pol pa raje tegale

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10073683&show=1&avto=Hyundai%20Coupe%202.0%20CVVT%20FX%20Premium

 

Izgleda super, samo 61kkm

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, mene je mal cajt povozu in ?e zmeri ?ivim v prej?njem tiso?letju.  :hohoho: (pa se mam prov fajn).  :D

 

Tale je super, ki si ga nalepu, pa ?e obstaja verzija V6, ki je menda zeeelo trpe?en Hyundai.  :wub:

 

@Gorjup, se bova mi2 malo sli?ala in te mogo?e uspem razbremenit odve?nega avta.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ta je sestavljen iz treh avtov -modelov, prednji odbija? je od modela 2003-2006, prve lu?i od modela 2000-2003,havba?, zadnji konec,ostalo pa model 2007.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale je super, ki si ga nalepu, pa ?e obstaja verzija V6, ki je menda zeeelo trpe?en Hyundai.  :wub:

in pa tut zlo zaspan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Morate prebrati ?e quote. Deeyan je izjavil da je ma?ina v Navari od Renaulta ampak sme?no, da te ma?ine potem ni v nobenemu Renaultu in ima celo Nissanove oznake. Na kratko: Nissanova ma?ina je, da ne bo komu kaj pregorelo  :P

https://en.wikipedia.org/wiki/V9X_Engine

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne odneha? kaj? Pa bi bilo bolje ker pazi zdaj to:  :jezicek: A si opazil, da ima Navara v linku 2,5 dizla, YD25DDTi, ti pa daje? link za 3.0 V6 dizla??  :vskalo: Ker ?E bo? pozorno pogledal, bo? to celo opazil. 3.0 je pa v novej?ih. Pa ?e to ni nujno, da je tako slabo ker je narejen v sodelovanju in ve?inoma v Nissanih. A nisi imel ti francoskega dizla v Mazdi 3? Pa si kar pre?ivel.  :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne odneha? kaj? Pa bi bilo bolje ker pazi zdaj to:  :jezicek: A si opazil, da ima Navara v linku 2,5 dizla, YD25DDTi, ti pa daje? link za 3.0 V6 dizla??

to js vem, ampak js sm reku, da u navaro dizla renaulta tla?ijo :D

 

A nisi imel ti francoskega dizla v Mazdi 3? Pa si kar pre?ivel.  :P

no?e? vedet kolk problemov sm mel s tem motorjem dokler ga nism u piko skupi spravu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lol vidi?, kot bi nekdo kupoval Mazdo 3 bencinar pa bi jaz pisal, da tla?ijo notri francoske dizle.  :lol:

sej pa jih :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glavno da ima vsak avtomatik po novem F1 prestave.

giphy.gif

To je res useless.....probal na avtobusu tako vozit na ovinku pa ne delas drugega kot vozlas roke pa zmigovce vklapljas ob vsakem gibu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glavno da ima vsak avtomatik po novem F1 prestave...

Pravzaprav precej uporabna zadeva.

Prestavlja? namre? lahko tudi v D na?inu. Vozim izklju?no v D na?inu, a levo tipko za prestavljanje navzdol redno uporabljam za zaviranje z motorjem, ali za prestavljanje navzdol pred ostrimi ovinki v klanec.

Kdor je navajen pozicije rok 14:45, z izjemo izredno ostrih ovinkov, nima te?av s prestavljanjem.

Kdor se odlo?i za na?in M, pa lahko ?e vedno pose?e po prestavni ro?ici.

 

Sicer sem bil sam popolnoma istega mnenja (nepotrebna afnarija), dokler nisem sam poskusil. Obvolansko prestavljanje je nekaj, kar si bom ?elel imeti tudi v prihodnjih avtomobilih.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravzaprav precej uporabna zadeva.

Prestavlja? namre? lahko tudi v D na?inu. Vozim izklju?no v D na?inu, a levo tipko za prestavljanje navzdol redno uporabljam za zaviranje z motorjem, ali za prestavljanje navzdol pred ostrimi ovinki v klanec.

Kdor je navajen pozicije rok 14:45, z izjemo izredno ostrih ovinkov, nima te?av s prestavljanjem.

Kdor se odlo?i za na?in M, pa lahko ?e vedno pose?e po prestavni ro?ici.

 

Sicer sem bil sam popolnoma istega mnenja (nepotrebna afnarija), dokler nisem sam poskusil. Obvolansko prestavljanje je nekaj, kar si bom ?elel imeti tudi v prihodnjih avtomobilih.

Enako je v DSG za D in S (s tem da ?e neha? pritiskat gre sam po ene 10 sek v D mode), ampak ni nobene potrebe ker tako lepo ?alta dol pred ovinki (in pospe?uje iz njega), volan je pa potrebno stalno preprijemat tako da je meni useless, ker so tipke na zadnjem delu volana. Raje uporabljam ro?ko menjalnika +/- ampak ?e to samo ko sem prikolico peljal.... :) DSG je res ?porten menjalnik, vezan na G senzor avta. ve kdaj gre navzdol in navzgor in se temu primerno obna?a. 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisi razumel komentarja. Komentiral sem sam izraz. F1 menjalnik, F1 prestave...  :ne vem:

In potem vsak, ki sedi v takem avtu misli da je Alonso ali Hamilton ter temu primerno ustrahuje ostale udele?ence v prometu.  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.