Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

ok... na koncu pa 300 konj pa Nexen gume, ?e dobr vidm.... zajebi vse skupi, ?e nima? za kur?it se komplet, pol raj vozi enga blueline TDI 1,9 105km pasata!

 

Nexen gume sploh niso slabe druga?.... :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mogo?e, samo ne za tako nabrito ma?ino -  jebat ga so pa? poceni izbira pa kakor koli obrne?. za normalno vo?njo ja, ?e pa ho?e? raztegnit noge vsem konji?kom pa pa? niso...

 

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Nexen/N6000.htm

 

tale komentar pove vse

 

Well I went for the cheap option on my BMW E60 Msport 525D, around town at below 40mph these tyres behave very well in wet and dry conditions, a day after fitting brand new NEXON 6000 (245,40,18) 36psi all round I took the beemr up the M1 (Motorway) and to my horror these tyres felt like the back was stepping out on me above 70mph. It felt like the back was power sliding with no acceleration to the point I had to opposite steer just to bring the car straight, it wasnt windy, the tyres were balanced and inflated but these tyres are not for high performance cars and not safe above 70mph I have ditched them and bittent he bullet and replaced with P-ZERO's, they feel strong at 80mph.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa ta zadeva mu?i ?e nekaj dni: 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10086259&show=1&avto=Pontiac%20Trans%20Am

 

Pozna kdo ta doti?ni voz? LT1 je sicer kar te?ko dobit, ?e posebej evropskega oziroma slovenskega. Nekaj mi je sicer jasno; 305KM verjetno ni, ker tisti ima Ram-Air. Ampak tudi 285 ihahajev bi bilo (zaenkrat dovolj)  :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

huh ja, mam kr zanimive izku?nje s tem strojem "side by side" na AC :D bojda pa ti francoski ?estaki sploh niso problemati?ni kar se vzdr?evanja ti?e :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale je pa garantirano Slovensko poreklo. Bolj Slovensko poreklo je pa res te?ko dobiti:

 

http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=10466735&show=1

 

In enega takega si bom enkrat omislil, da ga predelam v avtodom. Takoj, ko zadanem na Lotu...

 

post-5658-0-75944700-1453315708_thumb.jpg

 

 

 

Za tega me pa zanima, kje je dobil tisti dodatek spredaj, ker bi ga jaz montiral tudi na BTjko..

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10506248&show=1&avto=Jeep%20Wrangler%20Unlimited%202.8%20CRD%20Rubicon%20...

 

post-5658-0-90453700-1453315709_thumb.jpg

 

 

 

Kapo dol, spodobni kilometri...

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10507651&show=1&avto=Jeep%20Cherokee%202.5%20Road%20master%20TD

 

post-5658-0-17024800-1453315708_thumb.jpg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Za tega me pa zanima, kje je dobil tisti dodatek spredaj, ker bi ga jaz montiral tudi na BTjko..

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10506248&show=1&avto=Jeep%20Wrangler%20Unlimited%202.8%20CRD%20Rubicon%20...

 

attachicon.gifDiapozitiv2.JPG

A to bi ti imel tak vitel, da ti ga potegne ko zaglavi? :lol:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa ta zadeva mu?i ?e nekaj dni: 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10086259&show=1&avto=Pontiac%20Trans%20Am

 

Pozna kdo ta doti?ni voz? LT1 je sicer kar te?ko dobit, ?e posebej evropskega oziroma slovenskega. Nekaj mi je sicer jasno; 305KM verjetno ni, ker tisti ima Ram-Air. Ampak tudi 285 ihahajev bi bilo (zaenkrat dovolj)  :zvizga:

Tole je polovi?na cena,?e bi imel kaj ??? fraj bi ga takoj vzel in zavil v vato .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je polovi?na cena,?e bi imel kaj ??? fraj bi ga takoj vzel in zavil v vato .

 

Je ne? Sicer je baje malo kozmeti?no udarjen po blatniku in odbija?u, ampak ni? nepopravljivega. Streha baje ne pu??a niti kaplje. Rje tudi naj ne bi bilo. Jaz imam isti namen - da bi ga vzel, zavil v folijo in potem po?asi rihtal. 9 let ?e ima do oldija. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je ne? Sicer je baje malo kozmeti?no udarjen po blatniku in odbija?u, ampak ni? nepopravljivega. Streha baje ne pu??a niti kaplje. Rje tudi naj ne bi bilo. Jaz imam isti namen - da bi ga vzel, zavil v folijo in potem po?asi rihtal. 9 let ?e ima do oldija. 

Saj ?e se ne motim je bil udarjen in se je nepopravljen prodajal za 3500. Pa tako nima veze,ker je cel nos ena sama plastika.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ?e se ne motim je bil udarjen in se je nepopravljen prodajal za 3500. Pa tako nima veze,ker je cel nos ena sama plastika.

 

Je bil ja, ampak nisem to?no razumel kje. Baje ga je kupil za neko tako ceno, ker ga je ?elel za dele, potem ga je pa porihtal. Bom ga ?el pogledat in ga morda vzamem. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tr teh avtih mi jo blo vedno ?udno to, da so po obliki neki ?portni avti. Not pa motor 1.6 in 105KM  :ne vem:  :ne vem:  :ne vem:

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tr teh avtih mi jo blo vedno ?udno to, da so po obliki neki ?portni avti. Not pa motor 1.6 in 105KM  :ne vem:  :ne vem:  :ne vem:

No sej isto je bla Toyota Celica T18 1.6 16v in 105 kot osnovni model. Ameriski trg je pa imel Copue oz. Tiburon 3.7 motor al neki tazga zverinskega :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej isto je bla Toyota Celica T18 1.6 16v in 105 kot osnovni model. Ameriski trg je pa imel Copue oz. Tiburon 3.7 motor al neki tazga zverinskega :D

Tudi pri nas se ga je dobi in sicer 2.7 v6 z "brutalnimi" 167 km. Druga?e je pa H Coupe super avto, zanesljiv, sam sem imel 2005 letnik, 1.6 in ga vozil 8 let. Samo redni servisi, tankaj in vozi... Edino poraba dokaj visoka za 1.6 mlin?ek, bila je okrog 8 l/100 km... Aja najve?ja pomanjkljivost je pa ta, da ko ga prodaja? da enostavno ni kroga kupcev, saj je to avto za "bolj mlade" oz. samske...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.