Skoči na vsebino

Testi ostalih avtomobilov


jures

Priporočeno sporočilo

Ja pa saj jaz bi imel RS-a.

 

Ma? ?ist res, ne priti?e vsaka barva vsakemu avtu. Tudi znamenita Mazda soul red bi bistveno lep?e izgledala na kak?nem ?portnem avtu, ne pa na kravetini od karavana v kateri not sedi starej?i gospod.

Ha, izgleda da ni veliko ljubiteljev take ki?asto rumene barve. :) Soul red barva je ?isto kul, avto je tudi kul in lep, pa ?e ?portno izgleda hkrati, model za volanom je pa tudi kul, kajti ljub temu, da je starej?i ob?an ?e veselo ska?e po odrih, za razliko od nekaterih drugih, ki grejejo kav? doma pod dekico. :) . Avto iz biv?ega vzhodnega bloka, z zavesicami, ponavadi kupujejo ljudje, ki jim oblika ni pomembna in jim je ponavadi zadnja opcija, ko ne vedo, kaj bi drugega kupili. Ponavadi imajo tak?ne avte kaki trgovski potniki, da imajo velik prtlja?nik za preva?ati kekse in "veliko" avta za zmeren denar. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex vidim da si zgubil vso pametno razsojo......od starej?ega gospoda bi pri?akoval malo pametnej?e komentarje. Bomo videli kak se bodo tepli za tvojo Soulred ko jo bo? prodajal....aja nebo? je ker ti je verjetno tako full in oh in sploh da si jo bo? postavil v dnevno sobo namesto sede?ne

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex vidim da si zgubil vso pametno razsojo......od starej?ega gospoda bi pri?akoval malo pametnej?e komentarje. Bomo videli kak se bodo tepli za tvojo Soulred ko jo bo? prodajal....aja nebo? je ker ti je verjetno tako full in oh in sploh da si jo bo? postavil v dnevno sobo namesto sede?ne

Preberi si najprej post na katerega sem odgovoril in potem komentiraj!

Ja, mojo bi prodal v tem trenutku z lahkoto a je ne bom, ker jaz kupim avto, da se vozim dolgo let z njim in ga ne menjam, ker se ga po par letih ne naveli?am, ker postane oblika zastarela kot pri nekaterih znamkah, ki niso mazda.

Zanimivo, da se po?utijo u?alo??eni prav tisti, ki ne vozijo mazde. Pa saj vam nih?e ni? no?e. Zaradi mene lahko vozite tudi lade, to ni moj problem.Ponavadi povem direktno in objektivno kot stvari stojijo in tako pa? je.

Ima? prav... ?e bi postavil mazdo v dnevno sobo bi bila lep okras za razliko od nekaterih avtov, kateri ne bi bili dobri niti za nosilce ro?.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preberi si najprej post na katerega sem odgovoril in potem komentiraj!

Ja, mojo bi prodal v tem trenutku z lahkoto a je ne bom, ker jaz kupim avto, da se vozim dolgo let z njim in ga ne menjam, ker se ga po par letih ne naveli?am, ker postane oblika zastarela kot pri nekaterih znamkah, ki niso mazda.

Zanimivo, da se po?utijo u?alo??eni prav tisti, ki ne vozijo mazde. Pa saj vam nih?e ni? no?e. Zaradi mene lahko vozite tudi lade, to ni moj problem.Ponavadi povem direktno in objektivno kot stvari stojijo in tako pa? je.

Ima? prav... ?e bi postavil mazdo v dnevno sobo bi bila lep okras za razliko od nekaterih avtov, kateri ne bi bili dobri niti za nosilce ro?.

Sem prebral postna katerega si odgovoril tak da lahko komentiram....kar se pa ti?e vozil iz biv?ega vzhodnega bloka z zavesicami je pa tako da bolj te?ko ocenjuje? nekaj kar ne pozna? in ne vozi? ?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iskreno,sploh ne vem ?e sem videl Renaulta ,ki ne bi bil RS, s to barvo. Meni je sicer tudi Mazda 6 Super s to rde?o barvo....

 

Zato ker druge barve ne padejo v o?i, Renaultov pa spet ne gleda? toliko po cesti verjetno. Sicer so pa ?e Alien Green (mel sem RSa v tej barvi), polno belih, ?rnih, sem ter tja kak metalik moder... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preberi si najprej post na katerega sem odgovoril in potem komentiraj!

Ja, mojo bi prodal v tem trenutku z lahkoto a je ne bom, ker jaz kupim avto, da se vozim dolgo let z njim in ga ne menjam, ker se ga po par letih ne naveli?am, ker postane oblika zastarela kot pri nekaterih znamkah, ki niso mazda.

Zanimivo, da se po?utijo u?alo??eni prav tisti, ki ne vozijo mazde. Pa saj vam nih?e ni? no?e. Zaradi mene lahko vozite tudi lade, to ni moj problem.Ponavadi povem direktno in objektivno kot stvari stojijo in tako pa? je.

Ima? prav... ?e bi postavil mazdo v dnevno sobo bi bila lep okras za razliko od nekaterih avtov, kateri ne bi bili dobri niti za nosilce ro?.

Dober odgovor in se povsem strinjam. Meni je mazda6 ?e zmeraj eden lep?ih avtov, ampak je pa? nimam in verjetno tudi ne bom imel ,ker nisem pripravljen dati toliko denarja za avto in mi kaj bolj preprostega in manj estetskega ve? kot zado??a. Se pa zavedam , da se pa? vozim z ne?im , ki ima pluse kje drugje,kot v videzu... Vsakemu svoje.

 

Ampak obrnem pa se za sestico...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 model za volanom je pa tudi kul, kajti ljub temu, da je starej?i ob?an ?e veselo ska?e po odrih, za razliko od nekaterih drugih, ki grejejo kav? doma pod dekico.

Alex, zakaj si se pa ti oglasil? Saj s tistim starej?im gospodom za volanom nisem mislil tebe ampak tako na splo?no.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem kar mal odla?al s tem postom, ker bo izgledalo kot, da nabijam ampak v torek sem imel mo?nost sprobat 150KM diesla v 6-ki, ki je milo re?eno fantasti?en motor. Tako uporabnega diesla nimajo niti pri VAG-u, saj konkretno vle?e ?e iz kleti in to pri dobrih 1000 obratih (ne ni napaka - res malo ?ez tiso?) do omejevalnika, ki je pri 5200 obratih. Sem ga sprobal v klance na Kure??ek in tudi v takih ekstremih, da sem pri 40km/h v 4 prestavi brez te?av pospe?il v dokaj konkreten klanec. Ne, nisem ?e vozil bolj?ega diesla in prav ?koda, je da tega niso ponudili v Mazdi 3, ker to bi bil best buy ever.

 

?eprav sem vseeno mislil, da bo naslednji avto bencinar, amapak sem pa? naredil "napako" in ?el sprobat navornika. Zdaj poti ve? nazaj, kot ka?e, ni ve?. Sploh, ker se zadnje ?ase prakti?no dnevno vozim z elektri?nimi avti in ta dizel je zelo podoben vo?nji z elektriko, kjer je navor na voljo prakti?no takoj.

 

Sam to naj re?em, kdor ne verjame naj gre probat na testno vo?njo. ?e ?e 150KM raztura, kaj pol dela 184KM, raje sploh ne bom ugibal. V reviewjih se ve? ali manj ocenjevalci strinjajo, da je to en bolj?ih motorjev v tem rangu, ?e ne celo najbolj?i in prav ?koda je da je taka gonja proti dieslom.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne glede, da spo?tujem, da je Mazda ostala eden redkih proizvajalcev atmosferskih bencinarjev, ampak ?al brez turbine se ne da dose?i tistega zoom zoom ob?utka in ?portnosti, ki jo nakazuje sama oblika avta.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To kar stalno pravimo mi vozniki skyactiv dizlov je sedaj Boss samo potrdil. ?e ?e nam ostalim ne verjamete boste vsaj njemu, ki vedno objektivno pi?e.Kdor se vsede iz tega dizla v mazdine atmosferce je normalno vsaj malo razo?aran.

Tudi moje mnenje je, da ?e bi mazdini benzinarji imeli turbine, bi bili to fantasti?ni motorji. Tako pa jim manjka nekaj navora, da bi se jih vozilo z "gu?tom".

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa to vam pravim 2.5T bi moral v evropo prpelat v trojki...

Sem pa danes vrnu corrollo 2.0 hybrid, ki dela nekaj podob ega kot moja/nase mazde... za 5.0 l/100km ... ampak CVT je pa katastrofa in glavni razlog zakaj se zal za corollo tut ne morm odlocit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej.Boss in Alex se strinjam z vama..na hitro kot sem probal 20 min.vo?nje z novim X motorjem ..mi ne grede..Teh 180.k.ne poka?e ..treba ?e vedno na obrate..vle?e konstanto bolj?e kot moja 165.k.benzinar.mogo?e kasneje gre bolj?e.tko da tudi jaz razmi?ljam kaj kupit za naslednji Avto..????Mazdo?kaj drugega...ne vem...? Imam ?as leto..se bo kaj

Spremenilo najbolj?e bi bilo res benzin motor 2.5 turbo.zakaj smo mi prikraj?ani za to ?

Pa se bi dalo tako Mazdo uvozit.lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po najnovej?ih podatkih v salonu, ne vejo ni? ve?, niti baje se ve? na sli?i. Js bom vrjetno po?akal na 2020, da vidim kaj izumijo z ?estko, nekako bom konvergiral k temu, da bom z kakr?nim koli manj?im avtom od moje trenutne ?estke, mel ?al problem. Manj?i avto ... manj?i motorji ... ali pa, ?e si bom za?el ogledovati razne RS, ST, in N razli?ice avt.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.