Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

ce ti kej pove, ti koluti, ki sm jih mel zdej gor so cca. 7? kos (RT26 oznaka), predvidevam da obloge niso ble n? bolj?e, tak pa ve?, da se po pe?poteh ogromno zavira :)

Ti jest prodam dva shimanova rotorja za 7? za oba. imata 500km za sabo in nimata znakov obrabe. Aja pa skrivljena tud nista. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti jest prodam dva shimanova rotorja za 7? za oba. imata 500km za sabo in nimata znakov obrabe. Aja pa skrivljena tud nista.

 

Sej rotorja moja sta naceloma se ok, problem je sam to, ker grejo gor samo rasin pads, zato sm se zdej odlocu za mal bolj kvaliteto.

 

 

Bojo pa naprodaj moje "srare" gune primerne se za kako sezono, mogoce vec, cist odvisno od uporabnika, po ugodni ceni 20? obe dve. Gre pa za Schwalbe Noby Nick 29x2.25

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni te in ni kolesarjenje je pa bilo vseeno malo razgibavanje, saj sem ?e poslikati na?e klopce

 

https://photos.app.goo.gl/PNAN41fR2r3dZKPu5

 

https://photos.app.goo.gl/rbvRDdDvbVUj6ppQ8

 

a ve kdo kje je to

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni te in ni kolesarjenje je pa bilo vseeno malo razgibavanje, saj sem ?e poslikati na?e klopce

 

 

 

https://photos.app.goo.gl/PNAN41fR2r3dZKPu5

 

https://photos.app.goo.gl/rbvRDdDvbVUj6ppQ8

 

a ve kdo kje je to

Kraj Klopce?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sv jakob pri Katarini?

 

 

Jakob nima toliko prostor pri cerkvi... pa tudi pogled dol ni tako odprt, kot na drugi sliki :)

 

Podarim 5% popust pri mazdamanu :D 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pokljuka je bil v?eraj super, 4h pa popolnoma dovolj. So nama pa bili bolj v?e? vzponi kot spusti, ker ?e nisva bila prav suvereno na smu?eh :)

 

Pu?k za biatlon pa nama niso ?eleli posoditi, verjetno sva bila preve? bradata, hehe

 

Brez zaslu?enega piva ni ?lo :)

post-185-0-43075100-1550299939_thumb.jpg

post-185-0-79292400-1550299980_thumb.jpg

post-185-0-70261400-1550299996_thumb.jpg

post-185-0-82327300-1550300016_thumb.jpg

post-185-0-38005900-1550300033_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izposoja je relativno draga za 4h, ker se verjetno dobi na Bolhi komplet opreme za 50? cekinov. :)

 

Tek sovra?im, na smu?eh pa je bolj zabavno, no v?eraj sva izvajala bolj nordijsko hojo kot tek na njih, ampak okolica pa fantazija. Tudi Pokljuka tekme bom odslej ?e bolj do?iveto spremlju, ko poznam teren. :)

 

No, une najbolj strme nisva probala, ker lepo pi?e; 'zelo strma proga in ni primerna za za?etnike' :)

 

(gor bi zmogla, dol bi bil totalni fuuk, hehe)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izposoja je relativno draga za 4h, ker se verjetno dobi na Bolhi komplet opreme za 50? cekinov. :)

 

Tek sovra?im, na smu?eh pa je bolj zabavno, no v?eraj sva izvajala bolj nordijsko hojo kot tek na njih, ampak okolica pa fantazija. Tudi Pokljuka tekme bom odslej ?e bolj do?iveto spremlju, ko poznam teren. :)

 

No, une najbolj strme nisva probala, ker lepo pi?e; 'zelo strma proga in ni primerna za za?etnike' :)

 

(gor bi zmogla, dol bi bil totalni fuuk, hehe)

Meni je pa top,da sem dal tistih 15eur;?evlji so bili ?isto novi in da se mi ni bilo potrebno zafrkavati z preva?anjem opreme v avtu,nosnjo opreme v klet ipd...

 

Za 2-3x na leto sem bolj fan izposoje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po neverjetno posranem tednu je bil tale vikend en velik u?itek. V?eraj 90km , z vmesnim ve? kot 1h klepetom na Pancah o Dolomitih z naklju?nimi kolesarji.

 

Danes pa... Jebemu... Ljubljana-brezovica-podpec-ig-zelimlje-turjak-st.jurij-grosuplje-pance-mali vrh pri prezganju-trebeljevo-jance-besnica-javor-podlipoglav-sostro-orle-lavrica-ljubljana.

 

Sploh vzpon iz zelimelj na turjak. Toplo priporo?am.

 

In je potem padla Pizza meseca februarja. Stestiral novo dostavo v lj "dodo Pizza". Super je, priporo?am.

post-9068-0-26845600-1550427626_thumb.jpg

post-9068-0-02799100-1550427649_thumb.jpg

post-9068-0-76679700-1550427665_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejc, ne bom rekel oz. napisal, da si hedonist (ker zverinsko pedaliranje v klanec to najbr? dejansko ni), ampak izkoristi? pa dan, to pa je tisto kar ?teje. Le pogumno dalje in po?ni to kar te veseli, sodelavci pa naj ?e naprej spijejo 12 piv dnevno in pokadijo 2 ?katli ter se tola?ijo, da si ti tisti "premaknjen", ki ne pa?e v kolektiv in ne obratno.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejc, ne bom rekel oz. napisal, da si hedonist (ker zverinsko pedaliranje v klanec to najbr? dejansko ni), ampak izkoristi? pa dan, to pa je tisto kar ?teje. Le pogumno dalje in po?ni to kar te veseli, sodelavci pa naj ?e naprej spijejo 12 piv dnevno in pokadijo 2 ?katli ter se tola?ijo, da si ti tisti "premaknjen", ki ne pa?e v kolektiv in ne obratno. :jupiii:

Am... Tnx. Ful cenim. Res. Ja... Marsikaj se je pletlo tale 2dni v glavi na biciklu(jebiga..... Nabere se enih ur;krepko ve? kot 10h neto ?ez vikend). Je blo enih kletvic ?ez degene v mislih in zahvala dolo?enim super osebkom (ne samo v mislih ,ampak kar v ?ivo...).

 

Se pa imam za cistega hedonista... U?ivaca... Ne da se opisati kaj je tok uzitkarskega gonit v klanec, ampak "kar je te?ko opisati je lahko razumeti"....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Am... Tnx. Ful cenim. Res. Ja... Marsikaj se je pletlo tale 2dni v glavi na biciklu(jebiga..... Nabere se enih ur;krepko ve? kot 10h neto ?ez vikend). Je blo enih kletvic ?ez degene v mislih in zahvala dolo?enim super osebkom (ne samo v mislih ,ampak kar v ?ivo...).

 

Se pa imam za cistega hedonista... U?ivaca... Ne da se opisati kaj je tok uzitkarskega gonit v klanec, ampak "kar je te?ko opisati je lahko razumeti"....

 

no sej, isto kot se marsikdo zame spra?uje, kaj vidim v nevarnosti se spu??at ?ez gozdne poti :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmego, daj pridi 1x do Kamnika in gremo na Sv. Primo?a, jeba od klanca :)

 

Nejc seveda tudi vabljen. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmego, daj pridi 1x do Kamnika in gremo na Sv. Primo?a, jeba od klanca :)

 

Nejc seveda tudi vabljen. :)

Huj?e od Ur?lje skoraj nemore bit :)

 

mi je pa pot zelo v?e?na za videt :wub:

https://kamzmulcem.si/sv-primoz-z-otrokom-na-najbolj-priljubljen-hrib-nad-kamnikom/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah sej to zihr ni, ampak za moje razmere hudobija; najprej strm makadam, kasneje pa precej strmo po gozdni poti in vse do cerkve. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huj?e od Ur?lje skoraj nemore bit :)

 

mi je pa pot zelo v?e?na za videt :wub:

https://kamzmulcem.si/sv-primoz-z-otrokom-na-najbolj-priljubljen-hrib-nad-kamnikom/

Se strinjam; tudi sam si ne predstavljam mtb klanca, tezjega od Urslje Gore od rampe naprej (govorim o klancih, kateri so izziv predvsem kar se tice kondicije in ne same tehnike-tu jaz odpovem).

 

Jaz sem si jeb.l vse po spisku, da sem brez postanka prisel gor. Vem da sem na nekem desnem ovinku izrabil zunanji del ovinka, da sem se kot hrcek vrtel v krogu in si uspel vsaj malo umiriti pulz. Pa imam sicer zelo, zelo nizek pulz...

 

Lahko gremo pogledat ta klanec ki ga Zmaj predlaga...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejc, verjetno bo? dejal, da to ni niti k od klanca, torej kurckej klanca :hohoho:

Vsak klanec je izziv in do vsakega hriba je treba imeti spo?tovanje; navzgor in navzdol ?e je pa komu premalo, ga gre pa lahko ve?krat prevoziti.

 

Tk d se veselim,ce nam kdaj uspe ga skupaj obiskati .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še nekaj,kar mogoče o SE ediciji ne veš.Poleg 3-Letne garancije,dobiš tudi 3 Leta Full Servis stroja do vrednosti 99€. Je sicer namenjeno bolj obrtnikom ipd. ki ne morejo ostati brez stroja,a vseeno...pregled,čiščenje,mazanje zamenjava npr stikala,motorja,elektronike ipd...skratka servis stroja do 99€ vključeno....fino😊😉   Vidiš na prilogi,kako je,ko registriraš-je razlika,ker vsi Metabo stroji imajo 3 Leta garancije,SE pa dodatno še Full Service...kar je z rdečo še velja,sivo pa je poteklo. Tam,kjer si dobil še baterijo pa kaže tisti rdeči kuponček z %.   Pa naj ti lepo služi😃
    • Glede na to, da je avto bolj težak glej gume z XL oznako, ker imajo ojačane bočnice, ker se manj zvijajo in ti ne bo robove pobiralo😉
    • Seveda. Samo če 4 ali več let ne bo naslednje Metabo mašine, mi je to overkill. Za to kaj bom kake mehanske storitve delal na avtu in felne menjava, bo 1 baterija dovolj. Ne želim hrčkat za vojne čase 🙂
    • Pazi-polnilec je pri Povšetu najceneje,a pozor-Metabo baterije so drage...še posebaj pri nas. Absolutno nora cena za komplet dveh baterij+polnilec je to. METABO SET 2 X LIHD 4.0 AH + ASC55 (685191000) SE - Vsegrad WWW.VSEGRAD.SI 2 x LiHD baterijski paket 18 V/4,0 Ah Hitri polnilec ASC Ultra Dobavljeno v kartonu To so vrhunske baterije glede na kapaciteto,moč in težo...ko boš šel gledati ceno posamezne baterije ...ne glede ali pri nas,ali zunaj,boš videl,kaka lepa cena je to (v bistvu je to Black Edition SET)....pri Povšetu malce dražji...preračunaj.   Če pa boš kasneje rabil še močnejše baterije....po moči,ne po kapaciteti...za npr. fleksarico,štemarico ipd....jih ni čez te v kompletu z hitrim (8A) polnilcem. METABO SET 2 X LIHD 5.5 AH + ASC 145 (685190000) SE - Vsegrad WWW.VSEGRAD.SI 2 x LiHD baterijski paket 18 V/5,5 Ah Hitri polnilnik ASC 145 DOBAVLJENO V KARTONU   To so nenormalno močne baterije,a za to kljub dvem vsticam celic nimajo dvojno kapaciteto...pač za ekstremne moči. Cena je nooora,kar vidiš po identičnem setu,kateri pa ni SE (Special Edition).   METABO OSNOVNI SET 2 X LIHD 5,5 AH (685122000) - Vsegrad WWW.VSEGRAD.SI 2 x LiHD baterijski paket 18 V/5,5 Ah Hitri polnilec ASC 145   IDENTIČEN!!!,samo k ni SE.   Kaj mislim povedati-mogoče se ti izplača vzeti set z polnilcem in dvema baterijma,ker so pač seti cenejši...pretehtaj.                        
    • Mislil sem na vrtalne/vijačnike. Pa glede na navor, bom vzel LTX, ko bo Bosch crknil. Če vzamem LT-ja, je to isti nivo Bosch-a in imam 2 podobni mašini. Seveda je bolj kvalitetna roba. Samo če bo Bosch še delal 4 leta, pa pol nekaj na nivoju LTX-a ali Milwaukee-ja,....   Hvala za izčrpen info.   Tak kot si rekel, Povše 230€ s kufrom in 55€ za polnilec. Baterijo pa dajo gratis.... 🙂
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.