Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Ej ..Scania upamo na vse dobro ..bo ok 👍😁😉😉

Napisano
pred 6 minutami je Janez007 napisal:

Časovni potek epidemije - matematični model:

1000.gif

Ne odpira. 🤔

 

 

Napisano
pred 26 minutami je Alex napisal:

Ne odpira. 🤔

To je smisel epidemije; vse zapre in nič ne odpira :)

Napisano
pred 29 minutami je Bossek napisal:

Mal nekregarije ... tisti ki ste cepljeni, kdo razmisla o novi dozi (pozitivenem odmerku)? 

Jp.... 😊

Napisano

Jaz sem klical ampak ker sem prebolel in bil 2x cepljen nemorem it ker se prebolevost upošteva kot tretja doza. Tako so objasnili, mogoče bo čez par ur drugače.

Drugače se pri nas stanje izbolšuje, končno.

Napisano (urejeno)

Jaz grem, ker sem se cepil že maja z Jansenom. Sigurni je sigurno. 🤗

Vsi trije, ki so bili cepljeni v naši firmi in so se tudi okužili,so bili cepljeni z Jansenom. Tako, da je res izgleda bolj švoh to cepivo. 

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano
Pred eno uro je Bossek napisal:

Mal nekregarije ... tisti ki ste cepljeni, kdo razmisla o novi dozi (pozitivenem odmerku)? 

Jaz sem tretjo dozo Pfizerja dobil v zacetku Septembra.

Napisano
pred 2 urama je Bossek napisal:

Mal nekregarije ... tisti ki ste cepljeni, kdo razmisla o novi dozi (pozitivenem odmerku)? 

Ja. Bo treba s5 ramo nastavit 🙁.

Napisano (urejeno)

Kako je postala ta tema umirjena ......:prstgor: 

Pa ne, da je kaj narobe.... :whatever:

Popravljeno od Bini
Napisano

In kaj bi zdaj vidva rada? Najprej je jok in stok glede te teme, pol se necepljeni umaknemo, da ne bomo še kle krivi za vse tegobe v državi pa da umirimo razpravo in spet ni OK. Mislim, dejte se odločt kaj bi radi - k ene babe k ne vejo kaj bi. :whatever:

33112_1.png

Napisano (urejeno)
pred 25 minutami je Janez007 napisal:

Da ti pomagam, izrazila sva zaskrbljenost glede zdravja necepljenih. 🙂

 

Po tem, ko se jih mnogo več ne oglaša v nobeni temi, ne samo tej.

Mislim, da je prišlo do skupinskega  dogovora, da bojkotirajo ta forum. Najbrž so res užaljeni, ker nismo bili vsi njihovega mnenja. 😉

So hoteli narediti interpelacijo zagovornikom cepljenja pa ni uspela. 😊

Sedaj pa se posipajo s pepelom, ko imamo v državi nevzdržno situacijo glede kovida, kot jo pač imamo. In nas teh 20% necepljenih drži v šahu. Tudi sam  izražam  zaskrbljenost, da ni z našimi soforumaši kaj narobe. 

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano
pred 9 minutami je Alex napisal:

Mislim, da je prišlo do skupinskega  dogovora, da bojkotirajo ta forum. Najbrž so res užaljeni, ker nismo bili vsi njihovega mnenja. 😉

So hoteli narediti interpelacijo zagovornikom cepljenja pa ni uspela. 😊

Sedaj pa se posipajo s pepelom, ko imamo v državi nevzdržno situacijo glede kovida, kot jo pač imamo. In nas teh 20% necepljenih drži v šahu. Tudi sam  izražam  zaskrbljenost, da ni z našimi soforumaši kaj narobe. 

 

Točno zaradi tega se umikamo, ker agresivci si nikoli ne boste priznali, da ste del problema in ne rešitve. Najlažje je s prstom vedno kazat na nekoga drugega in biti zadovoljen sam s sabo v svoji majhnosti, v stilu "za globalno segrevanje je kriv sosed ker ma dizla".

 

Ko si boste 1x priznali, da naraščajo primeri pozitivnih v vseh državah tudi visoko precepljenih in da cepljenje ni rešitev kar spoznavajo čedalje bolj tudi pri teh, ki so prvi sproščali ukrepe kot recimo Danska, Norveška, Belgija, Nizozemska. Nemčija je tudi presegla rekord dnevno pozitivnih na PCR, pa Irska, itd itd.

 

Čedalje bolj se gre v smeri uporabe zdravil kot so to ugotovili že kar nekaj časa nazaj v Indiji, kjer dejansko skoraj nimajo več težav s kovidom.

 

Da pa se vrnem nazaj na začetek - ker vem, da vas je zdajle kar nekaj besnih, ker sem rekel, da ste cepljeni del problema. Ni bilo mišljeno glede vaše odločitve za cepljenje ampak samega PCT pogoja in izredno slabe učinkovitosti cepiv. Če ste s stisnjenimi zobmi si le mogoče priznali, da je verjetno edini plus mogoče lajši potek bolezni je potem to priznanje potrebno umestit tudi v PCT pogoj.

 

Oblast butalsko razlaga, da PCT ščiti pred okužbami in zmanjšuje polnjenje bolnišnic. Kako, če vedo, da cepljeni še vedno zbolijo, še vedno lahko prenašajo okužbo a istočasno se ne rabijo testirat, praktično lahko lazijo kjer koli želijo in so v bistvu trenutno največji raznašalci okužb. Oblastnike sploh ne zanima zdravstvena situacija ampak samo cepljenje za vsako ceno, ker to so se zavezali v pogodbah pri naročilu cepiv. Tako daleč so šli, da dejansko S PCT ukrepom celo vzpodbudijo širjenje korone in istočasno z dnevnim strašenjem "prepričujejo" ljudi, da morajo nujno na cepljenje, na poživitveni odmerek, nekateri bi že četrtega, če bi lahko, itd.

 

To je še zadnji obupni poskus kako "prepričati" folk v neobvezno obvezno cepljenje z eksperimentalnimi cepivi a pri tem ne prevzeti odgovornosti. Zvito res.

33112_1.png

Napisano
pred 40 minutami je g.Wankel napisal:

Tudi sam menim, da so ZSji goreli na polno :D

 

Ne bluzi, ker ne veš in ne ocenjuj drugih po svoji podobi. Če to nekateri počnete ne podtikajte isto drugim. Ne verjameš? kaj a ti dam geslo, da boš preveril al kaj? Moj zadnji ZS je iz 8. Avgusta, ko sva se z ZMAJ-em dogovarjala glede izleta s podmladkom. A bo OK? Al rabim še kaj pojasnit?

 

Mi je res počas kristalno jasno zakaj se @Jest čist distanciral. Ga razumem popolnoma. Tole res ratuje greznica diskridetacij, obtoževanja, podtikanja in laganja - ogledalo družbe očitno, da ne rečem celo politike.

 

 

33112_1.png

Napisano

Moje mnenje je, da je s to korono pršla na površje vsa pokvarjenost, egoizem, v uh me piši sistem pri nekaterih, strahovi, travme in vse najslabše lastnosti ljudi. Sedaj se končno zavedam, da v bistvu veliko ljudem ni za zaupati in verjeti in vidi se končno pravi obraz ljudi, ki so se do sedaj skrivali za maskami. Maske so padle. Šov gre naprej. 

 

 

Napisano
pred 1 uro je Janez007 napisal:

Da ti pomagam, izrazila sva zaskrbljenost glede zdravja necepljenih. 🙂

 

Po tem, ko se jih mnogo več ne oglaša v nobeni temi, ne samo tej.

 

Mal sem našpičen zadnje cajte pa ne zarad foruma. Bolj zaradi dogajanja v službi. Jaz se kot opica na dva dni testiram, da sem ja negativen preden smem sploh na šiht in sem skos operativen in na voljo. Ostala dva sodelavca v timu v LJ pa oba polno cepljena konstantno na nekih bolniških po nekaj dni, pa kak teden. En od njih, ga je naskral na polno pa ne, da bi fasal kovid, ampak so mu otroc prnesel en virus in so njega in ženo (oba polno cepljena v istem terminu en za drugim) 10 dni zaradi obupnih migren pošiljali od poncija do pilata... urgentno so izvedli CT glave, ker jih je bilo strah, da sta fasala strdtke - v glavnem diagnoza, razsfukan imunski sistem, doktorji s stisnjenimi zobmi nekako delno priznali, da je velika verjetnost da zaradi cepljenja in to kar nekaj mesecev prej.

 

Ja in ko potem takega tri tedne ni vse skupaj (mal zaradi bolanih otrok, večino zaradi sebe) in vse stvari padejo načeloma name in na drugega kolega, ki ga pa bolj stres ubija kot pa kaj drugega, je pa pol vse skup en velik kurc. Sicer važno, da je sodelavec zdaj dokaj OK in da ni kaj hujšega.

 

In ne, ne jezi me to, da ljudje zbolijo, ker to se lahko zgodi vsakemu. Jezi me to, da smo problem zdravi a necepljeni, tisti ki se redno testiramo na 48 ur, ki ne hodimo taje, kjer so nam prepovedali, ne na žurke, ne na koncerte, ne na tekme, ne v lokale. Praktično zgolj "kuča-posao" pa kak izlet v naravi brez druženj v domačem okolju. Ja mi smo krivi in to zdaj celo marsikdo niti ne skriva, da tako razmišlja.

 

Podn vse skupaj. Me pa zanima kaj bi se zgodilo, da grem še sam na bolniško, recimo vzrok bi navedel mobing, psihična izčrpanost, depresija. Ma ni da ni kaj se lahko vse zmislim pa da vidim kako bodo pol funkcionirali. Ma sej ne da bi to naredil, ker pač nisem pizda in se s takimi stvarmi ni za zajebavat, ker te lahko doleti karma in se ti to res zgodi. Bolj me firbec matra al bi bil še vedno problem moje necepljenje.

33112_1.png

Napisano (urejeno)
pred 31 minutami je Boss napisal:

 

Ne bluzi, ker ne veš in ne ocenjuj drugih po svoji podobi. Če to nekateri počnete ne podtikajte isto drugim. Ne verjameš? kaj a ti dam geslo, da boš preveril al kaj? Moj zadnji ZS je iz 8. Avgusta, ko sva se z ZMAJ-em dogovarjala glede izleta s podmladkom. A bo OK? Al rabim še kaj pojasnit?

 

Mi je res počas kristalno jasno zakaj se @Jest čist distanciral. Ga razumem popolnoma. Tole res ratuje greznica diskridetacij, obtoževanja, podtikanja in laganja - ogledalo družbe očitno, da ne rečem celo politike.

 

 

 

Kaj je muca, smo ti stopil na rep? :D

Jzt nič ne skrivam

 

image.png.bb5f2051a7c0e6d0de7ad17533f4d7f1.png

Popravljeno od g.Wankel

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano

fak, resno? Na evo, lahko pa me obtožiš, da gre za zlepljenko.

 

image.png.8d5d5a380a94727c50cb3bc85ecd49d7.png

33112_1.png

Napisano
pred 34 minutami je Alex napisal:

Moje mnenje je, da je s to korono pršla na površje vsa pokvarjenost, egoizem, v uh me piši sistem pri nekaterih, strahovi, travme in vse najslabše lastnosti ljudi. Sedaj se končno zavedam, da v bistvu veliko ljudem ni za zaupati in verjeti in vidi se končno pravi obraz ljudi, ki so se do sedaj skrivali za maskami. Maske so padle. Šov gre naprej. 

Tu opisuješ SEBE 

Napisano
pred 4 minutami je Shrek napisal:

Tu opisuješ SEBE 

Ne, večinoma anticepilce. 

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
    • 😠   Moj mobitel nima dovolj baterije za slikat, snemati, pošiljati MMS sporočila, ima pa dovolj baterije, da me vsake 5 minut opozori, da je baterija skoraj prazna...   😠
    • In še eden za alfiste. 😃    
    • Za prijatelje si je treba cajt vzet, za prijatelce pa kondom...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.