Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 45 minutami je jereb napisal:

A zato premocno vodis po celem forumu?

To je en, ki ni anticepilec pripopal pod komentarje anticepilcev, ki so si dajali korajžo s svojimi smešnimi komentarji. In jim je postavil ogledalo. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je jereb napisal:

Teb se veckrat zarosi….

Dajte pamet na pašo pa uživajte v svobodi kolikor jo je še.....😃

Sočustvujem s tistimi,ki je nimajo dovolj.....

Poprimite za kakšno delo,da se malo utrudite in ne boste imeli časa razmišljati kam ne smete ampak kam lahko greste......

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Bini napisal:

Dajte pamet na pašo pa uživajte v svobodi kolikor jo je še.....😃

Sočustvujem s tistimi,ki je nimajo dovolj.....

Poprimite za kakšno delo,da se malo utrudite in ne boste imeli časa razmišljati kam ne smete ampak kam lahko greste......

Problem se je pojavil, ker ne bodo mogli sloneti na šankih novoletnih stojnic in z vsakim kuhanim vinom ali ginom bodo necepilci še bj pametni kot so že. Bodo še kako neumnost več pogruntali. 🤣

Važno je, da so smučišča odprta in da je že sedaj veliko snega. Pa ga bomo srali in uživali na smučiščih. :danzoman::jupiii:

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Problem se je pojavil, ker ne bodo mogli sloneti na šankih novoletnih stojnic in z vsakim kuhanim vinom ali ginom bodo necepilci še bj pametni kot so že. Bodo še kako neumnost več pogruntali. 🤣

Važno je, da so smučišča odprta in da je že sedaj veliko snega. Pa ga bomo srali in uživali na smučiščih. :danzoman::jupiii:

:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Še eden v nizu, ki so zabluzili do konca. Kaj bodo še "iznašli". 🤣🤣 Tej komediji ni konca. 😊

https://www.regionalobala.si/novica/nekdanji-hrvaski-poslanec-poskusil-halucinogeno-drogo-trdi-da-mu-je-razkrilo-zakaj-je-cepivo-nevarno

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Alex napisal:

Še eden v nizu, ki so zabluzili do konca. Kaj bodo še "iznašli". 🤣🤣 Tej komediji ni konca. 😊

https://www.regionalobala.si/novica/nekdanji-hrvaski-poslanec-poskusil-halucinogeno-drogo-trdi-da-mu-je-razkrilo-zakaj-je-cepivo-nevarno

 

Probal je pa le😆

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Bini napisal:

Dajte pamet na pašo pa uživajte v svobodi kolikor jo je še.....😃

Sočustvujem s tistimi,ki je nimajo dovolj.....

Poprimite za kakšno delo,da se malo utrudite in ne boste imeli časa razmišljati kam ne smete ampak kam lahko greste......

Je treba branit partnerja a ne ko kdo resnico napise

pred 4 urami je Alex napisal:

Problem se je pojavil, ker ne bodo mogli sloneti na šankih novoletnih stojnic in z vsakim kuhanim vinom ali ginom bodo necepilci še bj pametni kot so že. Bodo še kako neumnost več pogruntali. 🤣

Važno je, da so smučišča odprta in da je že sedaj veliko snega. Pa ga bomo srali in uživali na smučiščih. :danzoman::jupiii:

Se pravi vina in pijac ni zarad anticepilcov. Ker bolan kreten si ti res. Je imel tisti ki je napisal da se ti je v tej temi ciat odfukal res prav. Po moje se tud na svetovno v fuzbalu nismo uvrstili zaradi necepilcev. 
1

 

Popravljeno od Boss
Žaljiva beseda
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Še eden v nizu, ki so zabluzili do konca. Kaj bodo še "iznašli". 🤣🤣 Tej komediji ni konca. 😊

https://www.regionalobala.si/novica/nekdanji-hrvaski-poslanec-poskusil-halucinogeno-drogo-trdi-da-mu-je-razkrilo-zakaj-je-cepivo-nevarno

 

Tole se bere kot tiste zgodbe alkoholikov, ki recimo pretiravajo s šmarnico in podobno. Mene bolj zanima kolk tistih, ki odločajo o naših življenjih je na koki ali celo na heroinu in drugih psihoaktivnih drogah. Alkoholikov in drugin zasvojencev sploh ne bom omenjal. Pernar je na Hrvaškem trn v peti oblastnim strukturam, ki se trudijo na vse načine z diskreditacijo. In to navadno taki, katerim je beli nosek potreba in ne zgolj firbec kako deluje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Alex napisal:

Problem se je pojavil, ker ne bodo mogli sloneti na šankih novoletnih stojnic in z vsakim kuhanim vinom ali ginom bodo necepilci še bj pametni kot so že. Bodo še kako neumnost več pogruntali. 🤣

 

Sej ne vem, če nisi opazil je to udarec za cepilce. Necepilci itak ne bi tja šli, ker nimajo PCT-ja. Pa tud v ograde sovražmo, da nas trpajo kot ovce in v kolonah vodijo mimo štantov. Cepilci so kljub temu vseeno mislili, da bodo lahko pa se bodo pod noskom (šmrkavim al pa ne) obrisali. Mi je pa vseeno totalno smešno, kako sklonite glavce, ko vas takole ponovno spet in spet nasmolijo. Marsikdo se je šel cepit, samo da bo imel mir, da bo lahko več ali manj vse delal dokaj svobodno in to so mu v nastopih "stroke" in politike ves čas obljubljali v stilu "cepi se za normalno življenje". Zdaj pa ko so se nekateri dejansko res pa ugotavljajo kako so jih nategnili. Pa naj si bo kuhanček in klobasca, ki ju ne bo al pa PCT pogoj na odprtem smučišču v naravi pa vseeno z nagobčnikom čez fris. A res nekateri takega odnosa ne dojemate kot jebanje v zdrav mozeg?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je jereb napisal:

Je treba branit partnerja a ne ko kdo resnico napise

Se pravi vina in pijac ni zarad anticepilcov. Ker bolan kreten si ti res. Je imel tisti ki je napisal da se ti je v tej temi ciat odfukal res prav. Po moje se tud na svetovno v fuzbalu nismo uvrstili zaradi necepilcev. 
1

 

A zdaj te mora že Boss kontrolirati, ker sam nisi zmožen normalne komunikacije? In ti briše žaljivke? Res žalost od človeka. In tak bo nam tukaj pamet solil? 🤔

Daj, jereb, povej, zakaj si tako jezen človek? 🤔

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je FuManchu napisal:

Pri nas vinske kleti in garaže na polno laufajo. Traktorji so zunaj, ker je notri omizje:punk:

 

 

Pravilno. 👍 Verjetno imajo vsi urejena Pct potrdila? 🤪

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, pa smo le dočakali obljubljeno pomoč italijanskih vojaških doktorjev, da bodo  prišli na pomoč našemu požtvovalnemu, izmučenemu zdravstvenem osebju. Vsaka čast našemu zdravstvenemu osebju, da se bori po cele dneve in noči za bolnike in hkrati  morajo še poslušati žaljivke  anticepilcev, teoretikov zarot in ravnozemljašev. Res si zaslužijo vse pohvale. 👍

https://www.24ur.com/novice/korona/15-italijanskih-vojaskih-zdravstvenih-delavcev-na-pomoc-slovenskim-bolnisnicam.html

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Boss napisal:

 

Sej ne vem, če nisi opazil je to udarec za cepilce. Necepilci itak ne bi tja šli, ker nimajo PCT-ja. Pa tud v ograde sovražmo, da nas trpajo kot ovce in v kolonah vodijo mimo štantov. Cepilci so kljub temu vseeno mislili, da bodo lahko pa se bodo pod noskom (šmrkavim al pa ne) obrisali. Mi je pa vseeno totalno smešno, kako sklonite glavce, ko vas takole ponovno spet in spet nasmolijo. Marsikdo se je šel cepit, samo da bo imel mir, da bo lahko več ali manj vse delal dokaj svobodno in to so mu v nastopih "stroke" in politike ves čas obljubljali v stilu "cepi se za normalno življenje". Zdaj pa ko so se nekateri dejansko res pa ugotavljajo kako so jih nategnili. Pa naj si bo kuhanček in klobasca, ki ju ne bo al pa PCT pogoj na odprtem smučišču v naravi pa vseeno z nagobčnikom čez fris. A res nekateri takega odnosa ne dojemate kot jebanje v zdrav mozeg?

V bistvu niti ne. Kolikor je meni znano se mi cepljeni lahko več ali manj svobodno gibljemo skoraj povsod po državi pa tudi zunaj nje. 😊Zaradi teh par stojnic z poceni, dragim in slabim kuhanim vinom pa ne bo neke škode. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

 

Cepilci so kljub temu vseeno mislili, da bodo lahko pa se bodo pod noskom (šmrkavim al pa ne) obrisali.

 

Sej kot pravim, to je uperjeno proti Jankoviču, kot lani, ne pa dejanski covid ukrep. Če bi se šlo za ukrepe, bi pač šlo preko PCT pogoja, tako pa ne. Važno, da so kostanjade lahko odprte in, da ukrep ne velja za kongresno strežbo. 

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je Alex napisal:

V bistvu niti ne. Kolikor je meni znano se mi cepljeni lahko več ali manj svobodno gibljemo skoraj povsod po državi pa tudi zunaj nje. 😊Zaradi teh par stojnic z poceni, dragim in slabim kuhanim vinom pa ne bo neke škode. 😉

Zdaj mora najprej bini dat prst gor pol pa gremo naprej

pred 28 minutami je Janez007 napisal:

Še nekaj dni nazaj, ko so bile zasedenosti postelj na višku, so naši predstavniki govorili, da bodo pomoč poklicali, če se stanje ne bo umirilo. Sedaj, ko se je nekaj postelj celo razbremenilo, pa kličejo pomoč. Seveda privoščim zdravstvenemu covid osebju prepotrebno razbremenitev. Me pa čudi tako zmedeno komuniciranje. Sam bi zato celo pomislil, da je ta pomoč vezana trgovina s kupljenim vojaškim avionom. Vlada nam je zrihtala poceni avion, pa še zdravstveno pomoč hkrati. 🙃 Se bo lahko hvalila za 2 zadevi, ki jo bomo plačali mi vsi. 

Volitve se blizajo. In to konkretno….. 

pred 37 minutami je g.Wankel napisal:

 

Sej kot pravim, to je uperjeno proti Jankoviču, kot lani, ne pa dejanski covid ukrep. Če bi se šlo za ukrepe, bi pač šlo preko PCT pogoja, tako pa ne. Važno, da so kostanjade lahko odprte in, da ukrep ne velja za kongresno strežbo. 

Po moje ce bi preselil stantke v BTC bi potem lahko slo vse skozi. 

Pred eno uro je Alex napisal:

A zdaj te mora že Boss kontrolirati, ker sam nisi zmožen normalne komunikacije? In ti briše žaljivke? Res žalost od človeka. In tak bo nam tukaj pamet solil? 🤔

Daj, jereb, povej, zakaj si tako jezen človek? 🤔

Kdo kaj brise? Ce pa ze brise pa tud ok, ful se sekiram

A antiwaxer ni zaljiva beseda?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, danes je zopet nekaj čudakov zasedlo ljubljanske ceste. Med njimi tudi model z rdečo zvezdo, ki je zahteval, da bi bila le-ta zopet na slovenski zastavi.🤪 Tako, da se dan danes bojijo normalni ljudje zaradi njih obiskati okrašeno Ljubljano. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

V bistvu niti ne. Kolikor je meni znano se mi cepljeni lahko več ali manj svobodno gibljemo skoraj povsod po državi pa tudi zunaj nje. 😊Zaradi teh par stojnic z poceni, dragim in slabim kuhanim vinom pa ne bo neke škode. 😉

Zakaj pa pol makaronarjem na kuhančka rineš? Tam pa ful kvalitetnega kuhančka dobiš. Pa še kaj gratis... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Shrek napisal:

Zakaj pa pol makaronarjem na kuhančka rineš? Tam pa ful kvalitetnega kuhančka dobiš. Pa še kaj gratis... 

 

Bil sem danes popoldan tam. Čeprav bo uradna otvoritev šele v torek. 

Ko greš noter na sejem (drevored v središču mesta) strog pregled potrdil. In vse kulturno, brez neke gneče kot v "najlepšem mestu na svetu",vsi zunaj nosijo maske. 

Kuhanega vina nisem pil. V glavnem, vsaka jim čast. Zato pa so tako dobri v boju z korono napram nam. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Bini napisal:

@jereb če že želiš prst gor,evo ti ga na 🖕

😃😂🤣

Misljen je blo za Alexa :) :) . Ampak njemu daj raje srčke pa kako mavrico

pred 3 urami je Alex napisal:

Bil sem danes popoldan tam. Čeprav bo uradna otvoritev šele v torek. 

Ko greš noter na sejem (drevored v središču mesta) strog pregled potrdil. In vse kulturno, brez neke gneče kot v "najlepšem mestu na svetu",vsi zunaj nosijo maske. 

Kuhanega vina nisem pil. V glavnem, vsaka jim čast. Zato pa so tako dobri v boju z korono napram nam. 😉

Normalno sa ti je vsec, saj od ponedeljka ne bos mogel tam srecati zdravih in necepljenih ljudi. Virus bodo prenasali samo cepljeni in preboleli s t.i. Super green passom.

vidis to je okolje zate, očiščeno, zdravo, brez tvojih antivoskarjev

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.