Skoči na vsebino

Carplay, Android auto,... telefoniranje med vožnjo ...


jures

Priporočeno sporočilo

Na ?alost tiste storitve v ?ivo velikokrat niso dovolj hitre in odzivne - ?e posebej v primerjavi z Waze, ki je crowdsourcan. Velikokrat vidi? dogodek, ki je ?e zdavnaj spucan, novega zastoja pa ?e ni.

Telefon med voznjo lahko naredi novega....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo off.....@jest kaj iama? to za en nosilec za telefon?

?e prav vidim si ga vezal kar direk na napajanje ???

Nosilec je Brodit... tipski.. brez vrtanja... se samo zatakne... od sredinske konzole, kjer je USB vticnica, sem potegnil nazaj se en USB podaljsek, da imam telefon prikljucen direktno...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem danes, ko sem imel avto na servisu, vprasal, ce ze imajo CarPlay/AA modul... in koliko stane... in je ze na voljo... stane pa (ce sem prav slisal) 220? + delo ... in je potem skupaj nekje dobrih 300?... odvisno od modela... pri enih je manj dela, pri drugih vec.., Imajo pa v Acosmos v BTCju enega se na zalogi...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je kak?na informacija kdaj bo Google odprl Android Auto za Slovenijo, da ne bo potrebno iskati za vsak telefon prave verzije?


Oz. kako nastaviti na telefonu, da bo mislil da sem v Nem?iji?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je kak?na informacija kdaj bo Google odprl Android Auto za Slovenijo, da ne bo potrebno iskati za vsak telefon prave verzije?

Oz. kako nastaviti na telefonu, da bo mislil da sem v Nem?iji?

 

 

Najlazje je namestitev iz apkmirror.com ... sam sem za Huawei P20 Pro snel od tukaj >> https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-3-5-5830-release/#downloads

 

Kdaj bo uradno na voljo, pa je tezko napovedati... Sploh se mi zdi trapasto, da tako zadevo omejujejo na regijo ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najlazje je namestitev iz apkmirror.com ... sam sem za Huawei P20 Pro snel od tukaj >> https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-3-5-5830-release/#downloads

 

Kdaj bo uradno na voljo, pa je tezko napovedati... Sploh se mi zdi trapasto, da tako zadevo omejujejo na regijo ... 

Ampak sta tukaj dva kako ve? kateri je pravi?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Android_Auto_-_Maps%2C_Media%2C_Messagin

 

nodpi pomeni, da ni vazna locljivost zaslona... Glede arhitekture procesorja pa moras izbrskat, kaksnega ima tvoj model mobilnika ... 

 

https://www.apkmirror.com/faq/

 

http://appslova.com/know-what-processor-your-android-has/

 

https://itechify.com/2016/07/13/identify-correct-architecture-for-android-apk-arm-arm64/

 

Huawei P20/P20 Pro ima recimo ARM 64 ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem danes, ko sem imel avto na servisu, vprasal, ce ze imajo CarPlay/AA modul... in koliko stane... in je ze na voljo... stane pa (ce sem prav slisal) 220? + delo ... in je potem skupaj nekje dobrih 300?... odvisno od modela... pri enih je manj dela, pri drugih vec.., Imajo pa v Acosmos v BTCju enega se na zalogi...

 

Vgradnja v Mazdo 3 pride z delom 290?. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vgradnja v Mazdo 3 pride z delom 290?.

 

Si dal vgradit ali si samo spraseval?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje si pa naro?il v AT? Mazda servis ali...?

Hvala

 

Ja... na enem nemskem forumu sem dobil e-mail ... Ce ga rabis, lahko preko ZS ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo... modul je instaliran... dela je kar nekaj... sem rabil ene 3 urce... bolj na izi... Je pa treba res razkopat vse od sredinske konzole do zaslona...

 

?ivjo

?estitke za monta?o ;)

Me pa zanima, kako si se lotil razdiranja armature? Si dobil kak?na navodila (kje?)

Verjamem, da mora? vedeti, kje za?eti, druga?e hitro kaj polomi? ...

 

Opazil sem tudi, da ima? brodit nosilec s polnilcem ... ali si to vezal na obstoje?i USB priklju?ek v avtu? Ima? kak?ne slikce?

Verjetno CarPlay zahteva USB povezavo - BT ne deluje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo

?estitke za monta?o ;)

Me pa zanima, kako si se lotil razdiranja armature? Si dobil kak?na navodila (kje?)

Verjamem, da mora? vedeti, kje za?eti, druga?e hitro kaj polomi? ...

 

Opazil sem tudi, da ima? brodit nosilec s polnilcem ... ali si to vezal na obstoje?i USB priklju?ek v avtu? Ima? kak?ne slikce?

Verjetno CarPlay zahteva USB povezavo - BT ne deluje?

Navodila sem nasel na spletu... najvec na enem nemskem forumu ( http://www.cx5-forum.de ).... brez tega je res problem, ker je vecinoma samo nataknjeno...

 

Ko sem imel ze vse razdrto, sem ootegnil se en USB podaljsek nazaj do radia in zadaj za predalom povezal Broditov nosilec... Carplay deluje samo preko kabla...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar je prisla nadgradnja Google Maps na iOS, ki omogoca uproabo Google Maps preko iPhone na CarPlay-u... seveda je predpogoj, da je na iPhonu namescena verzija iOS 12...

 

post-10-0-96151900-1537300737_thumb.jpeg post-10-0-96247300-1537300565_thumb.jpeg

 

 

Menda pa kmalu sledi tudi Waze...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem sprobal Google Maps in lepo deluje na MZD Connect ... Vodenje je v slovenscini... edino kar sem ze prej vedel, da ni navodil na HUD-u ... 

 

IMG_5270-20180919-071411.jpg

 

IMG_5274-20180919-071518.jpg

 

IMG_5276-20180919-071536.jpg

 

IMG_5275-20180919-071606.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Super, veliko sreče ti želim in cesto si daj malo poširit, če ti slučajno še ostane kak €€€.... 😂
    • Že tri dni zapored vstajam ob štirih zjutraj, da zrolbam sneg z dvorišča in tako naredim prostor za šolski avtobus, ki pride po šolarje.   Komaj čakam, da mine pomlad...
    • Ampak jaz sem pa res rojen pod srečno zvezdo. Šla sodelavka na dopust in jaz danes prevzamem še njeno delo. Med drugim to pomeni prejemanje pošte - tako klasične kot elektronske. In prvo zjutraj dobim tole sporočilo:     Poslal:    "David C. Bohnett" <carloshelufoundations@gmail.com>, dne 24.04.2024 19:23 Prosim, da  pošljete odgovor na naslov(e): ioffice77@yahoo.com Prejemnik:    undisclosed-recipients:; V vednost:   Zadeva:    S spoštovanjem Moje ime je David C. Bohnett, rojen sem 2. aprila 1956. Sem ameriški filantrop in tehnološki podjetnik. Sem ustanovitelj in predsednik fundacije David Bohnett, neprofitne organizacije, ki dodeljuje nepovratna sredstva in se posveča izboljšanju družbe s pomočjo družbenega aktivizma. Sem filantrop in tehnološki podjetnik in se zavzemam za ustvarjanje pozitivnih sprememb človeštva z gradnjo skupnosti in družbenim aktivizmom. Spodaj je nekaj področij, ki sem jim prispeval: (1). Doniral sem za Funding Los Angeles, ki podpira širok spekter umetniških, izobraževalnih in državljanskih programov v Los Angelesu. (2). Donirala sem za namene, povezane z LGBT (3). Prav tako sem dal nešteto in množičnih finančnih donacij v dobrodelne namene po vsem svetu. (4). Donirano tudi za storitve in raziskave o aidsu (5). Doniral sem tudi za volilne pravice in registracijo volivcev (6). Preprečevanje nasilja z orožjem (7). Raziskave na živalih in pravice živali (8). Večkrat sem prispeval ameriški filmski industriji in dal velike finančne prispevke več univerzam v Združenih državah Amerike. V kalifornijski politiki sem dal številne osebne politične donacije na državni ravni. Zato se po prejemu tega pisma štejete za srečneža, ker ste danes od mene prejeli to pismo. Doniram vam vsoto 6.000.000,00 USD (šest milijonov ameriških dolarjev). To donacijo vam namenjam, da z denarjem pomagate sebi in svoji družini. Želim, da ta denar vložite v kateri koli donosen posel, ki ga želite. Pomagajmo graditi družbo s podajanjem roke bratske ljubezni drug drugemu. To je moj zasebni e-poštni naslov: ioffice77@yahoo.com (odgovorite mi, da vas bom lahko usmeril, kako vam bo izplačan denar). Obiščite to spodnjo povezavo, potrpežljivo preberite članek, da boste lahko preverili o meni: https://en.wikipedia.org/wiki/David_Bohnett S spoštovanjem David C. Bohnett E-pošta: ioffice77@yahoo.com     Prva elektronska pošta in že lahko dobim šest milijonov ameriških dolarjev! Pa ne si misliti, da je to kakšna potegavščina, David C. Bohnett res obstaja! Ima pa malo težav s spolno usmeritvijo, ker nekaj časa je "doniral", nekaj časa pa "donirala". No, najbrž je zato nekaj njegovih sredstev prejela tudi LGBT-organizacija...   Pa naj še kdo reče, da nisem rojen pod srečno zvezdo! Pravkar sem že naročil dve Mazdi CX-80 (enega zame in enega za ženo) s 3,3 litrskim turbo-dizlskim šestvaljnikom. Samo še od Davida prevzamem denar in ju plačam...
    • nimajo, ker a-cosmos že nekaj časa ne dela več ... 😃  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.