Skoči na vsebino

Vse v redu jaz sem ok;)


Akaj

Priporočeno sporočilo

pred 16 urami je Alex napisal:

Kaj se je zgodilo?? 

....🧐...če ga je "zaneslo"...se je moral "umikati" je "zmanjkovalo" zavorne razdalje ...ali kaj podobnega...imaš odgovor na prvi sliki....popravilo (že samo lakiranje) bo pa sigurno dražje kot en komplet vrhunskih letnih pnevmatik.

Nič ne obsojam...samo opazujem...in zimske gume sredi poletja je bilo pač prvo kar sem opazil🤔.

 

Pa ne rečem...sem tudi sam bil tak,da sem poleti 2x razbil avto z slabimi letnimi gumami (so bile gor tovarniško na Daewoo-ju Racer-ju od Kumho gor...drek od dreka)...in takrat še ni bilo uzakonjeno "pozimi-zimske"...in sem dve zime vozil z letnimi...na srečo brez karambola...je pa fino za učenje vožnje oz. da dobiš občutek kako se avto obnaša...samo kot rečeno-nevarno kot hudič😬.

Bo držalo,da se človek največ nauči iz lastnih napak🙄

 

Me res zanima,kaj je bilo...

 

pred 13 urami je sportman333 napisal:

Kakšen steber v garažni hiši?....če ni luč ni hudega...

Izgleda,da je tudi blatnik fasal...ne vem,če dobro vidim...tam pod lučjo-na koncu luči,kjer se začne blatnik mi izgleda "not upognjeno"🙄

 

Drugače pa-"pleha" je kot dreka...važno da nihče ni poškodovan...

 

L.P.

 

 

  • Všeč 2
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, zastonj pravijo vsi strokovnjaki, da so zimske gume za vožnjo pri nizkih temperaturah. No, če pogledate malo po parkiriščih, boste videli veliko dragih limuzin in karavanov z zimskimi gumami tudi poleti. In veliko teh gum je še slabih po vrh. Tako, da ob prvem dežju po sušnih dnevih je veselje na cestah. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 51 minutami je Alex napisal:

Ja, zastonj pravijo vsi strokovnjaki, da so zimske gume za vožnjo pri nizkih temperaturah. No, če pogledate malo po parkiriščih, boste videli veliko dragih limuzin in karavanov z zimskimi gumami tudi poleti. In veliko teh gum je še slabih po vrh. Tako, da ob prvem dežju po sušnih dnevih je veselje na cestah. 😊

Letos ko sem bil na dopustu sem občutil kako so bile michelin pilot sport4 kot čigumi, ko sem se iz bola vračal cez tisti hrib na drugo stran otoka brač, ce kdo pozna...ob cca.3eh popoldne je kazalo 38st....si ne predstavljam kaj bi bilo z zimskimi gumami, bi jih skurilo....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem šel letos 2 krat do Bola oz mimo njega čez cel Brač pa ni bilo panike na letnih. Je pa res da ko pade malo dežja je pa tam drsalnica.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poznam tud folk, ki vozi cel čas kitajske gume na dražjih avtih in tudi brez nesreč. 

Očitno se že da. Pomoje je  veliko več nesreč na premium precenjenih gumah.

 

Vsak ve sam, kaj mu ustreza.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poznam tudi osebo, ki je cel čas vozila na svoji Toyoti celic, z zimskimi gumami. 

Pa je ob deževnem vremenu popolnoma stolkla svojo celico. In to pri  vožnji 50/uro.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidim, da vas je nekaj tukaj, ki se vam zdi normalno, da ste polet v skibootskah al pa gojzerjih? :nevem:

 

Edina sprejemljiva alternativa zimskim pozimi in letnim poleti so all season gume. Te so narejene, da zdržijo visoke temperature in dokaj solidno delujejo tako poleti kot pozimi. Vse ostalo je pa pač igranje na srečo - mrbit se izzide, če pa se ne pa so stroški vedno višji kot imet ustrezne gume za ustrezen letni čas.

  • Všeč 5
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni mi povsem razumljiv kontekst tega poškodovanega vozila in z zgolj enim opisnim stavkom?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Slivka napisal:

Resnici na ljubo: boljše se izide z zimskimi poleti kot z letnimi v res zimskih pogojih...

 

To je res, samo pravih zimskih razmer je tako malo v nižinah, da velika večina lahko takrat pusti avto doma in ne gre na cesto, če nima zimske opreme. Poleti pa imaš več mesecev asfalt segret na 40°C in seveda tudi veliko več. Verjetno poleti si ne rečeš, da se bom samo ponoči vozil, če bo suho, čez dan pa le če bo fejst oblačno.

  • Všeč 1
  • Haha 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Precej podobna situacija kot pri Čehih, ki gredo na pohod na Triglav v sandalih in nogavicah. Saj veliki večini se izide a marsikaterega morajo s helikopterjem reševati in peljati v dolino. Za marsikoga je pa še bolj usodno. 

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.