Skoči na vsebino

Dopust tako ali drugače


AmpeR

Priporočeno sporočilo

pred 32 minutami je Jest napisal:

Zanimivo je to, da smo predragi, tako kot pri juznih sosedih… a vseeno je gneca na cestah precejsnja… Torej je tezko reci, da ni turistov… taksnih ki se primnas ustavijo in taksnih, ki samo potujejo proti dragi Hrvaski ali se nizje…

 

Vedno in povsod se najdejo drage in poceni storitve… Vidis pa tiste, ki jih zelis videti… 

Tako je, če ti kaj ne paše pa greš drugam.

 

Če je res predrag, bo spustil z leti ali pa crknil.

Pa to velja za vse države ne samo za Slovenijo in Hrvaško.

 

Isto kot pri viskiju, če misliš, da je predrago ne kupit. Če kupiš, potrjuješ, da ni predrago in bo naslednjič še dražje.

  • Všeč 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

847a8cb0426d552f79163c47529e94da.jpg
Še slika iz trajekta, komaj smo ga ujeli in šli med zadnjimi gor.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Jest napisal:

Zanimivo je to, da smo predragi, tako kot pri juznih sosedih… a vseeno je gneca na cestah precejsnja… Torej je tezko reci, da ni turistov… taksnih ki se primnas ustavijo in taksnih, ki samo potujejo proti dragi Hrvaski ali se nizje…

 

Vedno in povsod se najdejo drage in poceni storitve… Vidis pa tiste, ki jih zelis videti… 

Jaz bom pa rekel malo drugače-gužva je že,a ne upoštevate nekaj drugega.

 

Vsaj jaz se še spomnim iz otroštva,ko smo zmeraj kampirali v kampu Zablače v Baški...sem imel veliko prijateljev,k smo se družili...nemcev,hrvatov,italianov itd....

Mi smo zmeraj šli na morje najmanj za dva tedna ali več (oba starša učitelja v glasbeni šoli)....enkrat smo bili celi mesec in pol😲.

In vem konkretno za italiane,da takrat dva tedna na morju je bilo obvezno...če ne celo mesec ali več.

Danes je pa "malce" drugače...vsaj za italiane (družine mislim-ne penzionerje!!!) vem-si ne morejo več privoščiti takega dopusta...večinoma samo za en teden,ali pa še to ne.

 

Mogoče še en razlog,za kaj "gužva na cestah"...k se vsi samo sem in tja vozijo...

 

Jaz zase vem,da je en teden prehitro mimo...14dni pa sem zadnjih 3-4 dni že kar malce "na trnih"😅...letos gremo pa za 9 dni...na Kos...pa da vidim🧐...nazadnje smo bili tam 10 let nazaj.

bom mogoče kaj malega napisal...da vidim,če res dobimo Kio-Stonic...imam rezervirano za vseh 9 dni...da vidim,kako se pelje🙄

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejstvo je, da ne moremo primerjati hotel s 3* izven sezone in hotel s 4* v sezoni.

In Sexten in Cortina je lih tako kot bi primerjal Zg. Gorje z Bledom ;)

Popravljeno od g.Wankel
  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Hvala 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je skritikrt napisal:

bom mogoče kaj malega napisal...da vidim,če res dobimo Kio-Stonic...imam rezervirano za vseh 9 dni...da vidim,kako se pelje🙄

 

Jaz sem imel 7 dni i30 na Halkidikiju.

Pač atmosferc, gonit ga treba, da ni nepremičnina.

Podvozje zelo solidno za običn avto. Focus seveda boljši. Menjalnik, ročni, boljši kot večina avtov, slabši kot Giulietta ali Focus.

 

Priznam, da me je pozitivno presenetil. Me zanima kaj boš povedal o Kii.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Shrek napisal:

Koliko je najem za 7 dni? Tak iz firbca... 

Ne morem reči za 7 dni,k je individualno odvisno za koliko dni vzameš,katero klaso avta hočeš (če ga imajo), in kakšno vrsto zavarovanja hočeš in tudi odvisno kdaj se pomujaš za rezervacijo...

Jaz sem rezerviral online konec Maja in dobil Kio Stonic za 45€/dan za 9 dni z full kritjem,kar je redko,ker pogosto ni not podvozja,gume ipd...tu pa ne glede kaj bo,nič ne plačam.

In glede na to,je 45€ zelo nizka cena.

In pazi to-nič nakszila v naprej...sem samo dal podatke v kerem hotelu smo,kdaj pridemo,in me pride v hotel iskat ob zmenjenem terminu-Dimitris rent a car😃👍....bom jaz svoj avto drkal čez celo dalmacijo😂🤣,pol pa rabiš en dan,da k sebi prideš tjagrede...pol pa isto še nazaj....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je skritikrt napisal:

Ne morem reči za 7 dni,k je individualno odvisno za koliko dni vzameš,katero klaso avta hočeš (če ga imajo), in kakšno vrsto zavarovanja hočeš in tudi odvisno kdaj se pomujaš za rezervacijo...

Jaz sem rezerviral online konec Maja in dobil Kio Stonic za 45€/dan za 9 dni z full kritjem,kar je redko,ker pogosto ni not podvozja,gume ipd...tu pa ne glede kaj bo,nič ne plačam.

In glede na to,je 45€ zelo nizka cena.

In pazi to-nič nakszila v naprej...sem samo dal podatke v kerem hotelu smo,kdaj pridemo,in me pride v hotel iskat ob zmenjenem terminu-Dimitris rent a car😃👍....bom jaz svoj avto drkal čez celo dalmacijo😂🤣,pol pa rabiš en dan,da k sebi prideš tjagrede...pol pa isto še nazaj....

 

A tolk so letos?

Lani sem dal 40 na dan na kosu.

Rentacar pa zmerej, vzames od lokalne firme, oni se ne drkajo z zavarovanji, in ponavad je avto z vsem tolk kt na sixtu samo avto brez zavarovanja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

45€ je nizka cena ja.

 

Jaz sem dal pri Thrifty-ju 62€ na dan z polnim zavarovanjem pri zunanji zavarovalnici, ki je cenejša, kot pri njih.

Samo zaradi malih otrok in pristanka ob 23h, sem iskal "in-terminal".

Hotel pick-up ni prišel v opcijo, glede na to, da sem bil 86km stran.

 

Zadeva je relativna, vedno iščeš najceneje, glede na svoje pogoje,....

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Matick napisal:

 

A tolk so letos?

Lani sem dal 40 na dan na kosu.

Rentacar pa zmerej, vzames od lokalne firme, oni se ne drkajo z zavarovanji, in ponavad je avto z vsem tolk kt na sixtu samo avto brez zavarovanja

Saj npr. pri Dimitrisu bi lahko dobil tudi za 38€/dan enga "pičipokija" ala i10,Spark ipd...pač tud od zavarovanja odvisno in za koliko dni vzameš....pa 38€ je bolš k pa za 20-30€ tiste mopede al quade,k se prec razpičkiš po asvaltu...

Sem pri vseh treh lokalcih povprašal,in ta je bila najboljša...avto ni premajhen,malce dvignjen,dokaj nov,zavarovanje TOP...kaj se hočeš🙄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Matick napisal:

A na letalisce ti pa ne pripelje?

Kdaj pa gres na Kos? A gres iz ZG?

Po moje bi se z lokalnim dalo vse zmeniti🙄 . Gremo v petek 10:35 iz Zg....nazaj v Nedeljo ob.17:00 z Kosa z Ryanairom...lih prav,da bomo kmalu tam,in pozno nazaj...v bistvu skor 10 dni😃👍

Hotel Athinoula nocitev z zajtrkom 1435€ ,doplacilo za klimo v sobi (ne vem koliko) +po 60€ za po 20kg prtljage...vzel 3x,k bomo šli še v Bodrum,in bomo več domov prinesli,kot pa tja odnesli😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pejd jutri v sredo, ima DARS 25% off na določen izdelek... ups napaka, Mercator ma 25% off. 🤪

 

Drugač pa... verjetno je vseeno, bolj je pomembna ura. Če greš zjutri je sigurno ponedeljek boljši, če pa popoldne pa ni razlike.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj po emailu deklica z "Dimitris rent a car"

 

"HELLO

 

I HAD SMALL PROBLEM I HAVE ONE CAR IN GARAGE AND I NEED TO CHANGE ALL MY RESERVATION, IF YOU DON'T MIND CAN I BRING YOU AN AYGO X BRAND NEW CAR INSTEAD OF KIA STONIC? ..."

 

Jaz nazaj..."It's too small for us... you have something bigger?..."

 

Ona nazaj..."OK ROBERT I WILL DO MY BEST FOR KIA STONIC

 

SEE YOU SATURDAY MORNING..."

 

Za tiste ki ne vedo-to so klasične fore,in nič nenavadnega...če se pustiš,si sam kriv...

Je bilo lani podobno,a za odtenek drugače....k smo sabo na Zakintosu imeli še taščo (dobra tašča je-lahko tako podnevi z lučjo iščeš:bravo:)...smo rezervirali Fiat Pando...in so k hotelu pripeljali enga 20x🙄 Peugeot-a...sicer dovolj prostoren,a prenizek za starejše z umetnim kolkom in umetnimi koleni...in je tudi poizkušala za enak cvenk peugeot-a...a sem zbrarantal,da mi ni problem za en dan Peugeota (kao mi ni problem "pomagati"😂),a za druge dni hočem kaj "konkretnejšega"...in smo za ostalih 6 dni dobili T-Roc-a...sicer 1.0 turbo-drek,a vseeno boljši kot Peugeot🧐

Skratka-seveda hočejo vsi boljši avto za mali cvenk...in nekaj takega kot Stonic "se dobro prodaja..."...in pač poizkusijo.

Na take stvari ne smeš biti preveč občutljiv in zamerljiv...najbolje je stvar malce obrnti v svojo korist😃👍...pač odvisno od primera.

 

Pa da vidim,kako bo🙄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kia Stonic😃👍...ni SUW,se prec pozna po visini strehe...je le malce dvignjen...dovolj prostoren spredaj in zadaj (tud kufer)...vireles Android Auto bo prišel prav za navigacijo...motor en atmosferc...ne vem ker,k v avtu ni homologacije...mogoče kdo po slikah pogrunta...gre pa "k sneta sekirca"...se T-Roc skrije...T-Roc samo po notranjosti,da je za odtenek boljsi,drgač pa Kia FTW💪

IMG_20230715_095232.jpg

IMG_20230715_095325.jpg

IMG_20230715_095515.jpg

IMG_20230715_095543.jpg

IMG_20230715_095550.jpg

IMG_20230715_095636.jpg

  • Všeč 4
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je FuManchu napisal:

Če je noter atmosferc je tudi nepremičnina zraven😁

Vem,da se hecaš...ma res šiba...se mi prav dopade,k prec skoči👍....in v primerjavi z tistim 1.0 turbo T-Rocom sta tudi tretja in četrta prestava uporabni.

Aja...tud klima fajn dela...in če to rečeš za grcijo,po tem to nekaj pomeni💪

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.