Skoči na vsebino

Dopust tako ali drugače


AmpeR

Priporočeno sporočilo

pred 51 minutami je Shrek napisal:

In zakaj bi v Grčijo rinu? 

Vidim, da ni samo men lepo. 

Včeraj večerja za 5, dve runde točenega piva, jedli morske dobrote, račun 125 €. 

Meni ugodno. 

To bi bilo trenutno pri nas na Finskem za 2 osebi.... 😔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si študent, novinar je na dopustu, dogajanje je mrtvo, nič se ne dogaja, kaj bi lahko navleklo klike na našo stran za pumpanje folka, od tega pač živimo ane..

 

In nekateri veselo klikajo in linkajo to, češnja na torti, da celo preko facebooka. Tko res boomer poteza.

Popravljeno od SeekK
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi radio Dalmacija je poročal o visokih cenah in primerja cene Splita in Benetk a žal je vse posod šlo vse gor.




Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je g.Wankel napisal:

Pri nas na Finskem :D

Je že mimo Finska.... 😂

pred 3 urami je Shrek napisal:

In pol, da je Hrvaška draga... 

Z vidika Hrvata je vsekakor draga, kar se pa mene tiče pa realno ne... 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Shrek napisal:

In zakaj bi v Grčijo rinu? 

Vidim, da ni samo men lepo. 

Včeraj večerja za 5, dve runde točenega piva, jedli morske dobrote, račun 125 €. 

Meni ugodno. 

Ni slik-se ni zgodilo😉

 

Seveda moram "kontra"😁...in ker vem,da imate radi slike...naj vam bo😄

1. in 2. Kreta kr en fast-food "na brzake"...klasika 2x Pita Giros+dodatni pomes frittes+Tatziki+dodatna pita+voda 12,5€ (pa ni bilo "poceni")

3.Taverna na plaži ne vem več kje🙄

4.-11.Taverna-Zorbas Argassi-Zakintos https://www.tripadvisor.com/LocationPhotoDirectLink-g659971-d1783024-i650340218-Zorbas_Tavern-Argassi_Zakynthos_Ionian_Islands.html

12.-13. Taverna Pepermint Argassi-zakintos najboljša in najdražja taverna na Zakintosu-cene so TOP glede na to,kaj dobiš...imajo dve dolgi klopi,ki sta namenjene za tiste,ki čakajo prosto mizo...a za nas ni bil problem,k smo zmeraj šli tja malo po odprtju,ko še ni gužve. V grčiji je "starter"(domači kruh,tradicionalni namazi,olivno olje😋 ipd.) zmeraj na račun hiše...enako "poobedek"-običajno sadje (lubenica,melona,grozdje...) in včasih en "kratek"-tudi "na račun hiše"😃👍

Še nekaj važnega v mojih očeh-nič z plinskega "žara"👎-vse z "tapravega"😋😃👍 grilla na oglje!

 

PEPPER-REST.COM

Fresh Vegetables & Salads from our own garden, Vegetarian and Gluten free plates, Traditional Greek dishes, Big Variety of Meze – Tapas...

 

https://pepper-rest.com/assets/lib/2023/03/06/summer.pdf

IMG_20180716_154102.jpg

IMG_20180716_155302.jpg

IMG_20180721_154426.jpg

IMG_20220725_182521.jpg

IMG_20220725_182535.jpg

IMG_20220725_182545.jpg

IMG_20220725_182549.jpg

WP_20160825_005.jpg

WP_20170723_011.jpg

WP_20170723_012.jpg

WP_20170723_014.jpg

WP_20160828_005.jpg

WP_20160818_011.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Račun bil 125€

Pijaca bila malo čez 30 €, ostalo hrana. 

Pa še 5x 0.3 po želji kuča časti. 

IMG_20230705_204741.jpg

Če bi hotel imeti avto in 5 koles v Grčiji...

Vsak zase ve. 

Ja, pa hitro hrano na dopustu ne jemo. Imamo sendviče in pir iz Slovenije 😋

 

Popravljeno od Shrek
  • Všeč 5
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uuuu, dobro, da sem se spomnil!

 

Panini!

 

Baje, da vsi, ki vlečejo prikolice na Hrvaško, s seboj peljejo tudi panine. Ma, za mojo vojsko je treba dosti paninov. In moram iz kuhinje odmontirat ta-velik hladilnik, pa ga postavit v prikolico. Pa razsmernik nabavit, ker tisti iz kuhinje najbrž ne bo delal na 12V...

  • Všeč 2
  • Haha 3
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je skritikrt napisal:

Ni slik-se ni zgodilo😉

 

Seveda moram "kontra"😁...in ker vem,da imate radi slike...naj vam bo😄

1. in 2. Kreta kr en fast-food "na brzake"...klasika 2x Pita Giros+dodatni pomes frittes+Tatziki+dodatna pita+voda 12,5€ (pa ni bilo "poceni")

3.Taverna na plaži ne vem več kje🙄

4.-11.Taverna-Zorbas Argassi-Zakintos https://www.tripadvisor.com/LocationPhotoDirectLink-g659971-d1783024-i650340218-Zorbas_Tavern-Argassi_Zakynthos_Ionian_Islands.html

12.-13. Taverna Pepermint Argassi-zakintos najboljša in najdražja taverna na Zakintosu-cene so TOP glede na to,kaj dobiš...imajo dve dolgi klopi,ki sta namenjene za tiste,ki čakajo prosto mizo...a za nas ni bil problem,k smo zmeraj šli tja malo po odprtju,ko še ni gužve. V grčiji je "starter"(domači kruh,tradicionalni namazi,olivno olje😋 ipd.) zmeraj na račun hiše...enako "poobedek"-običajno sadje (lubenica,melona,grozdje...) in včasih en "kratek"-tudi "na račun hiše"😃👍

Še nekaj važnega v mojih očeh-nič z plinskega "žara"👎-vse z "tapravega"😋😃👍 grilla na oglje!

 

PEPPER-REST.COM

Fresh Vegetables & Salads from our own garden, Vegetarian and Gluten free plates, Traditional Greek dishes, Big Variety of Meze – Tapas...

 

https://pepper-rest.com/assets/lib/2023/03/06/summer.pdf

IMG_20180716_154102.jpg

IMG_20180716_155302.jpg

IMG_20180721_154426.jpg

IMG_20220725_182521.jpg

IMG_20220725_182535.jpg

IMG_20220725_182545.jpg

IMG_20220725_182549.jpg

WP_20160825_005.jpg

WP_20170723_011.jpg

WP_20170723_012.jpg

WP_20170723_014.jpg

WP_20160828_005.jpg

WP_20160818_011.jpg

sploh je pa Mythos zakon!!!

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je sportman333 napisal:

sploh je pa Mythos zakon!!!

To pa drži kot pribito-ga zmeraj vzamem...kdor še ni poizkusil-to je en "debel nasvet" za ljubitelje piva😋😃👍

 

EDIT: bom dodal še en nasvet za tiste,ki še niste bili v grčiji,in hočete pristno,avtentično,domačo hrano-kako veš,katera taverna je "prava-grška?!

 

Gre za to,da odvisno od otoka...a v večini (tudi 50 in več %) so "lokale in gostilne-taverne" prevzeli albanci.

Če se že od daleč "sveti",je vse zglancano,novi stoli in moderna glasba-beži stran-albanci.

 

Pri grkih so stari neugledni stoli...pogosto enostavni aluminijasti...tudi mize...vse preprosto-domače...glasba pa "prava grška"...sicer pa samo "face" pogledaš,in ti je takoj jasno.

In še to-tam kjer sedijo grki,in je gužva,da komaj dobiš mizo-tam niso albanci.

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vprasas lastnika apartmaja, ali pa kateregakoli domacina, pa ti pove kje so dobre taverne. V vseh letih se jest se nisem zajebov ce sm domacine poslusov kam it.

Drugace pa, na jonskih otokih, je ionian za pit. Mythos ni slab, ampak mythos, alfa in fix so kt da bi v sloveniji union pa lasko pil. Zadnje case se razvijajo "lokalne" pivovarne in je lokaln pir dost bolsi od klasicnih treh.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi smo pa sedaj že tretjič bili v apartmaju nad gostilno. Zakon:bravo:

Sem šel kaj v avto iskat in še enega Pana ruknil na hitro dol.

Ko je bla gužva sem šel pa večerjo to go iskat v spodnji štuk:rispekt:

  • Všeč 4
  • Haha 3

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je FuManchu napisal:

Mi smo pa sedaj že tretjič bili v apartmaju nad gostilno. Zakon:bravo:

Sem šel kaj v avto iskat in še enega Pana ruknil na hitro dol.

Ko je bla gužva sem šel pa večerjo to go iskat v spodnji štuk:rispekt:

 

Ženi se je verjetno čudno zdel, zakaj si vsake pol ure neki v avtu pozabu :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Glej... Torej... Se pravi... Začnem takole: moja najmlajša sestra se nekaj ukvarja z borilnimi veščinami. Ni ravno na najvišjem nivoju, vseeno je ne bi izzival. In ona išče karavana. Zdaj pa ti njej razloži, da je že starejša frikinja, ki ni dovzetna za spremembe ampak le tera svoje. Jaz ji tega ne grem razlagat. Niti, če imam lopato v roki...
    • Potencialni kupec avtomobilov je oseba, moškega ali ženskega spola (ali po novem tudi  nedoločenega) , ki pride v določeno trgovino z avtomobili, se razgleda, povpraša in se odpelje (ali pa tudi ne) z njemu všečnemu avtomobilu.  Če avtomobila, ki bi mu bil všeč ali mu bilo na kakšen način ne ustreza oziroma ga v prvi trgovini  ne najde, se odpravi v drugo, tretjo in tako naprej. Če ga ne najde v nobeni trgovini, pomeni, da je z njim nekaj narobe in išče avto, ki ni bil še narejen oziroma je že nek dinozaver od avta ali ima dinozaverski motor.  Brez skrbi, izdelovalci avtomobilov so že ugotovili, kaj se najbolje prodaja in kaj je večini folka oziroma kupcem všeč.  Temu tudi prilagodijo svoje modele.  Ne morejo izdelovati recimo karavanov, če se mogoče le 2% kupcev odloči zanj.  Pa še tej so neki nostalgični starejši friki, ki na splošno niso dovzetni za spremembe, ampak le terajo svoje. 😉
    • Ena v pričakovanju lepšega dne... 🤔
    • Vsi imamo neke nepotrebne stvari.   Jaz, recimo... Toliko imam teh let, a bi prav lepo shajal brez polovice njih...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.