Skoči na vsebino

Chat is back ...


dvorjan

Priporočeno sporočilo

HB varjanta je do 12 letnika. Prečke so fixne in se montirajo na pripravljene luknje. Kovček pa thule pri meni. Lahko posodim, če rabiš. 

Lp 

Popravljeno od Shrek
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsakdo bi, sicer napačno, za trenutek pomislil, da sem zagrizen fan renoldov. Glede na to, kako jih hvalim.

 

Ampak naš renold se je tokrat spet izjemno izkazal. Naša tamala je kazalec desne roke zaprla v vrata - tako da je bilo treba vrata odpeti da ga je dobila ven. In ne boste verjeli, sploh ni bil zlomljen.

To je treba zahvaliti dejstvu, da renold že v osnovne verzije meganov vgrajuje posebno varnostno funkcijo - XXL špranje na vratih.:bravo:

  • Všeč 1
  • Haha 4

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je g.Wankel napisal:

Koliko časa pa že imaš tako?

Jaz sem takoj letel pulit nohte, ko se mi je to zgodilo. Me je fotr prestrašil s ''sepso'' :D

Kak mesec. V življenju se nisem nikoli tako udaril, sedaj pa b enem tednu dvakrat. In to obakrat sem si jih priprt z vrati. 🙂

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Žalosten 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neki sem klikal pa je verjetno to to.

 

 

 

 

 

 

 

pred 13 urami je Alex napisal:

Kak mesec. V življenju se nisem nikoli tako udaril, sedaj pa b enem tednu dvakrat. In to obakrat sem si jih priprt z vrati. 🙂

 

Če se pa s kladvom vžgeš še po ostalih prstih, bo pa zgledalo da furaš tak imidž. :nevem: Saj veš kako pravijo, za lepoto je treba potrpet.:hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes dobim to basen:

 

 

Osel reče tigru:
- "Trava je modra."
Tiger odgovori:
- "Ne, trava je zelena."

Debata se je sprevrgla v prepir, zato se osel in tiger odločita, da gresta k sodniku. Prišla sta pred leva, kralja živali. Še preden sta prišla direktno pred levji prestol, je osel začel kričati:
- "Vaša visokost, ali je res, da je trava modra?"
Lev je odgovoril:
- Res je. Trava je modra."
Osel nadaljuje:
- "Tiger se ne strinja z mano, mi nasprotuje in me jezi. Prosim, kaznujte ga."
Tako kralj izjavi:
- "Tiger bo kaznovan s 5 leti molka."
Osel poskoči od veselja in nadaljuje pot, zadovoljen s kraljevo sodbo in si ponavlja:
- "Trava je modra..."
Tiger je svojo kazen sprejel, vendar mu noče dati prav in vpraša leva:
- "Vaša visokost, zakaj ste me kaznovali? Konec koncev je trava zelena."
Na to je lev odgovoril:
- "Da, res je trava zelena."
Zato tiger spet vpraša:
- "Zakaj ste me potem kaznovali?"
In lev je odgovoril:
- "To nima nobene zveze z vprašanjem, ali je trava modra ali zelena. Kaznoval sem te, ker je nemogoče, da pogumno in inteligentno bitje, kot si ti, izgublja čas s pogovorom z oslom. In potem prideš še k meni s tem neumnim vprašanjem."

Najhujša izguba časa je prepiranje z idiotom in fanatikom, ki ga resnica ali realnost prav nič ne zanimata. Zanima ga le zmaga njegovih napačnih predstav, vraževerja in iluzij. Nikoli ne izgubljajte časa s prepiri, ki nimajo smisla.
So ljudje, ki, ne glede na to, koliko dokazov jim predložiš, še vedno ne morejo razumeti ničesar.
In potem so tu še drugi, ki so zaslepljeni s svojim egom, sovraštvom in maščevanjem in vse, kar želijo, je imeti prav.

 

"Ko nevednost kriči, inteligenca molči." 

 

 

Mislim, da bi to moralo biti na vrhu vsake strani na tem forumu, kot uvodnik. Marsikdaj bi prišlo prav.

 

Čeprav, ...

 

Potem bi znalo biti, da bi prodaja kokic upadla...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.