Skoči na vsebino

REZAW-PLAST Gumijaste preproge Mazda 6 karavan 2013 - 2023, cena 10 €


Janez007

Priporočeno sporočilo

Delam prostor ... že 2 leti se mi valjajo na polici.

 

REZAW-PLAST Gumijaste preproge Mazda 6 karavan 2013- z dvignjenim robom.

 

Cena 10€.

 

 

image.jpeg

 

IMG_20211019_155816.jpg

 

https://www.mimovrste.com/avto-preproge/rezaw-plast-gumijaste-preproge-mazda-6-karavan-2013-100078950572

Zajeta slika.JPG

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Janez007 je spremenil naslov v REZAW-PLAST Gumijaste preproge Mazda 6 karavan 2013 - 2023, cena 10 €
  • 3 tedne kasneje...
pred 48 minutami je Slivka napisal:

Od kod pa si?

Ker bi rad pomeril, če zadeva vsaj približno paše v BTjko. In če ja, imej za prodano...

 

Kamor so šle ketne, pa naj gredo še tepihi. 😃

 

Iz Grosupljega. Sicer lahko narediš preizkus s katerimikoli navadnimi Mazda 6 GJ (2013-> ) tepihi.

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
Tepihe je odpeljal Ford.  
 
image.thumb.png.6d02eaf40bc7bc702d61bf4e288b7180.png
 

Slavko ma novega Forda


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko ujamem ženo.

 

Trenutno sem jaz "kazenski odred". Nadomestni je še vedno kombi, ona se pa izgovarja, da lažje jaz vozim kombi kot ona, ker imam C in E kategorijo in sem bolj vajen takih gabaritov... In sem obsojen na kombi, ona se pa fijaka z BTjko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izgleda OK za 0€. 😀

 

Najbolj važen je voznikov, da se slučajno vanj ne zatakne stopalka ali copat, ker potem je zelo nevarno. Sem poleti vozil z japonkami, odvijem z dvorišča na glavno cesto, nasproti pa John Deere z vilicami. Malo je manjkalo, da me ni nabodel, ker se mi je japonka zataknila in nisem mogel pritisniti na bremzo ...

Popravljeno od Janez007
  • Začuden 3
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Sem poleti vozil z japonkami, odvijem z dvorišča na glavno cesto, nasproti pa John Deere z vilicami. Malo je manjkalo, da me ni nabodel, ker se mi je japonka zataknila in nisem mogel pritisniti na bremzo ...

 

Sam si kriv, kaj pa Japonke naokrog prevažaš... kaj pa žena prav na vse to? 😜 Aja, pa Japonke se piše z veliko.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Janez007 napisal:

Izgleda OK za 10€. 😀

 

Najbolj važen je voznikov, da se slučajno vanj ne zatakne stopalka ali copat, ker potem je zelo nevarno. Sem poleti vozil z japonkami, odvijem z dvorišča na glavno cesto, nasproti pa John Deere z vilicami. Malo je manjkalo, da me ni nabodel, ker se mi je japonka zataknila in nisem mogel pritisniti na bremzo ...

 

pred 2 urama je FuManchu napisal:

Bolje voziti bos, kot v japonkah.

Odvisno. 90% japonk je ok.

 

Imel pa sem ene, ki so ful se dol povesle in tiste so se zatikale, da sem res bos vozil.

 

Sem imel sošolko, ki je vozla pri 18-ih Swifta, neko športno varianto in to s špičaki. Jebemo raje sem šel naslednjič peš, sem se imel preveč rad.

Poanta zgodbe je, da veš keri šuh ni ok in ne vožiš z njim, pa je to lahko papuč, sandal, špičak, gojzer,....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.