Skoči na vsebino

Nakup avta iz tujine


mazdaman

Priporočeno sporočilo

pred 57 minutami je Slivka napisal:

Pozabljate eno stvar: dnevi tečejo.

 

Saj gotovo bodo to uredili, samo mož je ta čas pešec...

Glej kolega je kupil rabljenega BMw-ja. 2.5 leti.

Doplačal jamstvo. Slovenski avto.

 

3 mesce za tem zružil diferencial.

Jamstvo ga ni želelo kriti.

Bmw ima samo 2 leti garancije. Pa se je bockat začel. Sem ga ustavil in mu pomagal spisat dopise.

 

Avto se je popravil. Zdaj ne vem kdo je plačal prodajalec vozila ali jamstvo. V glavnem še prodajalčev zaposleni mu je čestital, da je hitro in dobro izpeljal.

 

Lovil sem vse zakonske roke in njih upozarjal na vse kar so zamudili. Do tržne nisva rabila potencirat, ker so moji dopisi jih kot izgleda pošteno v stres spravili.

 

In evo, tudi tu so dnevi tekli, kot pri tvojem nemškem.

Popravljeno od godlike
  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvo se pogleda papirje avta. Kdo je na papirjih prodajalec, kdo je garant za to konkretno vozilo in kakšni so garancijski pogoji. Tablice po mojem nimajo zveze (nemške, slovenske, ...). Lahko pa je problem lastništvo, namreč dostikrat je razlika pri garancijskih pogojih med fizičnimi osebami in podjetji.

 

Tržna inšpekcija nima pristojnosti za posredovanje izven Slovenije. Mogoče lahko pomaga Evropski potrošniški center Slovenija.

 

WWW.EPC.SI

Mrežo Evropskih potrošniških centrov (ECC net) je leta 2005 vzpostavila Evropska unija z namenom, da bi bili potrošniki bolje obveščeni o...

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Slivka napisal:

Pozabljate eno stvar: dnevi tečejo.

 

Saj gotovo bodo to uredili, samo mož je ta čas pešec...

Ima pa dva jurja v žepu 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je samSimon napisal:

Ima pa dva jurja v žepu 

 

Tako je... ljudje jih morajo zaslužit z delom cel mesec ali več. Tud on jih mora zdaj zaslužit z dodatnim delom v obliki jebanja s servisi in uvozniki.

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.