Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Hmmm, vedno sem bil na Dunlopu, ob nakupu avta pa sem uspel na hitro dobit le UG8. Kaj naj rečem. Če je sneg lep zbit zmrznjen tako kot je navadno na testih so fenomenalne. Če je pa plundrast, spodaj poledenel zgoraj moker so pa za en kurc. Dunlop je za naše razmere po moje bolj primeren in v kratkem grem nazaj na Dunlop.

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Boss napisal:

Hmmm, vedno sem bil na Dunlopu, ob nakupu avta pa sem uspel na hitro dobit le UG8. Kaj naj rečem. Če je sneg lep zbit zmrznjen tako kot je navadno na testih so fenomenalne. Če je pa plundrast, spodaj poledenel zgoraj moker so pa za en kurc. Dunlop je za naše razmere po moje bolj primeren in v kratkem grem nazaj na Dunlop.

Zakaj ne probaš hankook. Jaz sem bil tudi na Dunlopu. Pa je hankook boljši. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja v kakšnih razmerah? Plundrast sneg je verjetno tisto kar bom največ videl od zahtevnejših vremenskih razmer. Tam mi je važno, ne pa tisti skandinavski primerjalni testi, ki so narejeni pri nizkih temperaturah in kompaktnem snegu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Boss napisal:

Ja v kakšnih razmerah? Plundrast sneg je verjetno tisto kar bom največ videl od zahtevnejših vremenskih razmer. Tam mi je važno, ne pa tisti skandinavski primerjalni testi, ki so narejeni pri nizkih temperaturah in kompaktnem snegu.

Točno tako. Mokre in plundraste ceste so tiste, ki so največkrat na cestah  pozimi. No, pri nas na obali so večinoma le mokre. 😊

Za po snegu so tudi vrhunske. Večkrat izprobane na smučiščih in zasneženih cestah. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na službenih sem imel že razno razne gume in nek najboljši občutek mi je bil na Conti, Danlop, G J in Kleber. Vse ostale so bile tako, tako a se nekako pomatraš in gre... :nevem: Je pa veliko odvisno od avta in voznika...

Če se voziš v jutranjih konicah je pa tako vse odvisno od vozil pred tabo.... 🤔 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede Bridgestone... Na CX-5 so bile prva vgradnja ... ne vem tocno, kateri model... in so bile na zacetku se kar OK, po treh letih pa so imele sicer se dovolj profila, le na morki cesti se z njimi nisem pocutil OK... zato sem jih takrat menjal... Sedaj imam na CX-60 tudi Bridgestone, model pa je Alenza in se zaenkrat obnasajo dobro... bomo videli, ce bo podobno po dveh, treh letih, kot je bilo na CX-5 ... Zimske sem pa dobil zraven avta... in ce se prav spomnim, so Goodyear Ultragrip Performance ... Z GY sem v preteklosti imel dobre izkusnje... tako kot recimo tudi z zimskimi Continental WinterContact TS850p, s katerimi sem bil izredno zadovoljen ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Jest napisal:

Glede Bridgestone... Na CX-5 so bile prva vgradnja ... ne vem tocno, kateri model... in so bile na zacetku se kar OK, po treh letih pa so imele sicer se dovolj profila, le na morki cesti se z njimi nisem pocutil OK... zato sem jih takrat menjal... Sedaj imam na CX-60 tudi Bridgestone, model pa je Alenza in se zaenkrat obnasajo dobro... bomo videli, ce bo podobno po dveh, treh letih, kot je bilo na CX-5 ... Zimske sem pa dobil zraven avta... in ce se prav spomnim, so Goodyear Ultragrip Performance ... Z GY sem v preteklosti imel dobre izkusnje... tako kot recimo tudi z zimskimi Continental WinterContact TS850p, s katerimi sem bil izredno zadovoljen ... 

Če ne bom potem kr Continental WinterContact TS 850 vzel. 
 

IMG_3282.jpeg

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Boss napisal:

Hmmm, vedno sem bil na Dunlopu, ob nakupu avta pa sem uspel na hitro dobit le UG8. Kaj naj rečem. Če je sneg lep zbit zmrznjen tako kot je navadno na testih so fenomenalne. Če je pa plundrast, spodaj poledenel zgoraj moker so pa za en kurc. Dunlop je za naše razmere po moje bolj primeren in v kratkem grem nazaj na Dunlop.

 

O katerih Dunlop je govora?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je MazdaBoy napisal:

Če ne bom potem kr Continental WinterContact TS 850 vzel. 
 

IMG_3282.jpeg

 

WWW.LIDERPNEVMATIK.SI

Pnevmatike Continental ContiWinterContact TS850P 245/40 R18 97V XL, AO, FR, 3PMSF na zalogi in ceneje na spletišču LiderPnevmatik · Brezplačna dostava · Enostavno in hitro naročilo.

 

Še 870:

 

WWW.LIDERPNEVMATIK.SI

Pnevmatike Continental ContiWinterContact TS870P 245/40 R18 97V XL, FR, 3PMSF, EVc na zalogi in ceneje na spletišču LiderPnevmatik · Brezplačna dostava · Enostavno in hitro naročilo.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je MazdaBoy napisal:

Če ne bom potem kr Continental WinterContact TS 850 vzel. 
 

IMG_3282.jpeg

 

Take gume ne kupim nikoli. 

Ni boga na svetu, da me prepriča, da ima v eno in drugo smer enak oprijem. Za moje pojme mora imeti smer vrtenja. Mogoče se motim, ampak sem se pač tako odločil. Dunlop so zakon. To je MOJE mnenje. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Velikokrat vidim na tej strani enako pnevmatiko, pa različno nalepko.

Eto primer, pa ima ena C/B in 68 dB, druga pa D/B in 72 dB.

Zakaj razlika v glasnosti, če je enak profil? In razliki v porabi goriva, če je enaka pnevmatika? Seveda je potem tudi razlika v ceni, za 4 pnevmatike 88 €. 

 

WWW.LIDERPNEVMATIK.SI

Pnevmatike Dunlop Winter Sport 5 215/45 R18 93V XL, MFS, 3PMSF (D B 72 0) na zalogi in ceneje na spletišču LiderPnevmatik · Brezplačna dostava · Enostavno in hitro naročilo.

 

WWW.LIDERPNEVMATIK.SI

Pnevmatike Dunlop Winter Sport 5 215/45 R18 93V XL, MFS, 3PMSF (C B 69 1) na zalogi in ceneje na spletišču LiderPnevmatik · Brezplačna dostava · Enostavno in hitro naročilo.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Jaka32 napisal:

Velikokrat vidim na tej strani enako pnevmatiko, pa različno nalepko.

Eto primer, pa ima ena C/B in 68 dB, druga pa D/B in 72 dB.

Zakaj razlika v glasnosti, če je enak profil? In razliki v porabi goriva, če je enaka pnevmatika? Seveda je potem tudi razlika v ceni, za 4 pnevmatike 88 €. 

 

WWW.LIDERPNEVMATIK.SI

Pnevmatike Dunlop Winter Sport 5 215/45 R18 93V XL, MFS, 3PMSF (D B 72 0) na zalogi in ceneje na spletišču LiderPnevmatik · Brezplačna dostava · Enostavno in hitro naročilo.

 

WWW.LIDERPNEVMATIK.SI

Pnevmatike Dunlop Winter Sport 5 215/45 R18 93V XL, MFS, 3PMSF (C B 69 1) na zalogi in ceneje na spletišču LiderPnevmatik · Brezplačna dostava · Enostavno in hitro naročilo.

 

Ta stran je borza, očitno 2 različna dobavitelja ponujata isto gumo z drugo specifikacijo - jaz se ne bi obremenjeval in bi vzel cenejšo od teh 2 :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz jih narocim pri lokalnem vulkanizerju, ki ima ponavadi kar konkurencne cene…

 

 

Avtoservis Luštrek


IMG_3921.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.