Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 2 urama je Boss napisal:

Uff, jaz v življenju nisem imel takole "zmatrane" gume... tole je res poden. Dvomim pa da si burnoute izvajal al pa driftal naokoli.:nevem:

Mislim,da je to bolj kot ne od slabega materiala pri Mišelinkak☹️Ko je bil avto v mojih rokah bi razumel,sedaj,ko se pa hči vozi je pa zelo čudno.....🥴

Niso pa to prve premium gume na katerih sem videl kaj takega.....😳

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Boss napisal:

Ne vem, jaz mam skos premium gume pa nisem še kaj takega videl.

Saj ni nevarno,da ne bo toko izgledalo je pa za tako znamko nenavadno !

Če vidiš to na Kitajskih bi rekli,da se vidi od kje so itd,itd....👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 8. 10. 2022 ob 16:36 je FuManchu napisal:

Kater model gume pa je to? Primacy?

Že napisano, Pilot sport 3....😳

Drugače je pa ok guma samo kupil jo nebi za tak denar.... 😛

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veš, @Bini, mogoče bi se kakšno vprašanje razrešilo, če bi ti kje pripravil "zasedo" in malo opazoval, kako hčerka vozi. Ker taka guma po navadi nastane s hitro vožnjo skozi ovinke. Če gre za sprednjo desno gumo, pa za hitro vožnjo skozi krožišča. Potem pa še dobro, da je Michelinka, ker pri kakšni slabši gumi bi že blatnike klepali. No, na Premaciyu vsaj imaš kaj klepat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Slivka napisal:

Veš, @Bini, mogoče bi se kakšno vprašanje razrešilo, če bi ti kje pripravil "zasedo" in malo opazoval, kako hčerka vozi. Ker taka guma po navadi nastane s hitro vožnjo skozi ovinke. Če gre za sprednjo desno gumo, pa za hitro vožnjo skozi krožišča. Potem pa še dobro, da je Michelinka, ker pri kakšni slabši gumi bi že blatnike klepali. No, na Premaciyu vsaj imaš kaj klepat...

Obe so taki.....:nevem: Pametno razmišljanje.......😊😀😆

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Bini napisal:

Že napisano, Primacy 3....😳

Drugače je pa ok guma samo kupil jo nebi za tak denar.... 😛

Michelin premium = Pilot Sport.....vse ostalo je šara, tako da....nimaš prav, žal😉🤭

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Gregster napisal:

No sej jes sem imel na trojki prve gume pilot sport 3. In ko so bile obrabljene niso bile take.

Joj, ko sem tole prebral sem se spomnil, da so te gume tudi na moji-hčerini 3ki....😊Primacy 3 so na mojem službenem.... :vskalo:

V glavnem do zimskih bodo zdržale teh nekaj šarf ovinkov.... 😉

IMG_20221009_114208.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 9. 10. 2022 ob 11:47 je Bini napisal:

Joj, ko sem tole prebral sem se spomnil, da so te gume tudi na moji-hčerini 3ki....😊Primacy 3 so na mojem službenem.... :vskalo:

V glavnem do zimskih bodo zdržale teh nekaj šarf ovinkov.... 😉

IMG_20221009_114208.jpg

 

Pr meni po 4 letih in slabih 60kkm s tem gumami, v suhem se dobro primejo, v dezju so pa kr slabe ratale, v dezju pa kr rad ze ABS dela, ali pa na pospesevanju zacne sistem proti zdrsevanju delat
Drugace je pa ~6mm profila gor, tako da tukaj so vredu, samo ocitno imajo kratko zivljensko dobo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je videti kar podrajsana oziroma se vidi da je bila vožena v kratkih ovinskih in da je bilo vozilo parkirano na robniku.

Bodo pa dobre za prikolico ali pomožno vozilce, zaščito barke, ....

V času pravih zim ko je tudi snežilo smo odslužene pnevmatike uporabljali tudi za sankanje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je Matick napisal:

 

Pr meni po 4 letih in slabih 60kkm s tem gumami, v suhem se dobro primejo, v dezju so pa kr slabe ratale, v dezju pa kr rad ze ABS dela, ali pa na pospesevanju zacne sistem proti zdrsevanju delat
Drugace je pa ~6mm profila gor, tako da tukaj so vredu, samo ocitno imajo kratko zivljensko dobo

Te imajo komaj 45kkm in drugače še dobro držijo samo na profilu se je tisto pojavilo.... 😟

pred 30 minutami je DonFelipe napisal:

Res je videti kar podrajsana oziroma se vidi da je bila vožena v kratkih ovinskih in da je bilo vozilo parkirano na robniku.

Bodo pa dobre za prikolico ali pomožno vozilce, zaščito barke, ....

V času pravih zim ko je tudi snežilo smo odslužene pnevmatike uporabljali tudi za sankanje.

Robnikov v treh letih niso videle,za zadnje leto pa ne dam roke v ogenj😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 8. 10. 2022 ob 17:19 je Bini napisal:

Že napisano, Primacy 3....😳

Drugače je pa ok guma samo kupil jo nebi za tak denar.... 😛

Jaz mam tovarniško gor.

Se mi ne grizejo tak, samo se ne morejo primerjat s tem kaj sem vozil na Alfi: Dunlop sportmax TT in Eagle AS 3 F1.

 

Je pa res, da so S1. Torej extra zmes za Ford-a.

 

Edit: Primacy 4 mam, ne 3.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.ZURNAL24.SI

Nemška revije Gure Fahrt je opravila prvi velik test celoletnih gum. Kako se obnesejo...

Mogoče komu pride prav tale ugotovitev.... 🤔👍

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj, ko sem se vračal iz Udin nas je celo pot zelo pralo ( močni nalivi). 

Še enkrat več sem lahko ugotovil, da so te prvovgradne gume bridgestone zelo slabe (in nevarne) gume v dežju. 

Po ravnem še nekako gre, sem pa na, avtocesti doživel  aguaplaning in sem par deset metrov vozil popolnoma brez kontrole. 😬

Druga katastrofalna lastnost  teh gum je vožnja v mokrem v ovinek, kjer totalno nič bočno ne držijo. Tudi pri speljevanju v mokrem takoj zavrtijo v prazno, prav tako pri zaviranju takoj reagira ABS. 

Skratka, zame zelo slabe gume. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Alex napisal:

Včeraj, ko sem se vračal iz Udin nas je celo pot zelo pralo ( močni nalivi). 

Še enkrat več sem lahko ugotovil, da so te prvovgradne gume bridgestone zelo slabe (in nevarne) gume v dežju. 

Po ravnem še nekako gre, sem pa na, avtocesti doživel  aguaplaning in sem par deset metrov vozil popolnoma brez kontrole. 😬

Druga katastrofalna lastnost  teh gum je vožnja v mokrem v ovinek, kjer totalno nič bočno ne držijo. Tudi pri speljevanju v mokrem takoj zavrtijo v prazno, prav tako pri zaviranju takoj reagira ABS. 

Skratka, zame zelo slabe gume. 

E...ja to sem ti govoril tudi jaz ..ko grem po mojem klancu dol treba full pazit ..posebno ko je mokro 😬🤔bo treba zamenjat te gume 😉😉zoom zoom 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je moče, da je kaka serija teh gum takšna, ker jaz nimam teh občutkov pri vožnji po mokrem 🤔

Drugače pa je to lahko tudi dokaz, da  premium gume niso vedno najboljše.... 🥴Mogoče se še tisti malo za temi premijci bolj trudijo in to za skoraj pol manj denarja.... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.