Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

pred 2 minutama je FuManchu napisal:

Kaj pa kumho ecsta al kaj je že? Sodelavc jih pohvali zelo. 

Sem jih že vozil in niso nič posebnega, čist ok za umirjeno vožnjo👍 Če niso Nexen dosti dražje bi vzel te, ker jih kar hvalijo👌 So pa v enakem rangu takoj za veličastnih 5 😉😀

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 6 minutami je FuManchu napisal:

Kaj pa kumho ecsta al kaj je že? Sodelavc jih pohvali zelo. 

Dobre za relativno malo denarja, jaz sem jih imel, ampak so pa mehke....tko več kot 3.sezone pomojem no go...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najboljše je kupiti kar dva kompleta gum. Ene montiraš takoj, druge daš na dež in sneg, da se dovolj postarajo, ko jih čez tri-štiri leta montiraš.

 

pred 3 minutami je Bini napisal:

Sem jih že vozil in niso nič posebnega, čist ok za umirjeno vožnjo👍 Če niso Nexen dosti dražje bi vzel te, ker jih kar hvalijo👌 So pa v enakem rangu takoj za veličastnih 5 😉😀

Jaz sem jih imel na stari mazdi 6. Za umirjeno vožnjo so ok. Tudi po dežju so zelo dobre. Niso pa to športne gume. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res ne razumem nekaterih. Kupi najlepši avto, doplača nekaj % še za najlepšo barvo, gor namaže še drago keramično zaščito, potem pa je dodatnih 100 € na vsaki 2-3 leti problem in to za eno najbolj pomembnih komponent avta - gume, tako glede varnosti, kot tudi udobja. 😮

 

Malo se hecam. 🙂 Znanec  (škrtarica) se je nekaj let vozil delat v Nemčijo (star MB E) in klepal veliko km z Nexen gumami, ki jih je v Nemčiji dobil zelo poceni. Rekel je, da je z malo več previdnosti OK. Nikoli ni imel nesreče.

 

 

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 3
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je sportman333 napisal:

Dobre za relativno malo denarja, jaz sem jih imel, ampak so pa mehke....tko več kot 3.sezone pomojem no go...

Gledam Nexen N'Fera sport. Zakej guma?

Kakšno mnenje o Nokian powerproof?

 

 

 

 

 

 

 

 

Popravljeno od FuManchu

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz vozim zadnja 4 leta in pol mišelinke. Vrhunska guma. Prej sem 6 let vozil bridgestone potenza in se mi je zdela isto vrhunska guma, sploh po mokri cesti. Zimske sem vozil vredesteiner, goodyear pa zdaj dunlop. Vse ok. Včasih na puntiču pa golfu dvojki pa sava. No, to pa ni dobra guma. Vsaj v mokrem ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nexen sem preizkusil na tej naši planoti. Ne marajo prav preveč ovinkov... Saj ne, da bi zdrsavale, sploh ne, le zrabilo jih je po robovih, sredine so bile pa še dobre. Sem jih moral polnit za 1 bar več, kot je predvideno. Potem so se po ovinkih enakomerno obrabljale, vožnja je bila pa po udobju podobna vožnji z gumi-vozom...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

Res ne razumem nekaterih. Kupi najlepši avto, doplača nekaj % še za najlepšo barvo, gor namaže še drago keramično zaščito, potem pa je dodatnih 100 € na vsaki 2-3 leti problem in to za eno najbolj pomembnih komponent avta - gume, tako glede varnosti, kot tudi udobja. 😮

 

Malo se hecam. 🙂 Znanec  (škrtarica) se je nekaj let vozil delat v Nemčijo (star MB E) in klepal veliko km z Nexen gumami, ki jih je v Nemčiji dobil zelo poceni. Rekel je, da je z malo več previdnosti OK. Nikoli ni imel nesreče.

 

 

 

Na 6-ki, rdeči streli imam GY assimeric 5.Prej pa Conti. Tako, da jaz pa res nisem pravi naslov za škrtarje pri  gumah.😉

Na, stari 6-ki so bile montirane  nexen, ker sem vedel, da jo bom kmalu prodal. 

 

Bdw, te bridgestonke, ki so montirane kot prvogradnja na cx 30, so v dežju in na mokri cesti precej katastrofalne. V krožiščih nosi nos ven, da je kar veselje. Na suhi cesti so pa vrhunske. Tudi tihe so zelo. A ta nesigurnost na mokrem... 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Bini napisal:

Tudi cena je veliko boljša za trgovca🙈

 

Definitivno. Ceprov, po testih gledam, bi mogle bit Hankook Ventus S1 evo 3 dost boljse od miselink. Vsaj price/performance razmerje je veliko boljse :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Matick napisal:

 

Definitivno. Ceprov, po testih gledam, bi mogle bit Hankook Ventus S1 evo 3 dost boljse od miselink. Vsaj price/performance razmerje je veliko boljse :)

Hankook še je izredno dvignil z kvaliteto in performansi. Že spada med top izdelovalce gum(1.liga).

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Matick napisal:

 

Definitivno. Ceprov, po testih gledam, bi mogle bit Hankook Ventus S1 evo 3 dost boljse od miselink. Vsaj price/performance razmerje je veliko boljse :)

Evo potem kupiš te in je to to.... :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne bo kdo mislil, da če vozi Mišelinke Pilot sport3 ima super gume je tule primer, ko ima še 5mm profila in 4 leta stare😟🙃🤔

Na moji stari 3ki....😊

IMG_20221008_074101.jpg

IMG_20221008_074115.jpg

IMG_20221008_074305.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Da ne bo kdo mislil, da če vozi Mišelinke primecy 3 ima super gume je tule primer, ko ima še 5mm profila in 4 leta stare😟🙃🤔

Na moji stari 3ki....😊

IMG_20221008_074101.jpg

IMG_20221008_074115.jpg

IMG_20221008_074305.jpg

To je guma za na odpad.😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je DonFelipe napisal:

Se vidi da je že precej zvožena oziroma jo je načel zob časa. 

Za kakšno prikolico, viličar ali kaj podobnega bi bila še dobra, drugače ne.

 

Mogoče bi jo Shrek ponucal za svojo  prikolico. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.