Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 24 minutami je Shrek napisal:

Ne vem, no. Kitajske gume mi ne sedejo nikakor. 

Vsak zase ve... 

 

Itak je skoraj vse narejeno na Kitajskem. In Kitajcem res ni težava kopirat recept pa enako zmes uliti pod svojo znamko. Na koncu zna biti, da je najdražja Kitajska guma cenejša od najcenejše Evropske, pa boljša od najcenejše Evropske...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi vem za N800 al N8000, se ne spomnim prav, da je bla kitajska.

 

Tudi Hankook Ventus Prime 3, v Passat dimenzijah mađarske. V 16" Polo dimenziji pa kitajske.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

A niso Nexen Korejske gume.....🤔

 

Tako je, vendar je pomojem izdelava cenejša na Kitajskem

 

moje so vse 4 Nexenke Made in China - bomo videli, zaenkrat mi delujejo dobre gume, še najbolj me zanima dež, ki ga pa ne bo treba dolgo čakati :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi vtisi za kitajske gume so vredu, zdej ko se je riž spucal iz profila ven... Tišje kot prejšne, v suhem dobro, po mastni cesti(ko je ravno začelo padat) tudi lepo limajo. Če mi za ta denar zdržijo 3 sezone bom srečen.

  • Všeč 7
  • Ljubim 1

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je TiEn napisal:

Prvi vtisi za kitajske gume so vredu, zdej ko se je riž spucal iz profila ven... Tišje kot prejšne, v suhem dobro, po mastni cesti(ko je ravno začelo padat) tudi lepo limajo. Če mi za ta denar zdržijo 3 sezone bom srečen.

Jaz sem nexen gume imel vedno 5-6 sezon. No, saj sem tudi continental in hankook imel toliko dolgo... Edino sava sem imel komi dve sezoni in so bile ze za v smeti. Letno delam 20.000 km.

Popravljeno od Scr3am
  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.