Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Hixxy napisal:

Danes namontiral Nexen Su4

 

Poročam kako bodo, vendar po prebranem nimam straha :)

 

Jih pa na njihovi uradni spletni strani ni navedenih zgleda so 2022 bile zadnje serije (sam imam isto DOT22) - mogoče kdo ve, katera guma je naslednjica?

Nexen n'fera sport. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ko maš spredaj dvignjeno je tisto zadaj treba samo malce dvignit in je dovolj ena pocen hidravlična dvigalka težka dve kili. Men recimo od oka prihrani dve/tri minute na vsaki strani. Zato ker delam na peščenem dvorišču pa je treba pod glavno dvigalko še podlogo iz pleha devat, ker se drugače dvigalka na koleščkih vkoplje v tla.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Janez007 napisal:

 

Torej nekje od 23. marca do 23. aprila? 😀

 

image.png

Ja kokr je. Mal vrzem oko tud na vremensko napoved. Se je ze tudi nardilo da sem mel gume do prvomajskih ce sem imel plan it na piknik kam visje. Ker se je ze nardilo da nas je skor zamedl.😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej , to je itak priporočljiv datum oz datum, od katerega dalje lahko v lepem sončnem vremenu pač voziš z letnimi gumami. Čim so na cestišču zimske razmere, moraš imeti zimsko opremo , bodisi na avtu ali v avtu :) Potem pa vsak presodi sam glede na to kje živi ipd.. 

Če se pa slučajno znajde z letnimi gumami na cesti kjer so v tistem momentu zimske razmere, je pa odgovoren vsak sam. izgovor, da je rok menjave 15. marec ne pije vode :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je SpEkTr napisal:

Ja sej , to je itak priporočljiv datum oz datum, od katerega dalje lahko v lepem sončnem vremenu pač voziš z letnimi gumami. Čim so na cestišču zimske razmere, moraš imeti zimsko opremo , bodisi na avtu ali v avtu :) Potem pa vsak presodi sam glede na to kje živi ipd.. 

Če se pa slučajno znajde z letnimi gumami na cesti kjer so v tistem momentu zimske razmere, je pa odgovoren vsak sam. izgovor, da je rok menjave 15. marec ne pije vode :)

Mislim, da je konec s snegom za letošnje leto (razen kakih gora). 

Tako, da načeloma bi morale letne bit v redu. Vozim pa še vedno verige v prtljažniku, za vsak slučaj. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je SpEkTr napisal:

Ja sej , to je itak priporočljiv datum oz datum, od katerega dalje lahko v lepem sončnem vremenu pač voziš z letnimi gumami. Čim so na cestišču zimske razmere, moraš imeti zimsko opremo , bodisi na avtu ali v avtu :) Potem pa vsak presodi sam glede na to kje živi ipd.. 

Če se pa slučajno znajde z letnimi gumami na cesti kjer so v tistem momentu zimske razmere, je pa odgovoren vsak sam. izgovor, da je rok menjave 15. marec ne pije vode :)

 

Tako kot 15. november ne. Nekaj sezon nazaj so bile normalne razmere še globoko v december. Ampak pač neke datume je treba postavt.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 28. 3. 2023 ob 10:20 je TBA napisal:

Zato pa do velke noci ponavadi ne menjam gum😆

Ja, al pa še kasneje, kot jaz, 30.4. je pa tisti datum, ko bom lahko brez skrbi verjetno in bom pred prvomajskimi počitnicami zamenjal gume.

pred 23 urami je Janez007 napisal:

 

Torej nekje od 23. marca do 23. aprila? 😀

 

image.png

😮 u kak razpon 😆

Popravljeno od MazdaBoy

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 51 minutami je TiEn napisal:

Montiral kitajske gume gor in slikal kolk kej rjavi mazda

 

20230329_130308.jpg

Moja je praktično ista, pa je 2017 letnik... najbolj me boli ta zglob, ker zgleda srhljivo rjav pri meni. Kako je pa lonec od avspuha, ti tudi kaj rjavi spodaj? Pri meni se dela lisa :D 

 

 

null

 

image.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je TiEn napisal:

Lonec pomoje vredu, cev pa taka rjavkasta. Ma za 2014 letnik vredu 😄

 

20230329_130316.jpg

Zanimiv, da nima nič aluminijastih komponent zadaj podvozje.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je NevLado napisal:

Moja je praktično ista, pa je 2017 letnik... najbolj me boli ta zglob, ker zgleda srhljivo rjav pri meni. Kako je pa lonec od avspuha, ti tudi kaj rjavi spodaj? Pri meni se dela lisa :D 

 

 

null

 

image.png

Še mal pa bo treba flike švasat spodaj :D

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.