Skoči na vsebino

Prodam Mazda3


Priporočeno sporočilo

pred 23 minutami je Janez007 napisal:

Iščem, ravno nekaj takega, za 10.000 €. :) 

16k€ :wub:Moja je bla za tak denar pred skoraj tremi leti.... :whatever:

 

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je stonauro napisal:

Potem pa nisi v pravi temi :)

 

Točno v ta pravi temi sem. Tudi sam prodajam skoraj enako Mazdo 3, G120, MT, Revolution, letnik 6/2018, prevoženih 100.000 km.

 

Za 16.900 € kupec mojega avta dobi:

- avto v brezhibnem stanju

- dodaten komplet odličnih Dunlop zimskih gum na Mazda 16" platiščih

- kupon za 1.000 litrov 95 okt bencina

- kleopatrino razkošno kopel in klasično masažo telesa  

WWW.SELECTBOX.SI

Izberite med tajsko, klasično ali zlato masažo, prepustite se sproščujočemu pilingu obraza ali pa razvajanju v Kleopatrini razkošni kopeli.

 

 

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Haha 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Janez007 napisal:

 

Točno v ta pravi temi sem. Tudi sam prodajam skoraj enako Mazdo 3, G120, MT, Revolution, letnik 6/2018, prevoženih 100.000 km.

 

Za 16.900 € kupec mojega avta dobi:

- avto v brezhibnem stanju

- dodaten komplet odličnih Dunlop zimskih gum na Mazda 16" platiščih

- kupon za 1.000 litrov 95 okt bencina

- Kleopatrina razkošno kopel in klasično masažo telesa  

WWW.SELECTBOX.SI

Izberite med tajsko, klasično ali zlato masažo, prepustite se sproščujočemu pilingu obraza ali pa razvajanju v Kleopatrini razkošni kopeli.

 

 

 

Terme Vivat?

 

Tole pa ni fer, za nas ki smo iz drugih koncev slo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je NevLado napisal:

Terme Vivat?

 

Tole pa ni fer, za nas ki smo iz drugih koncev slo

Zate pa je posebna ponudba: 

https://www.terme-krka.com/si/sl/dolenjske-toplice/paketi/placa-1-bivata-2-v-termah-dolenjske-toplice

 

(ponudba velja le ob nakupu moje Mazde 3 za 16.900€)

 

Če malo preigram številke, zadnjič se je prodala Mazda 6 letnik 2017 G192 Revolution top s 130.000 km za okoli 16.000 €, nova je stala 1,5 x toliko, kot nova Mazda 3 G120. Koliko je realna cena take Mazde 3? Recimo 16.000 €/1,4 =11.500 €. 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole bi kar držalo, jaz sem dal za enako 19.5k€ s popusti in kako bi zdaj po skoraj 6tih letih s50kkm lahko dobil 16.9k€...:whatever: (misija nemogoče) 

To je dobro, da držijo naši avti na oglasih visoko ceno ni pa vredu, ker dobivajo hkrati tudi sloves dragega rabljenega vozilo in tako kupce že v štartu odbija od nakupa in sploh ogleda oglasov in zato posledično Mazdo težje prodaš.... :nevem:

Me res zanima za koliko bo šla ta Mazda, ampak to ne bomo v resnici nikoli izvedli :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je Janez007 napisal:

 

Točno v ta pravi temi sem. Tudi sam prodajam skoraj enako Mazdo 3, G120, MT, Revolution, letnik 6/2018, prevoženih 100.000 km.

 

Za 16.900 € kupec mojega avta dobi:

- avto v brezhibnem stanju

- dodaten komplet odličnih Dunlop zimskih gum na Mazda 16" platiščih

- kupon za 1.000 litrov 95 okt bencina

- kleopatrino razkošno kopel in klasično masažo telesa  

WWW.SELECTBOX.SI

Izberite med tajsko, klasično ali zlato masažo, prepustite se sproščujočemu pilingu obraza ali pa razvajanju v Kleopatrini razkošni kopeli.

 

 

 

Jaz jo vzamem za 10.000 eur brez dodatkov. 

  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Bini napisal:

Tole bi kar držalo, jaz sem dal za enako 19.5k€ s popusti in kako bi zdaj po skoraj 6tih letih s50kkm lahko dobil 16.9k€...:whatever: (misija nemogoče) 

To je dobro, da držijo naši avti na oglasih visoko ceno ni pa vredu, ker dobivajo hkrati tudi sloves dragega rabljenega vozilo in tako kupce že v štartu odbija od nakupa in sploh ogleda oglasov in zato posledično Mazdo težje prodaš.... :nevem:

Me res zanima za koliko bo šla ta Mazda, ampak to ne bomo v resnici nikoli izvedli :zvizga:

 

Kolk so ti tvojo ocenil ko si menjov za cx30?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem bil pri prodaji svoje na začetku tudi nerealen, pa me je trg potem postavil na realna tla. Če gledam za nazaj moja nerealnost ni bila samo plod moje domišljije ampak so krive predvsem postavljene cene oglasov po katerih se načeloma orientiraš.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Bini napisal:

Tole bi kar držalo, jaz sem dal za enako 19.5k€ s popusti in kako bi zdaj po skoraj 6tih letih s50kkm lahko dobil 16.9k€...:whatever: (misija nemogoče) 

To je dobro, da držijo naši avti na oglasih visoko ceno ni pa vredu, ker dobivajo hkrati tudi sloves dragega rabljenega vozilo in tako kupce že v štartu odbija od nakupa in sploh ogleda oglasov in zato posledično Mazdo težje prodaš.... :nevem:

Me res zanima za koliko bo šla ta Mazda, ampak to ne bomo v resnici nikoli izvedli :zvizga:

 

V čem je problem, da svoje Mazde ne upaš prodajat po nižji prodajni ceni? Saj lahko ceno nastaviš še 20% nižje od najnižje oglaševane podobne Mazde in bo bencinarka šla v nekaj dneh. Sloves dragih pa imajo zaradi naše požrešnosti.

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je ignacij napisal:

Jaz sem bil pri prodaji svoje na začetku tudi nerealen, pa me je trg potem postavil na realna tla. Če gledam za nazaj moja nerealnost ni bila samo plod moje domišljije ampak so krive predvsem postavljene cene oglasov po katerih se načeloma orientiraš.

Mja, če je 1 let stara nova vredna 30k+, bo težko 7 let stara 20k+

  • Všeč 3
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V info. Ena taka M3 G120 l. 2018 črna Revolution s 60.000 km od prve lastnice se je prodala januarja za 13.500. Veliko za 6 let star avto, ki je nov stal pri Selmarju cca 19.000 €, v Ljubljani cca 20.000 €.

 

Pred 3,5 leti pa se je taka M3 l 2018 s 40.000 prevoženih prodala za 12.500€. Stara le 2 leti in pol! To so bili časi realnih cen.

 

image.png

 

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Hvala 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Matick napisal:

 

Kolk so ti tvojo ocenil ko si menjov za cx30?

16.5k €, točo 3 leta staro cca 20kkm in narejenim 3. rednim servisom... Je pa "skoraj" doma ostala.😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je NevLado napisal:

Terme Vivat?

 

Tole pa ni fer, za nas ki smo iz drugih koncev slo

 

 

Saj zato pa kupis njegovo trojko, da se bos tja lahko zapeljal :P ... 

  • Všeč 2
  • Haha 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da ste se razpisali pa zaenkrat samo špekulirali, odgovorite sledeče:

 

Zakaj ni vredna 16k eur? Ta letnik s podobnimi kilometri so cene tam tam, nove se prodajajo za 8000 eur in več naprej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je primorc85 napisal:

Glede na to, da ste se razpisali pa zaenkrat samo špekulirali, odgovorite sledeče:

 

Zakaj ni vredna 16k eur? Ta letnik s podobnimi kilometri so cene tam tam, nove se prodajajo za 8000 eur in več naprej.

 

Zato, ker v Sloveniji za to ceno zelo verjetno ne boš našel kupca. Če pa ga boš za to ceno prodal, to pomeni, da boš imel veliko srečo oziroma slabo informiranega kupca.

 

Koliko bi bila po tvoji logiki vredna Mazda 6 G192 AT Revolution top letnik 2017, s 130.000 km, ki je nova stala cca 33.000 €, danes pa podobna sodobnejša stane cca 49.000 €? Da pomagam, prodana je bila za cca 16.500€ (Upam, da nisem zamešal številk ... @ignacij).

 

https://www.mazda.de/konfigurator/MAZDA6/5WGN/#

 

image.png

 

Vse ostale logike ... nov je toliko, zakaj moj ni potem vsaj toliko in toliko vreden, niso pomembne. To se najbolj vidi pri nepremičninah, ko nekdo kupi parcelo za 100.000 €, v novo zgradbo vloži 300.000 €, potem pa ugotovi, da vsega skupaj ne more prodati niti za 300.000 €.

 

vrednost=ocena cene ... v tem primeru govorim o realizirani ceni, ki jo narekuje trg (tržne razmere, ponudba, povpraševanje, kupna moč, ...) in ne logika, sploh pa ne logika prodajalca, če že logika, je treba stvar gledat z vidika logike kupca, njegove računice, ki se ji mora prodajalec prilagoditi, če želi avto prodati.

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je primorc85 napisal:

Zakaj ni vredna 16k eur?

Če si izračunaš nakupno in sedaj prodajno ceno tvoje, je cca. 4000€ cenejša kot nova. Torej je v 5 letih izgubila 20% cene?

In pa ne moreš primerjat cene tega modela z novejšim modelom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je primorc85 napisal:

Glede na to, da ste se razpisali pa zaenkrat samo špekulirali, odgovorite sledeče:

 

Zakaj ni vredna 16k eur? Ta letnik s podobnimi kilometri so cene tam tam, nove se prodajajo za 8000 eur in več naprej.

Jaz sem ti že tako napisal zakaj iz mojega primera. Nova 20k,stara 3k manj.... 🥴

Ti dam še jaz jurja, če bo za 17k€ šla....👍😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.