Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Italijanska zvezda Baloteli je izgubil ?isto vsako ?ogo, ki je pri?la do njega.

 

?panci pa so pokazali, da ?e je treba dajo v vi?jo prestavo in so brez konkurence.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Igralec tekme Xavi, igralec prvenstva Iniesta.. kar se mene ti?e.

 

Italjani niso bli pravi, ?eprav so po prvem golu ?pancev kar dobro pritisnili, samo po drugem golu ve? niso mel ?ans, sploh pa je vse propalo po po?kodbi Motte. ?koda, da je pri?lo do teh po?kodb, so pokvarile finale.

 

Del Bosque me je edino spet razi?aral s postavo. Najbolj me je motilo to, da je igral Silva, ki je bil zadnji dve tekmi dale? najslab?i igralec, in tudi danes ni poakzal ni?. Gol sta mu lepo na?timala Iniwsta in Cesc, druga?e pa zgubljal ?oge in talal slabe podaje kot po teko?em traku. Biskvit je bil pri ?pancioh tudi soliden. Pomagal duplirat Balottelija in kar solidno nevtraniziral Pirla.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fuuuul sem vesel, da se vladavina moje najljub?e ekipe nadaljuje. :cheers::ouje:

 

Meni se zdi pa ?koda, da Torres ni pogosteje v ekipi, ker mi je res fajn igralec. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj smo videli textbook cold feet italijanov. To je bila njihova dale? najslab?a predstava na prvenstvu. Pa? so pregoreli v ?elji.

Po drugi strani pa so se ?panci odli?no takti?no pripravili (se tudi nekaj nau?ili iz prve skupne tekme in poraza nemcev) ter konstantno duplirali Pirla(v?asih so bili tudi 3 okrog Pirla), Cassana in Ballotelija (vsaki? ko se je dotaknil ?oge je fasal po nogi). ?estitke ?pancom, v?eraj so bili bolj?i in bolje pripravljeni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam je pa car...:)

 

Mario Balotelli

Na finale bom povabil Shakiro, da bo videla, kaj bom naredil njenemu fantu Piqueju.

 

Italijanski napadalec Mario Balotelli je pred finalom evropskega prvenstva v nogometu po Twitterju na svojstven na?in "zagrozil" ?panskemu branilcu Gerardu Piqueju, fantu kolumbijske popdive Shakire.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napaka Sarme. Inter ni ba? neki velik klub. Inter bo igral v Ligi Evropa, medtem ko se Udinese bori za Ligo Prvakov. Inter je bil v vrhu samo zato, ker zaradi ?kandala ni imel prav nobene konkurence v Italiji. Milan, Juve, sta se zdaj komaj nazaj pobrala. Nekaj drugih italjaskih klubov je dobilo bogate strice. Inter bo pomoje lahko sre?en, ?e se bo drugo leto uvrstil sploh ?e v EL.

 

Sarma je po moji oceni naredu bedasto napako, kar se nogometa ti?e, v ?ep bo pa sigurno dobro pospravil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi pa glih reku da Internazionale JE velik klub in da bodo v prihodnosti ?e igrali vidnej?o vlogo v LP. :jupiii::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Sarma je po prestopu lepo povedal, da ga je naposled kupil klub, ki si je njega kot vratarja najbolj ?elel.

 

Man Utd, Bayern in podobni kao interesenti so se pri vsem tem le reklamirali.

 

Prvi se je na koncu "osre?il" z neprimerljivo slab?im De Geo, ki je "rde?e vrage" stal kar nekaj pomembnih tekem, pri nem?kem ponosu pa mesto ikone Kahna enostavno ni smel zasesti nek Balkanec. Reprezentan?ni Neuer (v nasprotju z De Geo) vsaj upravi?uje svoj prihod.

 

Poleg tega pa je bil ena najve?jih ?elja in pogojev Sarme, tudi pri prej?njem Udineseju, bli?ina Slovenije.

 

Tako da, Inter za Sarmo osebno najbolj?a opcija po mojem mnenju.

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro De Gea je investiciaj v prihodnost, dec je ?e mlad in ?e ga pod kako okrilje vzame ?e van der Saar potem se mu obeta dobra kariera. Iskreno povedano je Neuer bolj?i vratar od Sarme. Sam mislim, da smo tlele v Sloveniji kar malo pristranski in Sarmo bolj kujemo v nebo. Gre za dobrega vratarja samo, bi ?e upal re?t da je Valdez bolj?i od njega.

 

In ?e bo Cesarja ta okrepitev spodbodla, da pride nazaj v formo bo Sarma kar lepo sedel, ?eprav mislim, da je Brazilec ?e odpel svoje. ?e zmeraj pa mislim, da bi bilo za Sarmo bolje, ?e bi ?el v kak drug klub.

Mogo?e bo ta novi trener v Interju kaj naredil, ampak dvomim, Inter se ?e naprej zana?a na nazadovoljnega Snejderja in na dober?en del kar krepko starih igralcev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Daskan - Valdez je primer antigolmana, od ve?jih ekip v Evropi, je pomoje ta eden najmanj suverenih vratarjev. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi se kar strinjal z Zmajem glede Valdeza. Tudi sicer pa se je te?ko kot vratar dokazati pri ekipi kot je Barcelona, kjer na ve?ini prvenstvenih tekem prejme? manj nevarnih strelov v okvir vrat kot ostali. Izjema je zgolj El Classico.

 

Kar pa se Sarme ti?e - Inter je potreboval resno in mirno osebo na vratih, nekak?nega drugega Zanettija. Cesar je dal svoje, kazanje jezika (pa?enje) Ibri pred izvajanjem 11m na zadnjem mestnem derbiju ter dodatni airbagi po licih, vratu, trebuhu in ?e kje pa to le potrjujejo.

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Zdej ve? ne vem kaj je kaj in kje bom lahko gledal kaj. Siol in Telemah nekaj ?arata v kombinaciji s Sport klubom. Glede na to da sem na Telekom kableski sploh ne vem ?e bom lahko kaj gledal od lige prvakov in ?panske lige.

Siol misli to predvajat na neki svoji televiziji, Sportklub na SportPrime, od tega pa samo bog ve ali jih bojo vklju?il v programsko shemo na kabelski. Res da je Siol in Telekom ista bajta, sam so ?e zmer dva svetova...

 

A kdo slu?ajno ve kaj se grejo?

 

In drugo vpra?anje kateri, je dober kabelski operater za nas, ki smo bolj na selu . Telemach se ne premakne iz mest, tisto lastovko si lohka nekam vtaknejo. Amis se itak ?verca po telekomu, tko da bi bil na istem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej ve? ne vem kaj je kaj in kje bom lahko gledal kaj. Siol in Telemah nekaj ?arata v kombinaciji s Sport klubom. Glede na to da sem na Telekom kableski sploh ne vem ?e bom lahko kaj gledal od lige prvakov in ?panske lige.

Siol misli to predvajat na neki svoji televiziji, Sportklub na SportPrime, od tega pa samo bog ve ali jih bojo vklju?il v programsko shemo na kabelski. Res da je Siol in Telekom ista bajta, sam so ?e zmer dva svetova...

 

A kdo slu?ajno ve kaj se grejo?

 

In drugo vpra?anje kateri, je dober kabelski operater za nas, ki smo bolj na selu . Telemach se ne premakne iz mest, tisto lastovko si lohka nekam vtaknejo. Amis se itak ?verca po telekomu, tko da bi bil na istem.

 

Stari imam lahko samo DVB-t, ne vidim krvavca, ne Krima, samo ?marno Goro, Telekom priklju?ka ni in ga ne bo, ker je to podro?je zraslo na in med kmetijskimi polji.

 

Imamo samo kabelsko Medvode, ki zaradi monopola ho?e samo za priklop 300? (kabel pa je ?e v bajti)

 

Tako, da ne sekiri se.....kaj pa Total TV?? To baje dela povsod.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Hmm, tvoji so jih kar fasali danes, druga?e pa bo spet kar zanimivo gledat tekme.

Arsenal pa nam pocen prodal ?e Songa. Kar ne morem verjet, da je pr?l to tok pocen.

 

?e zmeraj pa ?tudiram, kje bom splohka gledal tekme Barce, ker bojo vse predvajal na SK Prime in mislim, da bomo prej do?akali pravilno napoved o koncu sveta, kot pa da bo Telekom enkrat pri pameti in bo za?el dajat konkretne programe na shemo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.