Skoči na vsebino

Chat is back ...

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Madonca pa kaj mate vsi tiskarne doma?

 

Jaz mam več kot 15 let starega HP LaserJet M2727nf (Multifunkcijski) pa je not še vse originalno vključno s tonerjem.

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

33112_1.png

Napisano
pred 23 minutami je Boss napisal:

Madonca pa kaj mate vsi tiskarne doma?

 

Jaz mam več kot 15 let starega HP LaserJet M2727nf (Multifunkcijski) pa je not še vse originalno vključno s tonerjem.

Jaz imam 15 let starega inkjet canon. Pa še skener ima. Čas je za novega.

N7rRRL1.jpg

Napisano

Ni to mislil.

 

Glede na to, da malo printaš, je irelevatna cena tonerja, ker ga nikoli ne boš menjal.

Napisano (urejeno)

Sem ravno pred parimi meseci kupil nov printer (multi), ker sem imel ze povhn kufr skos kupovati toner za canon. Za povrh vsega je bila kartusa draga kot zafran (cca. 60€ za obe). Poleg tega pri canonu ni bilo mozno printati crno belo v kolikor nisi imel barvne kartuse...krneki.

Kupil sem multi brother, kateri nima kartus ampak barvo dolivas. Eno dolivanje zadostuje za 7.500 strani. Cena refila je slabih 5€. Sem pa vzel DCP-T420W- 180€. V kolikor hoces da se list pri obejestranskem printanju sam obrne je pa en novejsi model (40€ drazji).

 

WWW.BROTHER.SI

Brother InkBenefit Plus brezžična brizgalna naprava A4 3-v-1 DCP-T420W je zanesljiva in cenovno...

 

 

 

 

Screenshot_20241117_094029.jpg

Popravljeno od Scr3am
Napisano

Sem mislil, da imajo nutrije samo v Ljubljani 🤪

Koper-Bonifika, mal so prilezle ven iz lukenj 😆

 

IMG_4024.jpeg
IMG_4026.jpeg

 

 

Napisano
pred 1 uro je MazdaBoy napisal:

Sem mislil, da imajo nutrije samo v Ljubljani 🤪

Koper-Bonifika, mal so prilezle ven iz lukenj 😆

Sem jih videl pred leti v Strunjanu tudi.

 

pred 2 urama je Scr3am napisal:

Kupil sem multi brother, kateri nima kartus ampak barvo dolivas. Eno dolivanje zadostuje za 7.500 strani. Cena refila je slabih 5€. Sem pa vzel DCP-T420W- 180€. V kolikor hoces da se list pri obejestranskem printanju sam obrne je pa en novejsi model (40€ drazji).

To skozi pravim. Da je laser nepotreben nakup.

Takrat pač Brother ni imel duplexa in sem vzel Epsona.

Napisano
pred 7 urami je g.Wankel napisal:

@DonFelipe je zgleda na dopustu, pa so se razmnožile :D

Da jih ni okoli malo PO-TAKSI-RAL :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Stopim ven in slišim rafal z kalašnika... Ja december se bliža:zvizga:

N7rRRL1.jpg

Napisano

Sm kmet an s hribu doma... ... ...

 

Kako so si zdaj teli to zamislili?

 

WWW.24UR.COM

Predstavniki Amnesty International Slovenije, romskih organizacij in Romov so na novinarski konferenci v Ribnici opozorili, da v Sloveniji petina romskih naselij še vedno nima pitne vode, čeprav je pravica do...

 

Komunala je Cigane lep čas pozivala, da si uredijo merilna mesta in priključke. Pa si jih niso. Torej so kradli, pa čeprav vodo. In ker je bilo komunali dovolj, so jih odrezali. In zdaj cela kampanija, da morajo priklopit nazaj. Mislim, če smo že na tem: saj v Sloveniji jih je še zelo veliko, ki bi radi brezplačno vodo. 

 

In, mimo grede, če so že tako zagnani - tudi mi še nimamo priklopa na vodovod (zbiramo deževnico in jo filtriramo) in kanalizacijo, čeprav dobivamo položnico in jo moramo tudi plačevati. Če je torej to po ustavi zagotovljena pravica...

  • Všeč 2
  • Jezen 1
  • Ljubim 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Sem za, jih priklopmo na vodo in elektriko, ampak, v tem procesu se tudi vse crne gradnje porusijo.
Vseeno pa morjo tako kot vsi mi ostali, te stvari tudi placat, sj, mas pravico do vode, verjetno pa tudi dolznost placat dolocene stroske povezane s tem. Drugace ti pa noben ne brani da gres do najblizje reke, pa si jo nalijes v kantice

  • Všeč 5
  • Ljubim 1
Napisano
dne 15. 11. 2024 ob 18:35 je Slivka napisal:

A vas kaj trka? 

 

Ali pa ljudi okoli vas?

 

Kakorkoli, je pa lep razgled. Jezi me le, da na sliki nikoli ni tako lepo kot v resnici...

 

 

IMG_20241115_164130462.jpg

Najprej sm se z babo skregou v petk, pol se mi je mocarela na pici razletela po celi pečici v soboto, za vrhunec luninega vikenda nam je pa nedeljo na pralnem stroju spustila odtočna cev, tko da vsa mela z babo nazaj teambuilding ko sva pumpala vodo iz kopalnice. Vse je za nekaj dobro.... :lol:

  • Haha 2
  • Začuden 1
  • Žalosten 1
Napisano

Če verjameš v nadnaravne sile.... tole zveni kot tipičen primer "divine intervention".:bravo:

33112_1.png

Napisano
pred 1 minuto je Boss napisal:

Če verjameš v nadnaravne sile.... tole zveni kot tipičen primer "divine intervention".:bravo:

Ja res :lol:

 

Ne verjamem ravno v polne lune, ker je luna itak skos "polna", ampak včasih te takole spet dogodkov kar šokira - oz po domače, ko ima hudič mlade, jih ima veliko.

Napisano
pred 1 uro je Shrek napisal:

Če bi meu premium vozilo, se tega neb naredilo... 😋

verjetno si poleg tega mislil tudi na premium pralni stroj :)......zih ima kakega dinozavra.....

  • Haha 2
  • Ljubim 1
Napisano

Skrajni čas ZA uvedbo;

 

WWW.24UR.COM

Zakaj v Sloveniji za vrnjene plastenke ne dobimo nazaj denarja kot v 14 drugih državah Evropske unije? Kdo bi imel od kavcije največ koristi in...

 

  • Všeč 2
  • Ni všeč 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Kaj smo mi za luno... Nekatere države imajo to že od pamtiveka. 

  • Všeč 2
  • Ni všeč 1

N7rRRL1.jpg

Napisano

Evo, nisem zastonj govoril, da moramo bit na obali pripravljeni na sneg. Danes zjutraj, ko sem šel v službo je snežilo. 

Dobro, da sem imel zimske gume. 😊😊

WWW.REGIONALOBALA.SI

Vremenoslovci so včeraj zaradi okrepljenega severnega vetra, ki je ohladil ozračje, napovedovali,...

 

  • Všeč 1
  • Začuden 2

 

 

Napisano (urejeno)
pred 50 minutami je Alex napisal:

Evo, nisem zastonj govoril, da moramo bit na obali pripravljeni na sneg. Danes zjutraj, ko sem šel v službo je snežilo. 

Dobro, da sem imel zimske gume. 😊😊

 

 

Fora je bla, da sem se že oblekel za it z Vespo v službo, ko začne naletavat to "babje pšeno" al kaj je in sem bil prisiljen it z avtom. 😉

Popravljeno od etcho
Napisano
pred 15 minutami je etcho napisal:

 

Fora je bla, da sem se že oblekel za it z Vespo v službo, ko začne naletavat to "babje pšeno" al kaj je in sem bil prisiljen it z avtom. 😉

Jaz sem pa  mislil na parkirišču naredit en giro americano - pa ugotovim, da nimam ročne. 😉

pred 21 minutami je g.Wankel napisal:

Kaj je smešno, čemu na obali rečejo sneg 😅

Boljše to kot nič. 😊

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Aja, pa še to. Če se boš loteval uvoza iz onkraj luže v lastni režiji. Veliko truda si boš prihranil, če boš dobil kanadsko vozilo (ker je praktično 95 % enako evropskemu) kot pa ameriško (kjer bi "po ps" moral menjati luči, smerokaze, vgraditi zadnjo luč za meglo ipd.).
    • Svetujem da si protestniki namesto koles kupijo štrike za okoli vratu. Merkur bo imel ziher kej v akcij🤣
    • Kontaktiraj prodajalca, naj ti da št. šasije (VIN). Potem pogooglaš vse mogoče zadetke za ta VIN, če boš imel srečo bo že kak brezplačni VIN checker kaj pokazal, sicer pač plačaš tistih 10 evrov in boš vedel, pri čem si.   Lahko pa kar prodajalca direktno nagovoriš - češ, pokaži mi slike poškodb in popravilo (da se ne eden ne drugi ne pretvarjata pri čem sta). In če boš z videnim zadovoljen, greš na ogled, vožnjo, mogoče celo aro položiš.   Saj pravim, niso vsi uvozi karamboliranih slabi, veliko jih pa je. V bistvu še dobro, da imajo v ZDA bolane urne postavke za delo in potem karamboliran avto hitro pristane na odpisu ali dražbi. Brez tega bi Poljaki, Belorusi in Ukrajinci bolj težko vozili kake pametne avte ...
    • Brez skrbi to je bilo na koncu.... 🤗😉🍻 
    • Fak, jaz se zajebavam, tip pa resno vzame in si misli, kako dobra ideja. Fak, mora bit pa fejst dolžan židom, da takole pokleka pred njimi.   Smo pa vsaj v fantastični druščini banana držav.   https://www.dnevnik.si/novice/slovenija/jansa-za-israel-hayom-veleposlanistvo-v-jeruzalem-zamrznitev-priznanja-palestine-2811882/    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.