Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

K včasih gledam youtube kanal Bajtbox,in oglašujejo

EU.KEYSFAN.COM

Happy Halloween Sale - Crazy discount up to 62% OFF

 

Kaj je pol to-pirati,sivi al kaj🙄?

 

Sicer pa Windovs tud če ni aktiviran dela v nedogled BP,sam tist Watermark pač moraš gledati in to je to.

 

Drugače pa...ja mi tukaj k o tem debatiramo...tanavadni "smrtniki"...to je čist nekaj drugega...

 

Se še spomnim,kak "bukselj" sem nekdaj jaz bil...leta 2006,ko sem prvič skočil v svet PCjev...in brata po telefonu spraševal...kak link ti pošljem..,kaj je to link.....kako ga "označim" al kaj...🥺...vse osvojil praktično kot samouk😅

 

Že osnovno delo z miško mi je bila španska vas😂🤣

Napisano (urejeno)

Ponavadi tele strani prodajajo 2nd hand keye. Za windows jih redno pobirajo iz odsluzenih racunalnikov, al pa racunalnikov ki bojo sli v firme na enterprise edicije, in ne rabijo tistih windows ki so ze gor.

Dostikrat prodajo tudi blokirane keye. 

 

Mislim, ce se ti ne daje za windows licenco, zj obstajajo boljsi nacini da si aktiviras windows

Popravljeno od Matick
Napisano
pred 17 urami je Matick napisal:

Ponavadi tele strani prodajajo 2nd hand keye. Za windows jih redno pobirajo iz odsluzenih racunalnikov, al pa racunalnikov ki bojo sli v firme na enterprise edicije, in ne rabijo tistih windows ki so ze gor.

Dostikrat prodajo tudi blokirane keye. 

 

Mislim, ce se ti ne daje za windows licenco, zj obstajajo boljsi nacini da si aktiviras windows

tako ja, ampak kogarkoli poznam osebno da smo kupili na tej pejdžih kluče, so winsi delali bp, in to za 10 eur :) 

Napisano

Tadej Pogačar oz. PogiCAR ponovno v svojem elementu, toooooo! Kako sem vesel uspehov tega našega fanta!!! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Bravoooo  ...čestitke  tako naprej ..👍👍👍👌😉😁

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Napisano
pred 3 urami je NevLado napisal:

tako ja, ampak kogarkoli poznam osebno da smo kupili na tej pejdžih kluče, so winsi delali bp, in to za 10 eur :) 

Saj pravim: siva cona.

Dela ja. Čisto legalno pa ni, se ne preganja.

Napisano
pred 34 minutami je Mraušk Mčk napisal:

Koji k.. Američani s takim ponosom nosijo orožje če ne znajo ciljat.

Isto kot naši cigani. 

  • Všeč 1
  • Haha 4

N7rRRL1.jpg

Napisano (urejeno)

Asociacija s cigoti je meni prišla na pamet zato, ker večino kar imajo so nakradli.

 

V najbolj demokratični državi na svetu en precedniši kandidat skoraj umre od atentata, drugai pa skor od demence. 

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano

Portorož že tako ni neka turistična lepota, zdaj jim je še požar zadal boleč udarec. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Pravljice in povesti....

 

"Po prijavi udeležencev zborovanja, da so videli moškega s puško na strehi, se je tja podal policist, Crooks pa naj bi vanj nameril puško in policist se je umaknil. Crooks naj bi potem takoj streljal proti Trumpu, ki ga je ranil v desno uho, njegovi drugi streli pa so ubili 50-letnega gasilca in huje ranili še dva moška. Kmalu potem, ko je začel streljati, so ga ubili ostrostrelci tajne službe. Policija je v njegovem avtomobilu in doma našla tudi eksplozivna sredstva....." 

 

 

WWW.ZURNAL24.SI

Na dan prihajajo nove podrobnosti o 20-letnem Thomasu Matthewu Crooksu, ki je v soboto streljal na bivšega...

 

...in policist se je umaknil😂...kmalu po tem....so ga ubili ostrostrelci tajne službe😂....

 

Kaj tukaj ne štima?!!!!...ne glede na to,da je članek Žurnal24.si

 

Je že oguljena,a očitno ga je res "bog rešil"....najbrž ima že svoje plane z njim🙄.

 

Se je pa še enkrat izkazalo,kar vemo že od nekdaj-levaki so nesposobni,in tudi pri takšni akciji jih laični civilisti takoj pogruntajo...vsaj glede na to kar je objavljeno izgleda,kot da se norca delajo z inteligence naroda....kot v SLO,tako tudi v ZDA.

  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 2
Napisano
pred 1 uro je skritikrt napisal:

Pravljice in povesti....

 

"Po prijavi udeležencev zborovanja, da so videli moškega s puško na strehi, se je tja podal policist, Crooks pa naj bi vanj nameril puško in policist se je umaknil. Crooks naj bi potem takoj streljal proti Trumpu, ki ga je ranil v desno uho, njegovi drugi streli pa so ubili 50-letnega gasilca in huje ranili še dva moška. Kmalu potem, ko je začel streljati, so ga ubili ostrostrelci tajne službe. Policija je v njegovem avtomobilu in doma našla tudi eksplozivna sredstva....." 

 

 

WWW.ZURNAL24.SI

Na dan prihajajo nove podrobnosti o 20-letnem Thomasu Matthewu Crooksu, ki je v soboto streljal na bivšega...

 

...in policist se je umaknil😂...kmalu po tem....so ga ubili ostrostrelci tajne službe😂....

 

Kaj tukaj ne štima?!!!!...ne glede na to,da je članek Žurnal24.si

 

Je že oguljena,a očitno ga je res "bog rešil"....najbrž ima že svoje plane z njim🙄.

 

Se je pa še enkrat izkazalo,kar vemo že od nekdaj-levaki so nesposobni,in tudi pri takšni akciji jih laični civilisti takoj pogruntajo...vsaj glede na to kar je objavljeno izgleda,kot da se norca delajo z inteligence naroda....kot v SLO,tako tudi v ZDA.

Glej, po domače povedano, nasploh so po večini američani nerazgledani in zabiti a hkrati prijazni in dobrodušni, vem iz prve.... :prstgor:

Napisano

Sej, če kdo misli, da si Trump ni tega sam naštimal, tudi ni pretirano razgledan :)

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 8 minutami je g.Wankel napisal:

Sej, če kdo misli, da si Trump ni tega sam naštimal, tudi ni pretirano razgledan :)

Ti to resno?

Napisano
pred 13 minutami je g.Wankel napisal:

Sej, če kdo misli, da si Trump ni tega sam naštimal, tudi ni pretirano razgledan :)

Tudi jaz tako mislim. Je bila čisto prehitro sestavljena vsa zgodba s foto in video gradivom. #režija.press

Napisano (urejeno)

Teoretiki zarote so spet v svojem elementu. 😬 Po moje je čisto enostavno, nesposobnost varovalnih ekip zaradi klestenja stroškov takšnega ultrakapitalista, kot je Trump in zagledanost v samega sebe ter občutek nepremagljivosti, ki je velikokrat prisotna pri takšnih osebkih, ima pač svoje posledice.

 

Drugače pa, resnično življenje ni film, pač se je našel eden, ki je uspel streljati na Trumpa in je falil. Tako simpl je to. V resnici ni nobenih dogovorov in zarot skupin, ki vodijo svet. To si ljudje razlagajo, ker našim možganom ustreza misel, da nekdo nekaj vodi in se tolažijo, da ima nekdo nekaj kontrole, čeprav je slaba. V resnici je ni nič in razen nekaj malih interesnih skupin, ki imajo malo kontrole, je svet v resnici na robu kaosa - vedno je tako bilo, kako pa bo, pa ne ve nihče.

 

Pa mi nismo v povprečju nič bolj pametni kot Američani. Mediji nam šopajo izjave in komentarje večine tistih, ki so na levi strani Gaussove krivulje, zato spet dobimo izkrivljeno sliko. Drugače je vse skupaj približno kot pri nas. Samo več jih je, pa II. svetovno vojno so zmagali zaradi tehnološke superiornosti in so si potem lahko svet podredili po svoje. Sprijaznite se, tako pač je. Seveda jim pa ta primat počasi ugaša in težko se bodo sprijaznili s tem.

Popravljeno od Agerg
Napisano (urejeno)

To bi bilo res, če desničarji tudi sami ne bi razvijal teorij o stricih iz ozadja ter o tem, da je segrevanje ozračja farsa.

 

Se mi zdi, da to, da si je tip to sam nastavil niti ni tako zgrešeno, ker njegova politika je "preko trupel do zvezd".

Popravljeno od g.Wankel

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano

Občutek v tejle zverini pri 226kmh je pomoje zelo podoben kot v Geckotu pri 65kmh;

 

WWW.24UR.COM

Policisti Postaje prometne policije Celje so med nadzorom prometa na avtocesti, ki so ga izvedli v nedeljo, zaznali dva hujša kršitelja. Voznik...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

A pol je tud Peter Rotar Krambergerja pihnil...so ga prec dobili....pol je pa svizec čokolado...

 

In Kučan in njegov forum sta samo fata morgana...

In teorije zarote okoli kovida tudi😂

V bistvu,če bi bilo res,kar pravite...da si je Donald to sam prištimal (kako neumen moraš za to biti)...čudno mi je,za kaj ni Biden oz. njegovi to organizirali zanj,k je zgubil še tisti zadnji kanček normalne pameti in procentov pri volilcih,in bi takšna poteza bila bolj logična za levake (laži in pesek v oči,samo da se dokopaš oblasti).

 

Sicer si pa kdaj oglejte dokumentarec,kako varujejo predsednike...kakšna logistika,kontrole,snajpe na vseh najvišje ležečih točkah itd....tisti tip pa je mirno ležal na strehi 150m stran...pa "nikomu ništa"...dajte no-kako neumen moraš biti,da to verjameš...

Me zanima,kako dolge je tip bil že mrtev...in kao ubit z metkom med oči...a prej pa ni bil opažen....pravljice in povesti o svizcu itd...

 

@Agerg nočem izpasti žaljiv,ket ti samo dobro hočem-enkrat boš moral pojesti rdečo tabletko.

 

Še to...je kdo od vas že bil v vojski,in zares z puško streljal na 150m...na 20m! z pištolo moraš biti že odličen strelec...na 150m z puško zadeti tarčo kot melona,lubenica...in kao je zmeraj bil slab strelec...

Dajte no...pa kaj vi res vse pravljice verjamete?

Napisano (urejeno)

O kovidu raje nebi. Je že preveč tematik zašlo kamor ni treba, pa kar je bilo je bilo. Včasih je res hudo s kakšnimi ljudmi moram debatirati. Je prav hudič se mentalno spustiti na tisti nivo, da sploh gre...

 

If it looks like someone didn't do their job

If it looks like someone didn't see the obvious

If it looks like someone didn't react when they should

If it looks like someone's plan didn't work out

It's not because it was staged

But because real life isn't a movie

 

Pa ne preveč Matrice gledati oz. jo dojemati kot nekaj kar bi lahko bilo res, pač je dobra zabava za kakšen filmski večer. Naključja so jeba, samo možgani večine ljudi jih ne dojemajo oz. se nočejo z njimi sprijazniti. Sem že zgoraj povedal zakaj... Medije pa tako pozabite, že dolgo niso več relevatni. Tu bi še dodal, da tudi dokumentarci o prikazu varovanja predsednikov niso absolutna resnica, ampak malo reklame za ljudi, da mislijo da vse štima pri teh visoko profilnih ljudeh. Tam imaš tudi samo nekaj malo bolje treniranih ljudi, ki niso bogovi... Na žalost ali pa včasih (pri kakšnih diktatorjih) na srečo, se pač stvari zmuznejo še v tako preštudiranih sistemih. Ni pa to razlog, da ne bi študirali o pripravah, ker potem pač nič več res takoj ne funkcionira.

 

Tudi največji specialisti so na koncu dneva samo ljudje na šihtu. Ko se jim ne ljubi, se jim pač ne ljubi, pa tudi če pihnejo predsednika ali pa če se jutri jedrska vojna začne zaradi tega. 🤣 Ko res tako pomisliš, je do konca smešno. Če ni smešno, se ti pa zmeša ali pa začneš teorije zarote drugim vbijati v glavo.

 

No, meni je smešno, kaj bo pa jutri me pa briga oz. nimam veliko vpliva... Glavno, da smo v familiji vsi zdravi in se imamo 3/4 cajta fajn in da mi Mazda dela. 

Popravljeno od Agerg
  • Všeč 2
  • Haha 1
Napisano (urejeno)

Ma, zna biti, da si je to Trump res sam naštimal.

 

Na zadnjih volitvah je Janša Trumpu prvi čestital za zmago. Pa se je izkazalo, da so se Rusi nekaj vmešali in je zmagal Biden.

Tokrat mu pa Janša ni prvi izrekel sožalje, ker ga bodo ubili. Torej je bilo že v planu, da bo strelec zgrešil...

Popravljeno od Slivka

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Janez se "mečka" z ljubimko. Norišnica. Vse se trese. Naenkrat se odprejo vrata – vstopi njen mož, mrcina, dva metra visok, težak 130 kg, roke pa kot nakovala. Prime nesrečneža okoli pasu in za vrat, ga nese na balkon in vrže s 14. nadstropja. Janez med padanjem razmišlja: - "Konj zabiti, le kaj ti je bilo tega sranja treba ... Imam čudovito Micko, kup otrok, avto, plačo ... E, bedak, če bi imel še eno življenje, ne bi varal žene ..." Pod stolpnico ravno takrat pelje traktor, ki vleče prikolico s senom, in Janez – tresk – pade na mehko seno. Vstane, otrese seno s sebe in reče: - "Eeee, kakšne neumnosti jaz klatim, ko se malo prestrašim..."
    • Mnja.   AI generate. Glej kak mu nogo odseka na pol.
    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.