Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Jaz bom rekel samo to, da dokler slovenci ne bomo zedinjeni ampak bo pomembna le lastna rit, lahko delajo z nami kar hocejo....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom rekel samo to, da dokler slovenci ne bomo zedinjeni ampak bo pomembna le lastna rit, lahko delajo z nami kar hocejo....

 

vcer je blo po valu 202.. je en reku kao ker rabimo fokus in to, po drugi strani pa mamo 17ministrstev (svica 7), vsaj 2 stranki vedno v vladi od katerih ena ves cas izsiljuje.. .kako bos dobil enotnost?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vcer je blo po valu 202.. je en reku kao ker rabimo fokus in to, po drugi strani pa mamo 17ministrstev (svica 7), vsaj 2 stranki vedno v vladi od katerih ena ves cas izsiljuje.. .kako bos dobil enotnost?

 

Ne govorim o parlamentu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mas vlado ki razdvaja in mas razdvojen folk ki voli razdvojeno vlado...

Kaj ti nuca zedinjen folk ce volimo vlado v totalno razparceliran sistem ki jim ocitno ustreza? Kdo bo prevzel vajeti ce slovenci stopimo skupaj in recemo NE jansa, NE pahor, NE komunisti in NE cerkev... :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e prej, ko je Ivan sodbo izgubil recimo proti Ninamediji in je moral pla?ati tistih nekaj jurjev je lepo ignoriral odlo?itev sodi??a in so morali naresti izvr?bo.

Hehehe, kako se bumerang hitro vrne, ravno danes malo prelistam ?asopis in notri pi?e, kako stranki SD in LDS ignorirata dolg do po?te v vi?ini 90000?, in da bodo najverjetneje morali v izvr?bo. Vse ostale stranke (da, tudi SDS) so stro?ke poravnale. Uboga Katarinca bla?ena, spet ji nekdo polen?ka pod noge me?e, kajne :hudicek:

http://www.slovenskenovice.si/novice/slove...d-in-lds_2.html

 

 

Aja pa ?e to TheBill - a si tolk dobr pa mi napi?e? kak?no ime levaka, ki je danes na vodilnem polo?aju v politiki, ki so ga obto?evali v kazenskem postopku (v kazenskem, ne v prekr?kovnem), ker pravi?, da je bil ?e marsikdo. Pa ne se zdej zgovarjat, da je to dokaz, da je sodi??e skorumpirano, ker na sodniji ni enako ?tevilo levih in desnih osebkov v kazenskem postopku.

 

Lepo sem napisal da BI BIL in ne da JE BIL. Je Alex lepo napisal, nimam kaj dodat.

 

Sicer pa, za vsako rit palca raste in pridejo tudi levaki enkrat na vrsto za kazenske postopke, ki bodo sigurno bolj utemeljeni kot famozna "oseba J".

 

 

Trenutno se ?e odvija predvolilna kampanija, in levaki spet poudarjajo, kako je treba bit razumen, pa it volit levico, pa kako upajo na ?e en mandat, blablabla - kaj so pa gospodje zadnja tri leta po?eli? Vlekli vsak na svojo stran, zdaj so pa polni idej o novi skupni koaliciji in kako bo v novem mandatu kar vse v redu??! Malo morgen ja.

 

Ne razumem Pahorja, da v javnih medijih razgla?a, kako bi rad ponovno premier - sej je pa reve? ja izjavil, da ne more pre?ivet s premiersko pla?o. ?koda ga je za premierja, ga ne znamo cenit in pla?at kolikor je vreden, naj si kako bolje pla?ano slu?bo najde - pa ?im dlje od Slovenije. Sej pravim... nothing but a joke.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No kar se izvr?be ti?e, tu sem pa jaz doma?. Delal sem ?e kar nekaj izvr?b glih slavnih LDS, tudi od DESUSA, morda ?e katere stranke, tako da niso ravno brez greha. Aja od SDS je ?e nisem imel ?ast obravnavati (ne trdim pa da je ni bilo, ker sem vodja le ene od 25-ih pisarn na?e stvarne in krajevne pristojnosti, torej LJ)! :bravo::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehehe, kako se bumerang hitro vrne, ravno danes malo prelistam ?asopis in notri pi?e, kako stranki SD in LDS ignorirata dolg do po?te v vi?ini 90000?, in da bodo najverjetneje morali v izvr?bo. Vse ostale stranke (da, tudi SDS) so stro?ke poravnale. Uboga Katarinca bla?ena, spet ji nekdo polen?ka pod noge me?e, kajne :hudicek:

http://www.slovenskenovice.si/novice/slove...d-in-lds_2.html

 

Glej spet me?a? hru?ke in jabolka - v tem primeru gre za upni?ko dol?ni?ko razmerje in kot sem lahko razbral ?e ni bilo odredbe sodi??a, da gre za rube?... se pravi ni ?lo za nespo?tovanje odlo?itve sodi??a. Se pa strinjam, da je svinjarija, da ne poravnajo dolgov.

 

Nekaj podobnega kot je recimo tole http://www.siol.net/novice/slovenija/2011/...percica.aspx,da se vidi, da tukaj pa? ni angel?kov.

 

Ampak pustmo to saj govorimo o nespo?tovanju odredbe sodi??a in s tem tudi samega sodi??a http://www.delo.si/novice/politika/poslane...no-izvrsbo.html ... to je glavni problem, da se vodja najve?je trenutno ?e opozicijske stranke po?vi?ga na ves pravni red nato pa bi on s takim na?inom sprejel vlogo mandatarja. Mislim, ?e to ni skregano z zdravo pametjo pol pa res ne vem ve? in ja ?e mu to uspe smo res ena kur?eva banana republika.

 

Lepo sem napisal da BI BIL in ne da JE BIL.

 

Sorry sem narobe prebral... res si tako napisal, se opro??am, sem namesto BI BIL, prebral JE BIL :blush:

 

 

Sicer pa, za vsako rit palca raste in pridejo tudi levaki enkrat na vrsto za kazenske postopke, ki bodo sigurno bolj utemeljeni kot famozna "oseba J".

 

 

Absolutno sem za, da se vsakega razkrinka, ?e trditve o njem dr?ijo. Se pa nikakor ne strinjam, da ulica in gostilni?ke debate spravljajo ljudi na zato?no klop.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam mo?no, da ne gremo po poteh mad?arov....tam je globalno globalna kriza....

Uvedli so davek na osebne dobrote - pija?a in hrana imata sedaj 90% davek. Z novim letom bodo na bruto pla?e dodali ?e dodatnih 12% odtegljajev...

 

Ne banke ampak premier je dal ven zakon da lahko ljudje bankam vrnejo kredit takoj z gotovino, po sistemu banke ki so dale kredite v chF po takratnem te?aju 310, morajo sprejeti takoj?en odkup kredita po valuti 250....

 

To lahko rezultira v takoj?en bankrot bank.....

 

Takle majo, kolega je rekel, saj ne vem, ali je bolje biti brez slu?be ali s slu?bo, ker ?etudi jo ma? dela? le za dr?avo, ne zase...

 

Pokojnino je ?e zdavnaj odmislil.......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mad?arsko dajem vedno kot primerjavo, k za?nejo ljudje pizdit ?ez Slo - jim vedno re?em sam ne ?elte si, da ratamo Mad?arska, ker pol pa res ne bomo imel ni? in to brez pretiranega jamranja.

 

 

Ne banke ampak premier je dal ven zakon da lahko ljudje bankam vrnejo kredit takoj z gotovino, po sistemu banke ki so dale kredite v chF po takratnem te?aju 310, morajo sprejeti takoj?en odkup kredita po valuti 250....

 

To lahko rezultira v takoj?en bankrot bank.....

 

 

O my god a je to res?

 

Pa sej tale bo uni?il komplet finan?ni sistem. Kak?en problem je vzet kredit v neki drugi valuti nato pa odkupit tega po odli?nem te?aju in spravt banko na kolena. Takih ekonomskih akrobatov pa hvala bogu pri nas nimamo ali pa so ?e pokojni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mad?arsko dajem vedno kot primerjavo, k za?nejo ljudje pizdit ?ez Slo - jim vedno re?em sam ne ?elte si, da ratamo Mad?arska, ker pol pa res ne bomo imel ni? in to brez pretiranega jamranja.

O my god a je to res?

 

Pa sej tale bo uni?il komplet finan?ni sistem. Kak?en problem je vzet kredit v neki drugi valuti nato pa odkupit tega po odli?nem te?aju in spravt banko na kolena. Takih ekonomskih akrobatov pa hvala bogu pri nas nimamo ali pa so ?e pokojni.

 

izjava premierja na to seveda logi?no mi?ljenje:

Ja se bomo pa kake banke vsaj znebili.....

 

Ne vem kaj bo z na?o afilijalo, ker samo vlada ima prepoved nakupovanja....sedimo in ?akamo, brez francoskega zaledja - bye bye

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah kje, na?i so vajenci proti temle falotom. Matr jim lopovsko, zjutri ob pol sedmih pride, da se prjav pol pa ?vig na avion pa domov. najbolj so sme?ni, k so se skrival pa be?al v dvigalo.

 

Je pa krivda v nadzoru... mater kako jim sejnine izpla?ujejo na dan, ko sploh sej ni :ne vem: :blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kad ima nek se tro?i, jebe se jim za vse ostalo, sam da kasirajo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slovenija se ?e razdvaja med Jankovi?a in Jan?o, vendar ne zato da bi koga volili, ravno nasprotno, ker no?e da drugi zmaga!

 

Vedno je tako, ne postavimo na mesto ?loveka, ki je sposoben, zgolj zaradi alternative

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim,da bi bil JJ enih 10x bolj?i. :P

 

Se prav en mafijc je bolj? k ta drug mafijc - huh, kako pa ugotovi?, ker mafijc je torej bolj?i in ga je treba izvolt za mandatarja. :ne vem:

 

Ha,na?tej mi na PRST ene roke,kateri je bil po?ten "?ef" do sedaj. :P:harhar:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huh zaradi politike se res lahko hitro skrega? z vsakim vidim. :whatever:

Slovenci imamo nasploh zadr?ke pred "ju?njakovići" in ga zato marsikdo ne prenese (sploh ker je uspe?nej?i in priljubljenej?i kot marsikateri Slovenec). Labi pa ga iz politi?nih razlogov ne mara (Srbi in Albanci, s tem, da v?asih daje tale Srb zelo mafijski vtis) Mogo?e se motim v tem primeru, Labi mi ne zameri, vzamem nazaj.

 

Na koncu koncev je pa mened?er in raje imam na ?elu uspe?nega mened?erja (pa ?eprav s srckljanimi otroci, pa ?eprav ni bil rojen v Sloveniji) kot paranoi?nega hujska?a pa ?eprav je le-ta "taprav Slovenc". Pa se imam druga?e za kar zavednega Slovenca. Seveda govorim vkolikor Janković pride na ta oder.

 

Je pa ?alostno, da se spet odlo?amo na podlagi manj?ega zla. ?alostno, da bodo ljudje volili za nekoga, da ne bo izvoljen un ta drug. Tako kot ?e zadnje volitve. Pa, da se razumemo, ne bom volil za nikogar, pa ?e kandidirajo Pahor, Jan?a, Janković, Plemeniti, Erjavec, Rode, Ku?an al pa Sv.Peter. Tokrat gotovo ne ker mi dol visi ker ne vidim nikogar, ki nima ?e tono sranja za seboj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rezultati raziskave EU:

 

Vpra?anje se je glasilo:"Povejte odkrito kak?no je va?e mnenje o pomanjkanju hrane v preostalem svetu."

 

Rezultati pa naslednji:

-v Evropi niso razumeli kaj je "pomanjkanje", -v Afriki niso razumeli kaj je "hrana", -v Ameriki so povrpra?ali kaj pomeni "preostali svet", -na Kitajskem so hoteli razlago besede "mnenje", -v slovenskem parlamentu pa ?e vedno debatirajo o tem, kaj za vraga pomeni "povejte odkrito". ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem poslu?al neka namigovanja, da naj bi Janković kandidiral v smislu podpore Desus, kar ni nikakor ne gre v ra?un kje so se (naj bi se) ta dru??ina spajda?ila! <_<

 

Labija pa kar ?tekam, ker ?e samo zdaj ko je "?ef" ?abarije se obna?a ko bog i batina (lokalni ?erif) in mu nih?e ni? ne more (razne peticije ob?anov itd., ni ?anse). :whatever:

 

?ist mo?no da na koncu sploh ne bom ?el na volitve ker v neki diktaturi pa res ne bi ?elel ?ivet (ki zna biti v primeru tak?nem ali druga?nem oz. kdo ve). :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.