Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

WWW.24UR.COM

V Nemčiji in Franciji povzročata preglavice sneg in poledica. Med drugim so morali zaradi ledenega...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je FuManchu napisal:

Saj je že čas, al ne?

Kdaj, če ne januarja? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So napovedali neko divje sneženje in sem sinoči pripravil rolbo ter danes vstal že ob 4ih, da očistim, ker po otroke prihaja šolski avtobus (20 sedežni), pa da se ne zakoplje. Še dobro, da sem obul gojzarje, ket tako dežuje, da vrh hriba voda komaj sproti odteka...

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledam po internetu, povsod poročajo o groznem sneženju po celi Sloveniji.

 

Potem pa pogledam na spletne kamere, pa vidim, da ga je 10 cm - tam, kjer ga je plug naplužil na kup.

 

A sem jaz slučajno trofil napačne spletne kamere al je zdaj že apokalipsa, če pade več kot 3 cm snega?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem gledal Ljubljano, pa dvomim, da ga je 10 cm...

 

Ptuj bi ga pa, tako na uč preko kamere, lahko imel 10...

 

Pa se mi ne zdi, da bi to bila tolikšna količina, da bi ustvarilo take težave, da bi vsi Slovenski mediji morali o tem poročat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Ljubljani ga ni 25cm, ampak cesta je pa prav taka, kot na tvoji sliki. En kup zvoženga, mokrga snega, da vse ropota in drsi med vožnjo 🙄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.24UR.COM

Na četrtkovi novinarski konferenci Košarkarske zveze Slovenije je postalo uradno, da je Saša Dončić postal novi športni direktor. Že pred tem je na prazno mesto generalnega sekretarja sedel Aleš Križnar...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas ga je tudi po grobi oceni vec kot 20 cm ...

 

EC1C075E-EA01-4074-A97D-7B4F7E0B5646_1_201_a.jpeg

image.jpeg

 

image.jpeg  image.jpeg
 

image.jpeg image.jpeg

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem sel po zeno siht… pa imam po dveh km avto podoben kot @50keda v drugi temi ;) … Po vasi do glavne ceste ni nic spluzeno… 

Sem sel po zeno siht… pa imam po dveh km avto podoben  … Po vasi do glavne ceste ni nic spluzeno… Prvih 100 ali 200 metrov sem oral, ker izgleda noben od sosedov ni sel od doma ;) ali pa se niso prisli domov… Stirikolesni pogon pa je zakon… Po nasem klancu sem se nazaj pripeljal brez problemov… Zena je sicer ze jamrala, da vo treba it oo lopato, ko sem se pod klanckom moral ustavit ker je ovinek… Ampak sem izklopil TCS in gas… brez problemov… 


IMG_0698.jpeg
 

IMG_0700.jpeg

 

IMG_0706.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je g.Wankel napisal:

Ma to bi še jzt z Miato zvozu 😀


Ti bi lahko pluzil… skoraj do tal… ;) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Slivka napisal:

Jaz sem gledal Ljubljano, pa dvomim, da ga je 10 cm...

 

Ptuj bi ga pa, tako na uč preko kamere, lahko imel 10...

 

Pa se mi ne zdi, da bi to bila tolikšna količina, da bi ustvarilo take težave, da bi vsi Slovenski mediji morali o tem poročat...

 

Hmmm ja mi je jasno, da so mediji včeraj ves dan pozivali naj pripravimo lopate. @Slivka je sicer verjetno itak rekel, da se je rodil pripravljen in povrh z lopato v roki. Ampak da ti na konc pa ravno pri njemu ščije in bi prej rabil zajemalko in kiblo je pa tud neke vrste ironija, se mi zdi. 🤪

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.