Skoči na vsebino

Pohvalite se,...

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 36 minutami je Jest napisal:

@Z M A J, pol se nisi ustrasil lopate? ;)

Bi ga z njo napotil po parkirišču, dokler se ne utrudi in naveliča, v smeri snega namreč.

 

Slivka poroča zdajle s Soriške, da danes je pa gor idila, žal pa danes ne moreva tja.

 

Imejte tudi ostali odlično nedeljo! :)

  • Všeč 1
  • Hvala 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 1 uro je Z M A J napisal:

... ... ... a, ampak ko je tam veter ... ... ... :)

 

Primorci na take malenkosti ne trzamo. Pravzaprav smo na veter že toliko navajeni, da šele ko piha kakšnih 80 km/h lahko hodimo naravnost. Če piha manj, se kar opotekamo, ker ni opore...

  • Všeč 1
  • Haha 2

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 6 urami je Slivka napisal:

 

Primorci na take malenkosti ne trzamo. Pravzaprav smo na veter že toliko navajeni, da šele ko piha kakšnih 80 km/h lahko hodimo naravnost. Če piha manj, se kar opotekamo, ker ni opore...

Ala vam vera za ta podvig, kaj naj rečem.

 

Vsak za svoj denar počne kar ga je volja in načeloma poskuša čimveč iztržiti za vplačani znesek.

 

Glede na ne optimalno delovanje smučišča ter precej dolgo popotovanje, je bila odločitev za Stari Ljubelj boljša. :)

 

Da se še pohvalim; danes prvič v 2023 pri maši. Katoliški socialni demokrat, hehe

  • Všeč 1
  • Haha 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 9 urami je AmpeR napisal:

Pohorje zakon😀

20230205_110641.jpg

20230205_133828.jpg

20230205_134058.jpg

20230205_142634.jpg

20230205_144134.jpg

20230205_144231.jpg

20230203_191522.jpg

Zakon. Te apartmaji so pri zgornji postaji gondole ,ne? Fajn spomini na srednješolska leta 😂

Napisano

Mi se pa pripravljamo za jutri, da odrinemo v ledeno hladne Dolomite. 

Upam vseeno, da ne bo tako ledeno, kot napovedujejo. Bo vsaj sončno. 😊

  • Všeč 4
  • Ljubim 1

 

 

Napisano

Ja na traku je blo za znoret.. pa na Arehu tudi gužva. Vmesne proge pa zakon, ala Videc in Partizanka. 

20230204_113442.jpg

20230205_114632.jpg

20230205_121428.jpg

Napisano

Paše tale prosti dan sv. Prešerna. :)

  • Všeč 2
  • Haha 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
Pred eno uro je Shrek napisal:

Vama že mogoče. Men je pa brez veze... 

Delaš?

N7rRRL1.jpg

Napisano

Danes so se zimske gume hankook na  cx30 zopet izkazale čez gorski  prelaz Passo Fedaia (2057m) . Modeli sploh niso splužili ceste povsod,ena varianta je, da je močan veter nanesel sneg čez cesto, druga, da sploh ne plužijo, ko zapade par cm snega, če je mogoče snežilo pred kratkim. Smo pa pomagali enemu Izolanu, da je dal verige na svoj bmw. Pa letne gume je imel gor. 😊

Skratka, v Canazei-u je sedaj - 14°C.🤪

Še ena fotka  iz passo Fedaia. 😊

IMG_20230208_175507.jpg

  • Všeč 8
  • Ljubim 1

 

 

Napisano

Danes na Blegošu, kljub vetru in mrazu. :)

IMG_20230208_133723.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Danes so se zimske gume hankook na  cx30 zopet izkazale čez gorski  prelaz Passo Fedaia (2057m) . Modeli sploh niso splužili ceste povsod,ena varianta je, da je močan veter nanesel sneg čez cesto, druga, da sploh ne plužijo, ko zapade par cm snega, če je mogoče snežilo pred kratkim. Smo pa pomagali enemu Izolanu, da je dal verige na svoj bmw. Pa letne gume je imel gor. 😊

Skratka, v Canazei-u je sedaj - 14°C.🤪

Še ena fotka  iz passo Fedaia. 😊

IMG_20230208_175507.jpg

Res je te naše z.gume Hankook so TOP ..tudi mi smo jih izprobali v k.Gori -12😉😁😉

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Danes so se zimske gume hankook na  cx30 zopet izkazale čez gorski  prelaz Passo Fedaia (2057m) . Modeli sploh niso splužili ceste povsod,ena varianta je, da je močan veter nanesel sneg čez cesto, druga, da sploh ne plužijo, ko zapade par cm snega, če je mogoče snežilo pred kratkim. Smo pa pomagali enemu Izolanu, da je dal verige na svoj bmw. Pa letne gume je imel gor. 😊

Skratka, v Canazei-u je sedaj - 14°C.🤪

Še ena fotka  iz passo Fedaia. 😊

IMG_20230208_175507.jpg

Fotka :prstgor:

Napisano

Popoln odklop za en teden je bil 😆 Dopust, brez tv-ja, brez neta.... Pasalo....😊

  • Všeč 4
  • Ljubim 1

 

 

Napisano

Danes je bil popoln dan, že skoraj kičast. 🤪 Temperatura na smučišču - 12,čez cel  dan sonce, proge vrhunsko zrihrane cel dan, naravni sneg, kjer ti smučka ves čas prav in lepo grabi. Nikjer ledu kljub tako nizki temperaturi. Ni kaj, italijančki so maherji kar se tega tiče in znajo res urediti proge. 👍

Sem pa letos opazil veliko več močvirnikov kot prejšnja leta (upam, da mi ne boste zamerili). 😊 Prejšnja leta sem jih več srečeval na Civetti in predvsem na Kroplatzu.

Jutri jo pa mahnemo do Val Gardene. 

IMG_20230209_164637.jpg

 

 

 

 

Napisano
dne 8. 2. 2023 ob 18:17 je Alex napisal:

Danes so se zimske gume hankook na  cx30 zopet izkazale čez gorski  prelaz Passo Fedaia (2057m) . Modeli sploh niso splužili ceste povsod,ena varianta je, da je močan veter nanesel sneg čez cesto, druga, da sploh ne plužijo, ko zapade par cm snega, če je mogoče snežilo pred kratkim. Smo pa pomagali enemu Izolanu, da je dal verige na svoj bmw. Pa letne gume je imel gor. 😊

Skratka, v Canazei-u je sedaj - 14°C.🤪

Še ena fotka  iz passo Fedaia. 😊

IMG_20230208_175507.jpg

Tole je iz smeri Caprille,ne? Na vrhu je potem koča na levi? 

Napisano
pred 31 minutami je Nejc1986 napisal:

Tole je iz smeri Caprille,ne? Na vrhu je potem koča na levi? 

Ja. Ko prideš na vrh, greš na levo stran proti Marmoladi/Arrabi. 

 

 

Napisano
pred 51 minutami je Alex napisal:

Ja. Ko prideš na vrh, greš na levo stran proti Marmoladi/Arrabi. 

Arraba je desno .  Na levi je vrh Marmolade, če pa se spustiš po cesti pa prides v Canezei ,če se ne motim ? Tu se švica na bajku :)

Napisano (urejeno)
pred 3 urami je Alex napisal:

Danes je bil popoln dan, že skoraj kičast. 🤪 Temperatura na smučišču - 12,čez cel  dan sonce, proge vrhunsko zrihrane cel dan, naravni sneg, kjer ti smučka ves čas prav in lepo grabi. Nikjer ledu kljub tako nizki temperaturi. Ni kaj, italijančki so maherji kar se tega tiče in znajo res urediti proge. 👍

Sem pa letos opazil veliko več močvirnikov kot prejšnja leta (upam, da mi ne boste zamerili). 😊 Prejšnja leta sem jih več srečeval na Civetti in predvsem na Kroplatzu.

Jutri jo pa mahnemo do Val Gardene. 

IMG_20230209_164637.jpg

A ni ta hrib na levi Sasso Pordoi? Mimo njega desno pičiš proti Arabbi, desno od Arabbe pa je Marmolada ... 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Haha 1
Napisano
Pred eno uro je Janez007 napisal:

A ni ta hrib na levi Sasso Pordoi? Mimo njega desno pičiš proti Arabbi, desno od Arabbe pa je Marmolada ... 

A veš da sem jaz tudi najprej pomislil da je tole Pordoi. 

Napisano

Danes pa je bila na vrsti Val Gardena. 

IMG_20230210_104949.jpg

Sem moral ponovno it na to tako famozno  smuk progo. 😊 Sem pa na njej  dosegel "le" 70,2 km/uro. 

Tipi, ki se spustijo po njej (smuk seveda) so res norci. 🤪 

Screenshot_2023-02-10-15-47-05-98_d9aa206de00b4b7c29deeb8e9ccbd9e7.jpg

Drugače pa še en dan kot iz pravljice. 

Ni prevelike gneče... 

Pogled na finish smuka iz gondole. 

IMG_20230210_111308.jpg

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Katero pivo je to..... .🤔
    • Ja to ni ravno idealna nastavitev za ohlajanje celotne notranjosti avtomobila,ker ostaja hladni zrak pri tleh pod streho-glavo je pa še vedno toplo. Je pa res,da vsakemu paše kot mu paše.🥵 Že pri nakupu avta sem ugotovil,da so te prezračevalne reže za tretjino premale in še na ne najbolj posrečenih mestih,vse to pà  predvsem zaradi idealno oblikovane armature,ki je zaradi tega bolj prečiščena in elegantna. 
    • Ja, kako drugače kot da bo zaobšel Slovenijo...   20 tisoč evrov za enosmerno vozovnico: kdo so potniki, ki si to privoščijo? WWW.DNEVNIK.SI Italijanski orient ekspres zaobide Slovenijo, madžarski pa se pri nas občasno tudi ustavi.       Saj vse resne povezave zaobidejo Slovenijo. Tako, kot je Golob ob neko priložnosti povedal: Slovenija je otok. Ni pa povedal, da vse transportne reke drvijo okoli Slovenije. Saj se še iz Nove Gorice v Radlje vozijo z vlakom čez Italijo in Avstrijo, ker je ta povezava za dve uri hitrejša kot čez Slovenijo.   Samo 20.000€ za enosmerno vozovnico... Saj je to hotel na kolesih in to zelo luksuzen hotel, samo 4.000€ na dan je pa vseeno kar zasoljena cena...    
    • Turista mislila, da je medved v kampu udomačena atrakcija | 24ur.com WWW.24UR.COM Nizozemska turista sta v kampu Madronič ob meji s Hrvaško v objektiv ujela medvedjega mladiča, ki je s hrvaške strani prečkal reko Kolpo. Rjavi medved, po oceni lastnika kampa star dobri dve leti, je...  
    • Zdajle pijem enega KOST-a in sicer po 2h odbojke v dvorani, sem gi ga presneto prizslužil, haha   P.S. je pa hecna cena tega KOST-a v Dojči, nekih 65 centov na steklenico, okus pa (meni) enako dober kot Bernard Černy, skratka pornič od piva, matrwola  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.