Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Posodobil telefon na win 10... Neke velke razlike ni, tipkovnica je mal posodoblena, ne rabi? ve? iskat ?umnikov, jih ?e ma? pri roki, par menijev je mal druga?nih, explorer (oz. Edge) mi je velik bolj u?e? kot prej, malo sta spremenjena pregledovalnika slik in glasbe. Dela pa ?e vedno ko ?us, brez kakr?ngakoli ?tekanja :)

Sent from Nokia Lumia 930

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Posodobil telefon na win 10... Neke velke razlike ni, tipkovnica je mal posodoblena, ne rabi? ve? iskat ?umnikov, jih ?e ma? pri roki, par menijev je mal druga?nih, explorer (oz. Edge) mi je velik bolj u?e? kot prej, malo sta spremenjena pregledovalnika slik in glasbe. Dela pa ?e vedno ko ?us, brez kakr?ngakoli ?tekanja :)

Sent from Nokia Lumia 930

?e ti bo do pomagalo dojemat in odpisovat sms-je, potem je to super pridobitev.  :zvizga:

 

U?eri pre?ivel super dan in osvojil ?e en gri?, ki mi je manjkal v zbirki, to je Ol?eva. Obenem si temeljito ogledal tudi Poto?ko zijalko. To jamo morate videt.  :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes bil na sestanku pri stranki, ki je na mizi imela 8 laptopov za servis, s kratkim komentarjem upgradeali smo na Win 10.....mrtvi so

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ti bo do pomagalo dojemat in odpisovat sms-je, potem je to super pridobitev. :zvizga:

Oprosti, ker sm mel cel dan prazno baterijo, oprosti, ker nism bil doma cel dan, da bi ga dal filat, oprosti ker sm pr?u damu okrog 23h in oprosti, ker ti nism tak pozno odgovoru!

Sent from Nokia Lumia 930

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes bil na sestanku pri stranki, ki je na mizi imela 8 laptopov za servis, s kratkim komentarjem upgradeali smo na Win 10.....mrtvi so

Hvala bogu, da je tolk pa tolk bizgecev k morjo vse imet novo takoj. Pa? so zastonj testerji in lovijo napake, da drugim ne bo treba. Mi imamo tud cel kup "veseljakov" k norijo, da po nadgradnji na Win 10 ne deluje cel kup stvari, ki prej so. Jih potolo?i?, da verjetno bodo spet v neke pol leta, da patche skup spravijo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tile cetrtki so mi totalno vsec! )

?etrtki so res grozno gorki :D

Hvala bogu, da je tolk pa tolk bizgecev k morjo vse imet novo takoj. Pa? so zastonj testerji in lovijo napake, da drugim ne bo treba. Mi imamo tud cel kup "veseljakov" k norijo, da po nadgradnji na Win 10 ne deluje cel kup stvari, ki prej so. Jih potolo?i?, da verjetno bodo spet v neke pol leta, da patche skup spravijo.

Js sm o?itno res za cajtom, ker upam da bi mi vsaj 7ica delovala tko kot mora ala XP v svojih zlatih ?asih.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e par uric in ponovno ?tartam proti morju. Kombinacija gri?ev in morja je zame idealna dopustni?ka.  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnji dan aktualne slu?be :)

 

 

...v?eri sem pretiraval in bil premalo pozoren tako da citroen?ek preko tra?nic v spodnjih ?rnu?ah kot Prevc na velikanki. Danes ga peljem na optiko v Menge?, ker rahlo zavija v desno...upam da ni ?la ?e stabilizator al kaj je ?e tist na amortizerjih. Drga? pa feeling v zraku bit je top.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Jest bom imel verjetno ta teden 66666 :) ...

 

Daj ga na dvigalko pa prevrti na 66667 da se ti kaj ne zgodi na poti :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Daj ga na dvigalko pa prevrti na 66667 da se ti kaj ne zgodi na poti :)

Je ze mimo... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil na super koncertu Big foot name in spoznel gdc.iz Avstralije. Pa razmisljam, da bi se namest v Avstrijo raje odselu v drzavo z daljsim imenom! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.