Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

uniroyal rain sport ja res....sory nejc 1986, pomota. Verjemi, da se pri 50 na vro?i primorski cesti z temi, res dobrimi, novimi gumami def.ustavi?... no edin ?e ?lajfa? z jugi?em, al pa z R5....hihi. Lej, bistvo je, da je neprevidni motorist pre?ivel oz. ostal brez praske. Mar ni to najbl va?no. Bodmo ?e naprej tko previdni in z o?mi na cesti pa je (....ne pa na telefonu kt nekateri...!). Lep dan ?e naprej.... mislite na poletje, morje, piknike....pejte raje ven, in ne konzumirajte cajtngov in TV. Jaz jih ne, ....in se po?utim mega.... L.P.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam njegove cifre :P zato sem mu pa tukaj napisal.

Drugace pa ce greva v nedeljo id tukaj v SG na drag potem se bom moral se tebi javit :)

 

le dej, da gremo na kako :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uspelo mi je za vikend ne pospravljat in ne kuhat! :)

A je trpel hrbet in kri? pa ote?ena prekrvavitev v stopalih ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vpra?anje zadnjim objaviteljem na temi "pohvalite se": A je res ta tema namenjena le hvalisanju ?e je kdo pospravljal, kje je kdo bil, odpotoval, kere aktivnosti opravljal ....ki naj bi vplivale na prekrvavitev (halo?), koga povabil na kavo...pivo...? ...a res nimate bl pametnih vpra?anj, tem, pohval..., a res ni? drugega ne po?nete ljudje? WTF!?

...Pa ne takoj sko?it in me napadat (kot je mene un model ob mojem prvem prispevku k sem se kao pophvalil o....motoristu ki je zarad moje hitre reakcije odnesel celo ko?o hvala Bogu)... Dejmo, le razmi?ljajte logi?no in se vpra?ajte: ?emu je ta tema pravzaprav namenjena....enostavno poglejte prvo trditev "ustvaritelja" te teme in za?nite z k?nimi "bl pametnimi" objavami...prosim. Za zavajanje in osvajanje pa so drugi portali...mar ne?

...pa lep konec tedna ?e naprej. ?e pa sem koga z mojo ugotovitvijo u?alil...se opravi?ujem, drga? pa LP...Gokard


Naj Vam le osve?im prvo objavo Allysse, davnega leta 2007:

,..da vas sli?m,..vam je kon?no uspel nardit kej kar ste ?e ful dolgo odla?al...ste komu polep?al dan,..ga je kdo vam,..ste naredil kej taga da ste ponosni sami nase,... ...pa ni treba ravn dobit nobelove nagrade za ta dose?ek,..malenkosti ?tejejo,..tko da dajte si du?ka in napi?te va? dana?en (al pa v?eraj?ni) dose?ek,.. 3,..4,...AKCIJA :hohoho:

....lep ve?er...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj bo zdaj vsak, ki se pred par dnevi prijavi na forum pametoval? :)

Pazi ne napadat, hvalit se moras...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

gokard, relax..brez potrebe se obremenjuje? s takimi te?ki vpra?anji :D

 

No, ?e pa ?e pi?em v tej temi, ki se nahaja v podforumu KRNEKI, se bom ?e pohvalu da sm danes spal do 14:20.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vpra?anje zadnjim objaviteljem na temi "pohvalite se":

....

 

,..da vas sli?m,..vam je kon?no uspel nardit kej kar ste ?e ful dolgo odla?al......

 

Jaz sem ?e dolgo odla?al s pospravljanjem kleti.

No, in danes sem se kon?no odlo?il - pospravljanje bo ?e malo po?akalo  :harhar:

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...odli?no kolegi (edin tisto neandertalsko izjavo-napad: "Pa kaj bo zdaj vsak, ki se pred par dnevi prijavi na forum pametoval".... bom pa raje presli?al), drga? pa, evo vidim da se znate pohvalit tudi z pametnimi "po?etji"...., napredujemo! ...YES! Lep ve?er in...gasa, s pohvalami!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst se pa pohvalim,da me tud,za moje pojme,nekateri nepotrebno dolgi,blesavi komentarji,nasmejejo in ne nazivcirajo,kot se kaksno leto nazaj?. Hvala ljudem okoli mene,da sem ob njih postal bolj potrpezljiva oseba in da se ne posmehujem takim izjavam,ampam samo se smejim....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se morem pohvalit da sem se zadr?al in nisem nikogar banal s foruma - zaenkrat. :hudicek:

  • Všeč 12

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predlagam kolegi s foruma kr neki, ....da se za spremembo pohvalte tudi z kakim dobrim delom ki ste ga v preteklosti opravili. No, pa da vidmo...

A steje tudi to, da sm uspesno opravu eno mal bolj zahtevno delo v sluzbi? :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo da se malo pohvalim da so se po 11letih le zaceli mal kilometri vrtet vsak dan ZAGORJE-LJ-ZAGORJE dobil sluzbo v ljubljani in sem zelo heppi hehe. Sam si bom mogu pa umisliti kako mazdo dizel kr z benzinam mi ne bo slo lih skozi tako da v roku 1 leta nabavimo nekaj novejsega *_* 6edd0604e8cf7eaf96a3c3c2384f78bc.jpg

 

Poslano z mojega GT-N7100 z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se morem pohvalit da sem se zadr?al in nisem nikogar banal s foruma - zaenkrat. :hudicek:

..?e en neandertalski odgovor: "pohvalit da sem se zadr?al in nisem nikogar banal s foruma...zaenkrat"...ah jej, pa kaj je s temi sloven?ki da bi se samo drezali!? Pa kaj ne znate drezat kej druzga...??? Predlagam da odraste?, saj ?e opis je vpra?ljiv....in obstaja nevarnost, da se bo? do smrti vozil z puhalnikom... kr neki halo. Umir se pa pejd na pir. ....pa da neb blo k?ne zamere, eni se pa? ne pustimo....l.p. GOKARD.

  • Zanima me:Faking ni? ve?.
  • Model avtomobila: Puhalnik
  • ?lan Mazda Klub-a

Izpolnila pogoje za strokovni izpit in oddala prijavo. Plus jutri grem takoj po ?ihtu na dekli??ino:)

...no, to je pohvala! ...drugi pa....u?ite se od nje. Lep dan ?e naprej....GOKARD.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.