Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Jest sem ravno bosch nabavil, cez dva dni je bil pa ta tvoj dewalt v akciji za 200e. Matr mi je bilo zal. Vrjamem ja, ampak za moj hobi program je cisto dovolj :). Milwaukee je pa itq avion, ampak tam je pa res vse drago :). Je pa tudi top kvaliteta.

 

received_2985815884804213.jpeg

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam za hobi je dovolj. Jaz sem imel prej iz hoferja Workzone. Z njo prevrtal in prešraufal boga in pol. Sam jebe me to, ker se ne dobi baterije več. Pa samo ena je bil zraven.

Top mašinca pa samo 50€ je bila 😄

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je FuManchu napisal:

Sej nisem dal toliko za njo :) sem jo dobil za skoraj pol ceneje. Smo imeli na šihtu Bosch pa nismo bili zadovoljni. Smo nabavili Milwaukee pa je sedaj mir.

 
 
 
 

 

Milwaukee imam v službi. To je daleč najboljše profi električno orodje. Je praktično neuničljivo, robustno, natančno. 

Za doma pa imam vse od Makite, višji modeli. Stara makita, japonska, je tudi super, ta nova made in china je pa bolj bogo vse skupaj, čeprav še vedno o. k. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je FuManchu napisal:

Se strinjam za hobi je dovolj. Jaz sem imel prej iz hoferja Workzone. Z njo prevrtal in prešraufal boga in pol. Sam jebe me to, ker se ne dobi baterije več. Pa samo ena je bil zraven.

Top mašinca pa samo 50€ je bila 😄

Razstavit se ne da(baterija)? :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je FuManchu napisal:

Nisem se še ubadal z tem. Pa tud verjetno se ne bom.

Sej, ko pride čas za zamenjavo se stvar pač zamenja. Potem ugotoviš, da imaš sedaj boljše orodje in včasih ti je žal, da nisi že prej kupil novega. Tako sem jaz odlašal z nakupom novega rezkarja in sedaj, ko imam novega je čisto drugo. Vse je mnogo lažje za delati. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Shrek napisal:

Za električne kitare ne rabiš rezkarja....

Rezkar je za lesene kitare...🤣🤣🤪

Saj je iz lesa... potem pa  jo priklopiš v vtičnico 220V in postane električna....in ti z njo, ko primeš za strune. 👿

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

Hja, DeWalt in Bosh sta Kitajca,  pa Mehičan. Mislim, da se ni pretirano za hvalit ne z enim ne z drugim...

Naši Milwaukee so vsi made in china

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je samSimon napisal:

Izdeluješ pretežno les paul variante, ali se najde tudi kaka semi-hollow?

Les Paul, Jackson style, fender... Semi hollow ne, ker je čisto druga tehnika dela.Je boljj varianta akustična izdelava(rebra, plate zgoraj in spodaj)... 

pred 5 minutami je FuManchu napisal:

Naši Milwaukee so vsi made in china

Res je... sedaj je novejše orodje vse  made in china. Na žalost. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Alex napisal:

Sej, ko pride čas za zamenjavo se stvar pač zamenja. Potem ugotoviš, da imaš sedaj boljše orodje in včasih ti je žal, da nisi že prej kupil novega. Tako sem jaz odlašal z nakupom novega rezkarja in sedaj, ko imam novega je čisto drugo. Vse je mnogo lažje za delati. 

Saj mu dela super samo baterije ne dobi nadomestne zato je možnost,da porihtaš baterijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Bini napisal:

Saj mu dela super samo baterije ne dobi nadomestne zato je možnost,da porihtaš baterijo.

Možnost je, samo še včasih ne splača. Enostavno greš na boljše naprej. Vsaj pri meni je tako, da nisem vezan na orodje. Ena redkih stvari, ki je pri meni potrošnji material. Če ni v redu, kupim drugega in upam, da bo super. Ne smeš pa šparati pri orodju. Malo dnarja-malo muzike. 😁

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Milwaukee je imel oče težave z baterijami. Po dveh letih so vse crknile. Sedaj ima Hilti , ki je boljši.

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.