Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 44 minutami je ignacij napisal:

Jp, nad Kropo, gor je partizanski dom. Evo zdele sem dol, se par pirov pa bo sobotni cilj izpolnjen

A je asfalt do gor? Najbrž ni, ne? Sprašujem ker dostikrat delam krog čez Kropo in Dražgoše s specialko in bi blo fajn kje še malo podaljšati. Aja, na zdravje :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 44 minutami je FuManchu napisal:

Novo mašinco sm si prejle kupil. Bolj hobi program. Za mene dovolj😎

20210320_173844.jpg

Za občasna dela bo v redu. Sam jo kar pogosto oprabljam in imam od dewalt. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Alex napisal:

Za občasna dela bo v redu. Sam jo kar pogosto oprabljam in imam od dewalt. 

Bo kr mogla bit. Ma da zdrži rezanje pleha in lesa:punk: dve leti garancije je najbolj pomemben podatek:D

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem pa danes zjutraj s psom odtekel 4km, nato pa v KR v olimpijskem bazenu preplaval 2,5km (z serijo 400m razplavanje, (4x50, 2x100, 1x200)X3 z tempom pod 1:20 in štartom na 1:40)....kdor se je kdaj ukvarjal s tem športom pozna, sicer pa recimo da dober rekeratievn tempo :)

dne 19. 3. 2021 ob 14:14 je Bini napisal:

Sem enga obrno na bezino... :jupiii:

IMG_20210319_135216.jpg

uff, tole zgleda TOP, sploh meso....

  • Všeč 3
  • Ljubim 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je sportman333 napisal:

jaz sem pa danes zjutraj s psom odtekel 4km, nato pa v KR v olimpijskem bazenu preplaval 2,5km (z serijo 400m razplavanje, (4x50, 2x100, 1x200)X3 z tempom pod 1:20 in štartom na 1:40)....kdor se je kdaj ukvarjal s tem športom pozna, sicer pa recimo da dober rekeratievn tempo :)

uff, tole zgleda TOP, sploh meso....

Tudi jaz bil sportno priden (glede na vreme) . Zjutraj peš na Krim, potem 45km specialke in na koncu pol ure lahnega teka. Kar se tiče številk pri tvojem plavanju lahko samo ploskam, ker jaz sem eden tistih ki komaj plava in mu skoraj ni hujšega kot imeti glavo pod vodo :)

  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je sportman333 napisal:

jaz sem pa danes zjutraj s psom odtekel 4km, nato pa v KR v olimpijskem bazenu preplaval 2,5km (z serijo 400m razplavanje, (4x50, 2x100, 1x200)X3 z tempom pod 1:20 in štartom na 1:40)....kdor se je kdaj ukvarjal s tem športom pozna, sicer pa recimo da dober rekeratievn tempo :)

uff, tole zgleda TOP, sploh meso....

Že tvoj nick pove, da si bolj športno naravnan. Bravo. To je dobra naložba za starejše obdobje. Sam sem se tudi vedno ukvarjal z športom. 

 

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Alex napisal:

Že tvoj nick pove, da si bolj športno naravnan. Bravo. To je dobra naložba za starejše obdobje. Sam sem se tudi vedno ukvarjal z športom. 

 

Jp, šport je zakon. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes v pravih zimskih razmerah, z boljšo polovico osvojil Malo Mojstrovko. Napovedano je bilo sicer sonce in veter. Imeli smo pa meglo, veter in precej minusa. Ti pa fajn spuca podstrešje, tako da nov teden - bring it on

  • Všeč 2
  • Žalosten 1
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes dogovoril glavnino zadev glede nove zaposlitve, ki bo v kratkem nastopila, pri tem bo verjetno treba vpisati Podiplomca in ga v nekem doglednem cajtu pripeljat do konca.

 

Od veselja sem danes potem kar prebudil Z_ja iz zimskega spanja in pa zdajle dobim 1 fajn obisk :)

 

Aja, pa nov namizni racunalnik imam od danes in noro hitro obratuje napram predhodniku, huhu

  • Všeč 3
  • Ljubim 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Boss napisal:

Sem bil tudi sam danes v Bohinju, ampak samo spodaj pod Voglom. Ampak tole pa zgleda lepo za popizdit.

Res je... velikokrat niti v januarju ni tako. Sicer pa nam letos narava jezik kaže, ker je na vseh smučiščih prava idila in snega zna bit  do maja. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Boss napisal:

Tole so dejasnko tiste prave spomladanske razmere. Mraz ponoči, dopoldne smuka po zmrznjenem snegu popoldan pa martinčkanje na soncu.

Tocno to... Meni je zakon ta kombinacija sonca-nizin-gora... Recimo učka mi je zato noro všeč (iz morja na 1400mnv) ali pa Velebit. 

 

Sem užival v razledu na vrhu, potem pa martinčkanje na soncu (beri : sendvič in kava na klopci v Bohinju :)) 

Kot slika za puzzle je to 

IMG-5815c5521c423b8e9cb19194579ec358-V.jpg

Popravljeno od Nejc1986
  • Všeč 3
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Boss napisal:

Tole so dejasnko tiste prave spomladanske razmere. Mraz ponoči, dopoldne smuka po zmrznjenem snegu popoldan pa martinčkanje na soncu.

To je meni zakon. Ne pa januarsko smučanje. Smo bili samo enkrat januarja na Kromplatzu. Ponoči je bilo - 25°C, podnevi pa se ni dvignilo pod - 15°C.Pa še pihalo je na vrhu kot vedno. Katastrofa. 😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.