Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 16 urami je Alex napisal:

Nečak me je danes poklical, da je včeraj  kupil mazdo cx 5, 175 - dizel, avtomatik, 4X4, Letnik 2017, revolution, 60Kkm. Kar  nisem mogel verjeti, da je končno  prodal svojega bmw x5 in se po samih švabih( audi a4, audi a 5, audi TT, bmw x5), nazadnje je menjal avtomatski menjalnik na x5, odločil za mazdo. Verjetno je pripomoglo tudi to, da sem mu enkrat posodil mojo mazdo in tudi to, da so mu bile že od nekdaj vizuelno všeč. Ko je šel probat to CX-5 se je v trenutku  odločil, in jo kupil.

Poklical me je, ker ga je zanimalo  samo to, ali so tej avtomatski menjalniki zdržljivi.

Upam,da so. 

Končno prišel do avta :bravo:

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Danes sem imel tri ure časa in sem se prvič lotil poliranja avta z novo polirko. Moram reči, da je vse enostavno in delo z polirko  je pravi užitek. Tudi rezultat je na koncu vrhunski. Predvsem pa roke ne bolijo. 🤗

 

IMG_20210909_193328-01.jpeg

IMG_20210909_193232-01.jpeg

IMG_20210909_193246-01-01.jpeg

Popravljeno od Alex
  • Všeč 6
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Alex napisal:

Danes sem imel tri ure časa in sem se prvič lotil poliranja avta z novo polirko. Moram reči, da je vse enostavno in delo z polirko  je pravi užitek. Tudi rezultat je na koncu vrhunski. Predvsem pa roke ne bolijo. 🤗

 

IMG_20210909_193328-01.jpeg

IMG_20210909_193232-01.jpeg

Preveč se sveti.....😁

Odlično ti gre,mogoče bi ti celo svojo 30tko zaupal čez kako leto,ko bo potrebna tretmana...:bravo:

IMG_20210826_153936~2.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Danes sem imel tri ure časa in sem se prvič lotil poliranja avta z novo polirko. Moram reči, da je vse enostavno in delo z polirko  je pravi užitek. Tudi rezultat je na koncu vrhunski. Predvsem pa roke ne bolijo. 🤗

 

IMG_20210909_193328-01.jpeg

IMG_20210909_193232-01.jpeg

To je pa vrhunsko, pa obdelaš vse , tudi spoje (odstranis t.i.prah rjo ob vratih oz.npr.notranjih /spodnjih straneh vrat), kamor z polirko ne prides (torej samo rocno).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je sportman333 napisal:

To je pa vrhunsko, pa obdelaš vse , tudi spoje (odstranis t.i.prah rjo ob vratih oz.npr.notranjih /spodnjih straneh vrat), kamor z polirko ne prides (torej samo rocno).

Ja, še vedno je nekaj ročnega dela. Predvsem krivine, kjer ni dobro preveč s polirko šariti, ker je tanjši sloj barve in laka. 

Nisem pa še vsega dokončal. 

Prav te stvari, ki jih omenjaš, še pridejo na vrsto. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Parkiranje bo še do konca septembra plačljivo, ampak je simbolično, ker se obračuna le polne ure, torej bila sva tam slabi 2 urci in plačala zgolj 1 eur.

 

Zdajle pa še 2 urci oddelat, potem pa se prične wikend, ko greva ju3 Parenzana kolesarit, ter seveda kopanje na različnih lokacijah. Komaj čakam, ta prelepi september nas je pozitivno presenetil. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Z M A J napisal:

Parkiranje bo še do konca septembra plačljivo, ampak je simbolično, ker se obračuna le polne ure, torej bila sva tam slabi 2 urci in plačala zgolj 1 eur.

 

Zdajle pa še 2 urci oddelat, potem pa se prične wikend, ko greva ju3 Parenzana kolesarit, ter seveda kopanje na različnih lokacijah. Komaj čakam, ta prelepi september nas je pozitivno presenetil. :)

Celo paranzano ali samo naš del? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.