Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 4 minutami je dvorjan napisal:

Imam dva in pol trojko. 😁

 

Tako, kot si imel ze prej? Ali ima samo tastara nove tablice? :P 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak jaz sem pa res rojen pod srečno zvezdo. Šla sodelavka na dopust in jaz danes prevzamem še njeno delo. Med drugim to pomeni prejemanje pošte - tako klasične kot elektronske. In prvo zjutraj dobim tole sporočilo:

 

 

Poslal:    "David C. Bohnett" <carloshelufoundations@gmail.com>, dne 24.04.2024 19:23
Prosim, da  pošljete odgovor na naslov(e): ioffice77@yahoo.com
Prejemnik:    undisclosed-recipients:;
V vednost:  
Zadeva:    S spoštovanjem

Moje ime je David C. Bohnett, rojen sem 2. aprila 1956. Sem ameriški filantrop in tehnološki podjetnik. Sem ustanovitelj in predsednik fundacije David Bohnett, neprofitne organizacije, ki dodeljuje nepovratna sredstva in se posveča izboljšanju družbe s pomočjo družbenega aktivizma. Sem filantrop in tehnološki podjetnik in se zavzemam za ustvarjanje pozitivnih sprememb človeštva z gradnjo skupnosti in družbenim aktivizmom.

Spodaj je nekaj področij, ki sem jim prispeval:

(1). Doniral sem za Funding Los Angeles, ki podpira širok spekter umetniških, izobraževalnih in državljanskih programov v Los Angelesu.
(2). Donirala sem za namene, povezane z LGBT
(3). Prav tako sem dal nešteto in množičnih finančnih donacij v dobrodelne namene po vsem svetu.
(4). Donirano tudi za storitve in raziskave o aidsu
(5). Doniral sem tudi za volilne pravice in registracijo volivcev
(6). Preprečevanje nasilja z orožjem
(7). Raziskave na živalih in pravice živali
(8). Večkrat sem prispeval ameriški filmski industriji in dal velike finančne prispevke več univerzam v Združenih državah Amerike. V kalifornijski politiki sem dal številne osebne politične donacije na državni ravni.

Zato se po prejemu tega pisma štejete za srečneža, ker ste danes od mene prejeli to pismo. Doniram vam vsoto 6.000.000,00 USD (šest milijonov ameriških dolarjev). To donacijo vam namenjam, da z denarjem pomagate sebi in svoji družini. Želim, da ta denar vložite v kateri koli donosen posel, ki ga želite. Pomagajmo graditi družbo s podajanjem roke bratske ljubezni drug drugemu. To je moj zasebni e-poštni naslov: ioffice77@yahoo.com (odgovorite mi, da vas bom lahko usmeril, kako vam bo izplačan denar).

Obiščite to spodnjo povezavo, potrpežljivo preberite članek, da boste lahko preverili o meni:
https://en.wikipedia.org/wiki/David_Bohnett

S spoštovanjem
David C. Bohnett
E-pošta: ioffice77@yahoo.com

 

 

Prva elektronska pošta in že lahko dobim šest milijonov ameriških dolarjev! Pa ne si misliti, da je to kakšna potegavščina, David C. Bohnett res obstaja! Ima pa malo težav s spolno usmeritvijo, ker nekaj časa je "doniral", nekaj časa pa "donirala". No, najbrž je zato nekaj njegovih sredstev prejela tudi LGBT-organizacija...

 

Pa naj še kdo reče, da nisem rojen pod srečno zvezdo! Pravkar sem že naročil dve Mazdi CX-80 (enega zame in enega za ženo) s 3,3 litrskim turbo-dizlskim šestvaljnikom. Samo še od Davida prevzamem denar in ju plačam...

  • Haha 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Slivka napisal:

Ampak jaz sem pa res rojen pod srečno zvezdo. Šla sodelavka na dopust in jaz danes prevzamem še njeno delo. Med drugim to pomeni prejemanje pošte - tako klasične kot elektronske. In prvo zjutraj dobim tole sporočilo:

 

 

Poslal:    "David C. Bohnett" <carloshelufoundations@gmail.com>, dne 24.04.2024 19:23
Prosim, da  pošljete odgovor na naslov(e): ioffice77@yahoo.com
Prejemnik:    undisclosed-recipients:;
V vednost:  
Zadeva:    S spoštovanjem

Moje ime je David C. Bohnett, rojen sem 2. aprila 1956. Sem ameriški filantrop in tehnološki podjetnik. Sem ustanovitelj in predsednik fundacije David Bohnett, neprofitne organizacije, ki dodeljuje nepovratna sredstva in se posveča izboljšanju družbe s pomočjo družbenega aktivizma. Sem filantrop in tehnološki podjetnik in se zavzemam za ustvarjanje pozitivnih sprememb človeštva z gradnjo skupnosti in družbenim aktivizmom.

Spodaj je nekaj področij, ki sem jim prispeval:

(1). Doniral sem za Funding Los Angeles, ki podpira širok spekter umetniških, izobraževalnih in državljanskih programov v Los Angelesu.
(2). Donirala sem za namene, povezane z LGBT
(3). Prav tako sem dal nešteto in množičnih finančnih donacij v dobrodelne namene po vsem svetu.
(4). Donirano tudi za storitve in raziskave o aidsu
(5). Doniral sem tudi za volilne pravice in registracijo volivcev
(6). Preprečevanje nasilja z orožjem
(7). Raziskave na živalih in pravice živali
(8). Večkrat sem prispeval ameriški filmski industriji in dal velike finančne prispevke več univerzam v Združenih državah Amerike. V kalifornijski politiki sem dal številne osebne politične donacije na državni ravni.

Zato se po prejemu tega pisma štejete za srečneža, ker ste danes od mene prejeli to pismo. Doniram vam vsoto 6.000.000,00 USD (šest milijonov ameriških dolarjev). To donacijo vam namenjam, da z denarjem pomagate sebi in svoji družini. Želim, da ta denar vložite v kateri koli donosen posel, ki ga želite. Pomagajmo graditi družbo s podajanjem roke bratske ljubezni drug drugemu. To je moj zasebni e-poštni naslov: ioffice77@yahoo.com (odgovorite mi, da vas bom lahko usmeril, kako vam bo izplačan denar).

Obiščite to spodnjo povezavo, potrpežljivo preberite članek, da boste lahko preverili o meni:
https://en.wikipedia.org/wiki/David_Bohnett

S spoštovanjem
David C. Bohnett
E-pošta: ioffice77@yahoo.com

 

 

Prva elektronska pošta in že lahko dobim šest milijonov ameriških dolarjev! Pa ne si misliti, da je to kakšna potegavščina, David C. Bohnett res obstaja! Ima pa malo težav s spolno usmeritvijo, ker nekaj časa je "doniral", nekaj časa pa "donirala". No, najbrž je zato nekaj njegovih sredstev prejela tudi LGBT-organizacija...

 

Pa naj še kdo reče, da nisem rojen pod srečno zvezdo! Pravkar sem že naročil dve Mazdi CX-80 (enega zame in enega za ženo) s 3,3 litrskim turbo-dizlskim šestvaljnikom. Samo še od Davida prevzamem denar in ju plačam...

Super, veliko sreče ti želim in cesto si daj malo poširit, če ti slučajno še ostane kak €€€.... 😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za deseto obletnico sem zavil v zlatarno. Saj ne veš kaj bi vzel, ker je toliko robe😁A na koncu vendar kupil nekaj:punk:

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Tilen5 napisal:

Če ne moreš izbrat pograbiš vse 😛

Prišel sem kupovati in ne ropati 😁

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 20. 4. 2024 ob 18:08 je scania napisal:

Vpijam novosti avtomobilske tehnike na Tehnološki konferenci 🙂

IMG_20240420_095149.jpg

Pa bos spet kaj porocal?

dne 22. 4. 2024 ob 9:21 je dvorjan napisal:

Go, hatchback, go!

 

null

image.png

A ti je uspelo zver spraviti na  slo tablice?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Bini napisal:

Kaj... :whatever:

 

Sej bi ti narisal pa mi je monitor vse barve za ta teden porabil. Bom ob priliki nalil nove. 🤡

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Navdušeno ugotovil, da ne potrebujem karavana ali pa prtljažnika ali prikolice, da greva s hčerko nekam kolesarit; 26 in 24-colski.

 

Zgolj na 26 sem odvil prednje kolo, verjetno bi šlo tudi brez tega. Gecko stroj od Hyundajca! :)

IMG_20240427_162950.jpg

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj sem imel srečo, da sem imel za cel dan na voljo  belo cupro formentor vz5. ❤️ Z njo sem naredil okoli 400 km. Ali mi je všeč? Zelooo. Predvsem zvok, ko globoko hrope in poka ob zmanjšanju plina. Poraba? Na trenutke 1 liter /5 kilometrov. 😊 Bremze fenomenalne. Obuta je bila v nove, samo en dan stare  pnevmatike Michelin pilot sport 5.

V glavnem, če bo imel kdo šanso, naj proba to izkušnjo. Ali bi jo imel? 

Ne. Ker že sedaj lahko samo čakam, da pride kaka položnica. 😬

  • Všeč 5
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Včeraj sem imel srečo, da sem imel za cel dan na voljo  belo cupro formentor vz5. ❤️ Z njo sem naredil okoli 400 km. Ali mi je všeč? Zelooo. Predvsem zvok, ko globoko hrope in poka ob zmanjšanju plina. Poraba? Na trenutke 1 liter /5 kilometrov. 😊 Bremze fenomenalne. Obuta je bila v nove, samo en dan stare  pnevmatike Michelin pilot sport 5.

V glavnem, če bo imel kdo šanso, naj proba to izkušnjo. Ali bi jo imel? 

Ne. Ker že sedaj lahko samo čakam, da pride kaka položnica. 😬

VZ5 je res stroj (to je še iz starih audi časov ko so imeli motor z 5 valji), sem imel možnost voziti za njo na lokalni cesti (in se je slišal pravi zvok), potem ob uvozu na avtocesto je bilo bye bye-bye :), je stroj, ki pa tudi stane.....je pa res, da je meni ta voz oblikovno in s tem motorjem res top....je pa res kot si rekel, v tem primeru ti položnice ne uidejo.....jaz sem po pol leta dobil pozdrav iz AT, da naj pošljejo podatke kdo je vozil sl.avto, ko sem bil v Munchen-u in smo me nekje v Avstriji dobili na radar, pa sem vozil samo Š.Scala 1.5T (ki ima sicer samo turbo in 150k, ampak gre ko sneta skira), in zdaj čakam koliko € bodo naračunali.... :)

Popravljeno od sportman333
  • Všeč 2
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Tilen5 napisal:

@Alex kakšen menjalik si imel in kako šalta ?

Avtomatski, 7 stopenjski DSG. Večino časa sem imel na manual (obvolanske ročke) in šalta res fenomenalno. Takšen avtomatski menjalnik bi imel takoj. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.