Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Tole so samo ?tev?ki, armaturka kot celota je (kot ?e re?eno - zame) veliko bolj v?e? kukr u tastari 6-ki! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je tole dvoje kej povezano... si se spet vozil zgoraj brez, fasal prehlad, zdej je pa avto kriv in mora od hi?e. :ne vem:

 

?e vedno sli?im sam sebe :vskalo::vskalo:

 

lahko pa re?em - kaj si rekla?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem ?el kupit neke hla?e. Manj prijazne (bolj zoprne) prodajalke mislim da ?e nisem sre?al. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja kaj si pa delu?

 

kdaj ?zmeden?

V?eraj ko sem bil pri tebi si bil ?e normalen,zdaj pa si ?lan skupine the criples :blink:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

drug teden od pondelka do petka mogo?e celo do sobote bom po 12 ur na ?ihtu od 6h zjutri pa do 6h zve?er :(:(

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je ta drug Klop?i? delu :P

 

aja zamenju.....no pol mu je pa navor zvil kite...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preprosta menjava olja in oljnega filtra se je kon?ala z izpu?nimi kolektorji na ponku :zvizga:

 

to je blo sigurn tko ?ist spotoma, k si meu lih 10 minut odve?nga cajta :D

 

 

 

Men pa tele nizke temperature niso ?ist n? v?e? :angry:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je blo sigurn tko ?ist spotoma, k si meu lih 10 minut odve?nga cajta :D

Men pa tele nizke temperature niso ?ist n? v?e? :angry:

 

Labi je ?el lan smu?at s streho dol! :P:bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si ne upam preve? upogibat v takih pogojih, ?e bi bla segreta kabina in avto vsaj par urc na soncu bi pa ?e mogo?e pomislu na to B)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam gre ?love?tvo. pi?tola ima povpre?no prisotnost na tv 2x/minuto, bodisi komedija, film, risanka, nanizanka, reklama....

Da ne govorim o igra?ah, normalnih igra? ni, logo sajdermena, vesoljcev, bojevnikov vidi? povsod, ?e na copatah.... ?olsko torbo smo jedva zbarantali, da je 'vsaj' beyblade napis brez dodatnih bojevni?kih grafik in podobno.

 

Legice sem dolgo iskal da sem na?el navadne kocke, in ne komplete star wars, aliens....

 

In pol se ?udmo ko nekdo po?isti celo ?olo :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam gre ?love?tvo. pi?tola ima povpre?no prisotnost na tv 2x/minuto, bodisi komedija, film, risanka, nanizanka, reklama....

Da ne govorim o igra?ah, normalnih igra? ni, logo sajdermena, vesoljcev, bojevnikov vidi? povsod, ?e na copatah.... ?olsko torbo smo jedva zbarantali, da je 'vsaj' beyblade napis brez dodatnih bojevni?kih grafik in podobno.

 

Legice sem dolgo iskal da sem na?el navadne kocke, in ne komplete star wars, aliens....

 

In pol se ?udmo ko nekdo po?isti celo ?olo :glare:

 

Odvisno od vzgoje otrok. Moji ne prenesejo teh "vesoljskih" risank in tudi aktualni junaki jih ne zanimajo, no mogo?e edino winx in pa hello kitty. Lego kocke pa imajo bodisi navadne ali tak?ne, da sestavi? lahko kak helikopter ali avijon.Najbolj agresivne risanke, ki jih gledaj(m)o so kak?ne tom in jerry ali pa zajec dolgouhec. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odvisno od vzgoje otrok. Moji ne prenesejo teh "vesoljskih" risank in tudi aktualni junaki jih ne zanimajo, no mogo?e edino winx in pa hello kitty. Lego kocke pa imajo bodisi navadne ali tak?ne, da sestavi? lahko kak helikopter ali avijon.Najbolj agresivne risanke, ki jih gledaj(m)o so kak?ne tom in jerry ali pa zajec dolgouhec. :D

 

O mi tudi, k sre?i imam samo DVBt ostalo s PCja. pink panther, T/J, smrkci. Vsak dan pa sli?im ko pride iz ?ole , a mam loh gameboya, a ve?? kaj ma ta....Samo sta dost razumevajo?a pri vsem - najhuje pa je ko je na? zadnji? v dru?bi razlagal da se mi ne streljamo in ne igramo s takimi igra?ami, da ga dru?ba takoj postavi v kot..

 

Kok ma? pa stare ti - pa predvidevam da ma? punce, winx? Hello Kity, jest mam 2 fanta - to je ?ist drug svet se mi zdi :hudicek: ?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures pa ne mi re?t, da se nisi kot mulc igral kavboje in indijance al pa nemce in partizane? Kr naprej smo se neki strelal pa pretepal pa smo glih tko ratal ve? ali manj normalni s pravilnim dojemanjem sveta. :ne vem:

 

V?asih stvari, ki jih prepoveduje? oziroma se jim izogiba? ratajo ?e toliko bolj za?elene.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemti Italijo,..dons smo mel ob ?estih zjutri odhod,..Okol devetih al desetih smo se ustavl za kavo pa pojedl smo en sendvi? (od tle jebemti italijo), sejem kot sejem, vam jutr nalimam par fotk, edin plus je bil, da sm sre?ala Susan Notter in padla ?ist vn, Grega me je samo gledu,..no jamralnik pa zarad vo?nje nazaj, ker sm bla pet ur v ?usu bruhica, ?e v lajfu mi ni blo tko slabo k dons,...glava me je bolela za znort, razen v tistih minutnih intervalih ko sm bruhala za znoret. Zdj pa spijem ?e liter juhe, ki bo verjetno kon?ala v wc-ju in grem spat, ne vem pa ?e al grem jutr delat al ne,..bomo vidl kako bo zjutrej.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemti Italijo,..dons smo mel ob ?estih zjutri odhod,..Okol devetih al desetih smo se ustavl za kavo pa pojedl smo en sendvi? (od tle jebemti italijo), sejem kot sejem, vam jutr nalimam par fotk, edin plus je bil, da sm sre?ala Susan Notter in padla ?ist vn, Grega me je samo gledu,..no jamralnik pa zarad vo?nje nazaj, ker sm bla pet ur v ?usu bruhica, ?e v lajfu mi ni blo tko slabo k dons,...glava me je bolela za znort, razen v tistih minutnih intervalih ko sm bruhala za znoret. Zdj pa spijem ?e liter juhe, ki bo verjetno kon?ala v wc-ju in grem spat, ne vem pa ?e al grem jutr delat al ne,..bomo vidl kako bo zjutrej.

 

hm nenadna slabost, ?ustveno nestabilna, zdej pa ?e reci, da ti pa?ejo nenavadne kobinacije hrane...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm nenadna slabost, ?ustveno nestabilna, zdej pa ?e reci, da ti pa?ejo nenavadne kobinacije hrane...

 

hehehe :hudicek:

 

?eprav po drugi strani pa cukrpekrski izdelki in dolga vo?nja nikakor ne gredo skupaj. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.