Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Evo me nazaj z dopusta :( ?isto prehitro je minlo, malo smole z vremenom sicer ni bila drasti?na ovira, ampak bilo bi bolj?e ?e bi bilo skos lepo, ampak najlep?e je pa ko si na dopustu in se mora? ukvarjat z narobe izvedenim naro?ilom, ker nekdo pojma nimam kaj je delal ko je gledal kaj sem naro?il.. ponedelejk bo zabaven,...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Piz....en gorenc je parkiral prkolo kar na naso parcelo....misli da ce ma mazdo da loh kar uvali....pa strom kar na nasga....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Piz....en gorenc je parkiral prkolo kar na naso parcelo....misli da ce ma mazdo da loh kar uvali....pa strom kar na nasga....

Ej...pa mu izklop ?trom..he he saj je verjetno nima elekt.podalj?ka,je pozabil..smeh..lp:-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tekom danasnjega delovnika sem pretiraval in se ga prevec napil. Navadnega jogurta namrec. Liter je kar zajetna kolicina. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dones sem se pa na?vical ko zme?an. Ravno pred malco pogruntal da mi fali denarnica. Letal okol firme, okol avta, domov, ?e enrkat v firmo in ni?.

 

Sem ?e preklinjal, kako bo treba nove kartice, novo osebno, novo vozni?ko, nove papirje za avto... ?tudiral kako bom zdej ?el k stranki, kjer rabijo da se pofo?kam z osebnim dokumentom.

 

In se v jazi spravim ?ehto dat prat in jo najdem v hla?ah...sej nisem vedu al ?em bit jezen nase al vesel.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tekom danasnjega delovnika sem pretiraval in se ga prevec napil. Navadnega jogurta namrec. Liter je kar zajetna kolicina. :)

Ej...Zmaj si mogel malo pustit..za Jutri..he he

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj... sej se feltne na Mazdi stilsko lepo ujamejo s plati??i avtovleke. sramezljiv

 

Ok.. malo heca, da te spravi v bolj?o voljo... kaj pa se je zares zgodilo? Upam, da ni kaj huj?ega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Panda, daj zapelji do mojstra Pelka, ker imam ob?utek, da nima? pravega mojstra za tvojo Mazdurino.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj... sej se feltne na Mazdi stilsko lepo ujamejo s plati??i avtovleke. sramezljiv

 

Ok.. malo heca, da te spravi v bolj?o voljo... kaj pa se je zares zgodilo? Upam, da ni kaj huj?ega.

hehe hvala za razvedrilo :D  zgodilo nix kaj obetavnega ma?ina cingla kot da dela samo na 3 dizah javlja napako prevelikega doziranja nafte kak?na pa bo konkretna diagnoza pa upam, da ?im bol finan?no obetavna in nizka :)

Panda, daj zapelji do mojstra Pelka, ker imam ob?utek, da nima? pravega mojstra za tvojo Mazdurino.  :zvizga:

Zmaj bomo vidli kaj bo z samo postavitvijo diagnoze in pa ceno baje pa da kar se ti?e dizel vozil je mo?akar kar maher in upam, da bo po?timal kot se zagre, ?e ne pa definitivno asistenca in pelkotu :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe hvala za razvedrilo :D zgodilo nix kaj obetavnega ma?ina cingla kot da dela samo na 3 dizah javlja napako prevelikega doziranja nafte kak?na pa bo konkretna diagnoza pa upam, da ?im bol finan?no obetavna in nizka :)

 

Zmaj bomo vidli kaj bo z samo postavitvijo diagnoze in pa ceno baje pa da kar se ti?e dizel vozil je mo?akar kar maher in upam, da bo po?timal kot se zagre, ?e ne pa definitivno asistenca in pelkotu :)

Ce je ?la k Vinderju je ?la k dobermu majstru na Savinjskem :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.