Skoči na vsebino

Jamralnik v2

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 3 urami je Z M A J napisal:

Nek prehlad me želi počastit, heh

 

A se nisi lihkar pocajtal? :D

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano

Pravkar zvedel, da je edini vulkanizer na Goriškem, ki je omogočal popust na Mazda klub (tudi še potem, ko Mazda kluba že ni bilo več) zaprl svoja vrata in prodal opremo. 

 

Škoda, ker je bil eden boljših, kar se tiče optike podvozja...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Ne, uničila ga je kvaliteta.

 

Možakar je optiko podvozja naredil tako, kot je treba. Je pa pri njemu samo priprava trajala dlje, kot drugje vse komplet. In, normalno, je bil račun za toliko višji. In so vsi hodili drugam, kjer so bili 20€ cenejši. Trenutno si prišparal 20€, si pa naslednjič še enkrat plačal optiko, pa še nove gume...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Ajaj vag. Pri pranju sem videl, da je odstopil lak na odbijaču. Obstaja kak enostaven postopek sanacije tega, da ne gre naprej? Oz kako bi to popravil?

 

20230228_120919.jpg

  • Začuden 1
  • Žalosten 2
  • Ni všeč 1
Napisano

Prozoren lak in poštopaš mal. Če pa imaš kasko se pa znajdeš mal:bravo:

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Zmeden 1

N7rRRL1.jpg

Napisano

Prozoren lak imam samo original majhno tubico z čopičem pa barvo (original od avta), pomojem to je bolj za kake pike od kamenčkov. To ne bo ok? In potem bi moral spulirat?

Boljše, da pustim in se raje zapeljem do enga ličkota pa mu dam za marendo. Kasko mi je škoda za to uveljavljat... Mogoče parkirišče, neki je res podrsalo tam?!

 

Napisano
pred 2 urama je AmpeR napisal:

Prozoren lak imam samo original majhno tubico z čopičem pa barvo (original od avta), pomojem to je bolj za kake pike od kamenčkov. To ne bo ok? In potem bi moral spulirat?

Boljše, da pustim in se raje zapeljem do enga ličkota pa mu dam za marendo. Kasko mi je škoda za to uveljavljat... Mogoče parkirišče, neki je res podrsalo tam?!

 

Tega sam ne boš rešil. Pro lem je, ker če ne boš peljal sanirati kot se spodobi bo šlo naprej.ko enkrat tako za"ne, potem pride pod kak voda in vsa nesnaga. To bo kot na original 19" feltnah od mazde. 

Pa smo pizdili, da je Mazdin kak slab. 

Resda je na tanko pobarvan, a nisem še videl Mazde, da bi prozoren lak odstopal. Videl sem pa, Audije, folcvagne, da o Francozi niti ne govorimo. 

 

 

 

Napisano

Ja boljše da pustim. Ta odbijač je bil zamenjan zaradi srne. Pa zgleda, da so na tanko prelakirali.

  • Všeč 2
  • Žalosten 1
Napisano
pred 4 minutami je AmpeR napisal:

Ja boljše da pustim. Ta odbijač je bil zamenjan zaradi srne. Pa zgleda, da so na tanko prelakirali.

Aja, to je pa druga pesem. Ni problem v tankem laku ampak o slabi pripravi. 

Enostavno nekateri ličarji preskočijo vmesno stopnjo, ko barvajo plastične dele, ko bi morali podlago prešpricati  s posebno vezivno tekočino, da se lepo prime lak na podlago. Ali pa enostavno slabo razmaščeno pred barvanjem, prevelika vlaga v zraku, ko so lakirali...itd.. 

 

 

Napisano

SILUX, avtodeli, so na e-pošti odzivni kot crknjen konj, ko sem pa po telefonu (zelo dolgo v čakalni vrsti), potem dobil zvezo, da sem urgiral za odgovor, me pa oseba na telefonu precej hitro in neprijazno odpravi, da bom kmalu prejel vse potrebne informacije na e-pošto. Se niti v nadaljevanju ni zgodilo popolnoma nič. :(

  • Zmeden 1
  • Žalosten 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Vidiš, to pa rata, če avto stoji. Če bi se vozil, tega ne bi bilo. Mogoče pa tisti sharing niti ni tako napačen...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 23 urami je Z M A J napisal:

SILUX, avtodeli, so na e-pošti odzivni kot crknjen konj, ko sem pa po telefonu (zelo dolgo v čakalni vrsti), potem dobil zvezo, da sem urgiral za odgovor, me pa oseba na telefonu precej hitro in neprijazno odpravi, da bom kmalu prejel vse potrebne informacije na e-pošto. Se niti v nadaljevanju ni zgodilo popolnoma nič. :(

Do zdaj še nič, mi je vmes že Euroton dobavil in dr. Pelko priskrbel velik popust.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Ta vikend bil celih 6 ur v Super.... Rudnik. Od trgovine do trgovine.....

In glejga zlomka, v 6.urah niti ena prodajalka/prodajalec me ni vprašal: vam kaj pomagam, kaj želite?!

 

No razen, ko sem naročil čwapčiče in kofe v zumma kidsu...

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
  • Ni všeč 1
Napisano

6ur.... Men se zmeša. Moji pa še prej pomoje. Nismo mi za po trgovinah. Pridemo, kupimo in gremo. Čim hitreje :bravo:

N7rRRL1.jpg

Napisano (urejeno)

Ja sej meni tudi ampak sem se navadil odklopit taprave živce😆

Vse se da po xxx letih😉

Popravljeno od AmpeR
  • Všeč 1
  • Začuden 1
Napisano
dne 10. 4. 2023 ob 12:22 je AmpeR napisal:

Ta vikend bil celih 6 ur v Super.... Rudnik. Od trgovine do trgovine.....

In glejga zlomka, v 6.urah niti ena prodajalka/prodajalec me ni vprašal: vam kaj pomagam, kaj želite?!

 

No razen, ko sem naročil čwapčiče in kofe v zumma kidsu...

Zadnjič sem v Citypark šel z mojo mal po trgovinah, pa če bi se zaletu v trgovko tam ne bi trznila.. neki vprašaš pa pač "ima že stranko, bo mal za počakat"... in žal mi je povsem jasno zakaj.. verjetno mizerne plače, delajo cele dneve petke in svetke, potem pa še pomanjkanje kadra... :( 

Napisano

Glede na to, da sem 5 let delal pri velikem trgovcu, mi je vse jasno in mal vem, kaj se tam dogaja. 

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Znana napaka na Mazdah.   Najbolj žalostno pa je to, da se tole že več kot 10 let dogaja.   Jaz imam na svoji 6-ki že tretje motorčke na obeh ogledalih, zaenkrat mi delajo.
    • Evo da ne boste rekli, da se izmišljujem...  To je danes v garaži po zaklepu ko sem iz službe prišel. Zadnjič pa sovoznikov. Imam posneto in shranim do servisa ki bo tako ali tako kmalu.  VID_20260623_150701.mp4  
    • Važno da je lepo, pa tudi če ne hladi. 😂 
    • Starejši gospod je bil povabljen na večerjo k dolgoletnemu prijatelju. Čudovito se mu je zdelo, ko je njegov prijatelj vsakokrat, ko je ogovoril ženo, uporabljal vzdevke kot srček, ljubezen moja, draga, bučka, itd. Par je bil poročen skoraj 70 let in seveda sta bila še vedno zaljubljena. Ko je bila žena v kuhinji, se je nagnil k gostitelju in ga vprašal: - "Mislim, da je to čudovito, da še po toliko letih ženo vedno kličeš s temi ljubezenskimi vzdevki." Starec je sklonil glavo: - "Moram ti povedati resnico: njeno ime sem pozabil pred kakšnimi 10 leti, zdaj pa me jo je na smrt strah vprašati, kako ji je ime..."
    • Tudi po moje je klima (oz. bolj nastavitev usmerjanja in pihanja zraka) slabša stran 30-tke, ker se nastavitev zapiranja in usmerjanja prezračevalnih rež ureja istočasno z enim "gumbom" in je veliko slabša kot v 6-tki.   
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.