Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Sm ?e kr (konkretno) pod vplivom u?eri?nega fuzbal poraza! :blush::angry2:

 

Mah mal je blo smole, sploh na koncu kako beden gol so dal ameri?ani :whatever: , se je pa vidlo kako je na?im ve?krat padla koncentracija, angle?i so napamet vedli kje kak?en njihov stoji, ampak kaj ?e?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

slu?ba overload... naslednji teden za 2 dni v Hannover... :(

 

mah... hvalabogu za dr?avni praznik :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mater ej ?iv?en ko pes!

prodal feltne nekemu malemu iz ljubljane in me ?e 2 dni klicari da ga bo stari nalomu ker so kao feltne komplet zvite in zjebane. pizda ?e eno leto jih mam in avto ni tresu ni?! in da ho?e zdej denar nazaj ker ga bo stari nalomu!

pizda kaj misli?! jaz iskreno povedano nevem da bi ble zvite. in zdej mi ?e grozi po smsih da ?e ne gre zlepa da bo ?lo zgrda. za 200 e se folku tr?e..

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mater ej ?iv?en ko pes!

prodal feltne nekemu malemu iz ljubljane in me ?e 2 dni klicari da ga bo stari nalomu ker so kao feltne komplet zvite in zjebane. pizda ?e eno leto jih mam in avto ni tresu ni?! in da ho?e zdej denar nazaj ker ga bo stari nalomu!

pizda kaj misli?! jaz iskreno povedano nevem da bi ble zvite. in zdej mi ?e grozi po smsih da ?e ne gre zlepa da bo ?lo zgrda. za 200 e se folku tr?e..

 

 

Nej jih pripelje nazaj, pa stopta do enega vulkanizerja, pa se proba, pa ?e niso zvite, nej pla?a on v drugem primeru pa ti. Na katerem avtu pa jih ma? Mogo?e se vozi brez centrirnega obro?ka, pa zato trese?

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma sploh jih ?e ni dal na avto dej. stari pa mu te?i vrjetno zato ker je dal 200 e za feltne a ene ?e ma al kej takega.. no zdej je pri?u ?e do tega da je so dve zvite.. tako da..

rekel sem mu naj ne serje z nekimi gro?njami, ker nima nobene pravice izsiljevat in naj se sam znajde. ?e mi nebi neki grozil, bi mu jih ?e vzel nazaj, tako pa naj ga stari nalomi, ?ene bi ga jaz :D

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nej jih pripelje nazaj, pa stopta do enega vulkanizerja, pa se proba, pa ?e niso zvite, nej pla?a on v drugem primeru pa ti. Na katerem avtu pa jih ma? Mogo?e se vozi brez centrirnega obro?ka, pa zato trese?

 

A kdo ve kje se da dobit te obro?ke?

Pa kje se da ugodno popravt skrivljeno feltno? No ?e bojo obro?ki pomagal feltna ni kriva :P

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm ugotovu, da na LPG s tole mojo Laguno, mora? ?e kr mav merkat, da se pod 9L/100 prevo?enih km fura?! :blush:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?etova nova mazda6, dizel, narejenih okol 400 km, obstala v Brestovi, pred trajektom. :(

Lu?ka za okvaro ma?ine se je pri?gala malo preden so se ustavili. Avto je sicer delal normalno, tudi v?gal je normalno, samo nobene mo?i ...

Pohvalit je treba MES - pri?la je avtovleka, nalolo?ila avto in peljala na Reko, tam sta na?edva dobla nadomestni avto.

Danes izvedel, da naj bi se pokvarila ali iztaknila lambda sonda ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno je ?el vmes v "service mode", kar pomen da unga klanca od Brestove do glavne ceste, niti slu?ajno neb zvozu! <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kuret kamnik

 

Pa ne mi re?t da se vozi? brez obro?kov? Ker to pomeni da ti samo ?ravbi nosijo avto. Po doma?e, lah ti feltna pre? pade....

 

Hja, ubistvu so obro?ki, samo so malo premajhni :blush: druga?e gre pa zahvala fotru, on se je do zdej furu tko, zdaj ko sem zamenal feltne mi pa neki trese... aja pa tudi od fotra 14ke so mele malo ve?jo luknjo od obro?kov <_<

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno je ?el vmes v "service mode", kar pomen da unga klanca od Brestove do glavne ceste, niti slu?ajno neb zvozu! <_<:blush:

 

Amm,verjetno je ?el na Cres, ?e je pred trajektom obstal...Je pa res,da pa ne bi zvozil klanca iz porozin do belega kri?a na vrhu in ?e mal naprej, preden na hitro cesto prid?...smola,?e se ti dopust takole za?ne... :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ?lo se je na Cres, oziroma na Lo?inj.

Dost smotan ja, na za?etku sploh nista vedla kako in kaj ...

Sta mene zbudila, pa sem lepo rekel, da itak imata ?tev. od mes.

No saj pravim, so se lepo odrezal. Je pa slab ob?ute takole, nov avto pa ti crkne :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ?lo se je na Cres, oziroma na Lo?inj.

Dost smotan ja, na za?etku sploh nista vedla kako in kaj ...

Sta mene zbudila, pa sem lepo rekel, da itak imata ?tev. od mes.

No saj pravim, so se lepo odrezal. Je pa slab ob?ute takole, nov avto pa ti crkne :(

 

sej ponavadi je tako, da ?e je kaka napaka na materjalu se to zelo hitro izka?e. Jaz sem imel najve? posegov pri prej?nji mazdi v prvem letu pol se je pa nehalo in je vse delovalo BP.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.