Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

ne niti najmanj...

zna bit, da nagaja tudi famozni ventil, naj kr nagaja ko ga jebe :D

 

Zamerila ti je :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdaj me mal skrbi, ker me ta teden caka dolga pot, najprej stuttgart potem se paris... :(

 

te butli francozi v petek - vsi out of office ob 12:00 ker je snezilo, ne da je se prijemalo in to...je za?elo sneziti...

 

PANIKA! :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah tole je grozno za prebrat, sam kaj ko je folk totaln nepripravljen! <_<

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/traged...izini-krna.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah tole je grozno za prebrat, sam kaj ko je folk totaln nepripravljen! <_<

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/traged...izini-krna.html

 

to je zame naklepni samoumor......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf,zdej so nas pa ?e hrvati pre?i?ali,kar se ti?e pravne dr?ave-zamrznili so premo?enje Sanaderja,?ene in h?era ne glede na,da je bil bla,bla,bla in na koncu poslanec. :bravo:

So lahko za zgled na?im pobiralcem banan,ki i??ejo in kaznujejo samo kurje tatove (beri epilog afere Bari?ević). :angry:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf,zdej so nas pa ?e hrvati pre?i?ali,kar se ti?e pravne dr?ave-zamrznili so premo?enje Sanaderja,?ene in h?era ne glede na,da je bil bla,bla,bla in na koncu poslanec. :bravo:

So lahko za zgled na?im pobiralcem banan,ki i??ejo in kaznujejo samo kurje tatove (beri epilog afere Bari?ević). :angry:

 

Lih o tem smo se doma pogovarjal. Usi kritizerajo kok je korupcije na hva?kem, ampak majo tm saj jajca da kj nardijo, medtem ko se pa u slo sam govori, nardi pa n?. Uso tako golazn treba zapret, prej nau miru.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- 16 <_<

 

Lj-?rnu?e -13,4

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nove Jar?e.... - 12, Mazdica kresnila v prvo ?e z original 6 let starim akumulatorjem :bravo:

 

halo nima? dizla :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je seveda hec, ker ce avto ne vzdrzi -15 pol je res za v smeti, ne re?em krepko pod -20,-25....

 

Seveda pa se najdejo nekateri, ki nikoli ne pogledajo avta in kako teko?ino v avtu pol je pa hudi? pri -5.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je seveda hec, ker ce avto ne vzdrzi -15 pol je res za v smeti, ne re?em krepko pod -20,-25....

 

Seveda pa se najdejo nekateri, ki nikoli ne pogledajo avta in kako teko?ino v avtu pol je pa hudi? pri -5.....

 

a nisi glih ti pred parimi dnevi napisal da ti je crknil akumulator.?no sej moj tudi je zacel kihati te dni,sem lansko leto zajebal in sem verglal skoraj cel dan,pa sem potem pogruntal da mi je nafta zmrznala..

 

je pa carsko pri mazdi da ko ti pocasi zmanka elektrike ko stevce zabija..to je pa res kul..

 

a kdo uporablja kaksne aditive proti zmrzanju nafte?bom kmalu kj potreboval..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a nisi glih ti pred parimi dnevi napisal da ti je crknil akumulator.?no sej moj tudi je zacel kihati te dni,sem lansko leto zajebal in sem verglal skoraj cel dan,pa sem potem pogruntal da mi je nafta zmrznala..

 

je pa carsko pri mazdi da ko ti pocasi zmanka elektrike ko stevce zabija..to je pa res kul..

 

a kdo uporablja kaksne aditive proti zmrzanju nafte?bom kmalu kj potreboval..

 

Sem tudi napisal da sem ga poleti sam uni?il (tudi s pomo?jo fakin tovarni?kih dnevnih lu?i) ki so sedaj izklopljene

Z novim ?ge ko mina, tudi po tem ko prej 1 uro lavfa webasto (proklet dizel se segreva ko lena svinja...)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.