Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

dizel je drek - no, mazdin dizel...

sej un brez ketne je se vecji piece of shit...

skratka od danes naprej se pridrzujem ajvarju...naslednji avto bo bencinar

 

in se nekaj, ni point v temu, da ne bom placal al placal..point je v tem, kaj bi naredu, da se ketna utrga in sem jaz nekje na jugu srbije, kjer ni nobenga....

 

Samo bo? pa ful ve? dal za benz? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

slo vozniki: ce mas prost lev pas in vidis, da se ti en pred tabo vkljucuje na avtocesto, pol gres levo!!!! pa pizda, keri sebicnezi...

 

upam, da vsaj forumasi ne delate tega

 

isto velja za rondoje: ce ma dva ali tri pasova, to pomeni da sta ta notranja za uporabit...nista tam za dekoracijo...jebemu

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

slo vozniki: ce mas prost lev pas in vidis, da se ti en pred tabo vkljucuje na avtocesto, pol gres levo!!!! pa pizda, keri sebicnezi...

 

upam, da vsaj forumasi ne delate tega

 

isto velja za rondoje: ce ma dva ali tri pasova, to pomeni da sta ta notranja za uporabit...nista tam za dekoracijo...jebemu

 

Ti nisi pol za medvode, te na avtocestio pa v?asih kar zrinem na levo budale jedne

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fasu plu?nico in to sm zvedu po 3 tednih bolni?ke dobri so tile na?i dohtarji :P

 

pa prele?i jo! JAz se ?e vedno pucam od decemberske 2011, vmes so pa bili amokislavi, sumamedi in ?e ene hrva?ke pilule (ki so bajdvej kon?no pomagale, da se mi odpre)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

slo vozniki: ce mas prost lev pas in vidis, da se ti en pred tabo vkljucuje na avtocesto, pol gres levo!!!! pa pizda, keri sebicnezi...

 

Ah to pa ni sam slovenska specialnost, kle so pa ?ist usi isti - en ve?ji cepec od druzga. Tko ko se ne umikajo na levega takrat, ko bi lahko, tako potem takrat vozijo po levem, ko je desni prost. Ampak ne hitrost je glavni problem. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje bo kmalu velevlada uvesla obvezne gume za dez.....

 

to sicer ne, se pa govori, da bodo zaradi pritiska lobija gumarjev in vulkanizerjev spremenili zakon in uvedli obvezno uporabo jesenskih in spomladanskih gum. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemti de? spet! :vskalo:

 

?e ma? hkrati ?e ?ebulo v to?lu se ti obeta zares perspektiven in optimisti?en dan. :aaaaa::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ma? hkrati ?e ?ebulo v to?lu se ti obeta zares perspektiven in optimisti?en dan. :aaaaa::hohoho:

 

mah u k**** vse skupi, bom mogu res eno gara?o nekje ubodit, da bom lohk umiru razdiru F-a <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vse tko kaze da bom sluzbo zgubu...tok da totalna tema ! jebena kriza ubila celo fermo...in vse se je zacel zarad gradbenih baronov...da jim j?$#% mater p00&$&no...v pufih pa takih da ni 2x za rect da bo mazda sla od doma...jebeni petek tko bo tut vikend... <_<

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.