Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Gledam malo zadnji model Mazde 6, rabljene, pa niti ena ni pod 20 tiso? evrov, ?etudi je l.2013 !?.

Zdej ne vem, ali je tako malo prodanih, ker so cene za nove previsoke ali te ta nove bolj dr?ijo ceno? :whatever:

He, he, po dveh letih lahko prodam avto za toliko kot sem dal za njega ob nakupu....

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr, dohtar me je ?ist prestra?il zaradi mojih kolkov, da so ?ist v pi... Glede na moja mlada leta mnogo mnogo prekmalu. Zdaj se moram namalat pri enem od ortopedov, ne ?e ravno za zamenjavo rezervnih delov, pa? pa zato da bi bila ta ?imkasnej?a.

 

Ali ima kdo kaj pojma o tem, kje bi bilo pametno iskati ortopeda, ali na UKC ali Valdoltra (dale?) ali kje kak?en koncesionar?

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me zanima, ?e se da kupiti kaj tega medu g. Slivka ali ga.mamica:)?

Seveda se ga da, kar poklici jih. Jz pa jamram nad vremenom, ki je skret na fertig :S

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni mi v ?ivljenju blo ?e tako ?al, da se kaj nabavil kot tole tablico. Najve? je itak kriv MS in njihov gnil Win10. Bedak sem bil edno, da sem ?el sploh name??at to. V najve?ji meri kupil ravno zato,d a bom lahko lagano gledal youtube in razne videje po netu in ravno to ne dela.

 

Gledam MS support in ima ogromno ogromno ljudi s tem te?ave. MS pa nime nobene re?itve. Zdaj pa ali ?akam, da se MS zmiga ali pa fookenm vse skoz oken.

Za take stvari bi ti bila bolj?a Android tablica.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me zanima, ?e se da kupiti kaj tega medu g. Slivka ali ga.mamica:)?

 

Hja, mislim, da ga je na polici ?e kak?nih 20 kozarcev, vsak po kilogram. Ostalo je za lastno rabo, da ne bom na koncu zase kupoval med...

 

?e ti bo dovolj, se oglasi preko "zasebnega sporo?ila", da ne me?amo teme...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za take stvari bi ti bila bolj?a Android tablica.

 

Se strinjm, ampak sem kupoval tudi z namenom da se navadim teh novih Windows zadev, da potem pri strankah nsem bedak, ker i??em nadzorno plo??o. Pa sem si mislil za browsat in youtube bo moral tudi to delat. Sem se ravno zdej jebal ?e z gonlniki in nekaj posoabljal in je blo ?e slab?. Je avdio ?isto crknil. Medtem ko pisunim tole pa kolnem ?e enkrat in ekstra to zahojeno tipkovnico. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja tablica in v kombinaciji z viola barvo sta kot kaze magnet za lokalne dirkace, a jaz kot kak nonic za volanom in jim dam totalno kajlo ter speljujem prakticno v prostem teku. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bom ve? gledal ?ogobrca, ker pa da s Sanmarinom igra? ob pol?asu 0:0 in da ?ude?no ?e nismo prejeli gola, ker so sicer oni nevarnej?i na igri??u. TO PA JE NEKAJ NEVIDENEGA!  :rispekt:  :rispekt:  :rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale de?evn vreme prov mori, a jaz se tok veselil, da mam kon?no spet stroja s stre?nim oknom, po doma?e ?ibedahom.  :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale de?evn vreme prov mori, a jaz se tok veselil, da mam kon?no spet stroja s stre?nim oknom, po doma?e ?ibedahom. :rolleyes:

?e bol k ti ?i ?i ?ibedaha, se pa petrolovci veselijo tebe :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bol k ti ?i ?i ?ibedaha, se pa petrolovci veselijo tebe :D

Ob trenutni Lojzovski vo?nji so me veseli kurc kej in bi potro?nja lahko bila vsaj x 1,5 :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za?tihal v kri?u. Le?im k hlod, v poziciji, k me vsaj ne boli tok. Zdaj vsaj malo bolj zadovoljen da imam tablico.. :) Ampak bo treba pomoje k dohtarju in na bolni?ko. Problem edino, ker 10 let nisem bil pri dohtarju in sploh ne vem, kdo je moj zdravnik...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za?tihal v kri?u. Le?im k hlod, v poziciji, k me vsaj ne boli tok. Zdaj vsaj malo bolj zadovoljen da imam tablico.. :) Ampak bo treba pomoje k dohtarju in na bolni?ko. Problem edino, ker 10 let nisem bil pri dohtarju in sploh ne vem, kdo je moj zdravnik...

 

Na https://moj.zzzs.si lahko pogledas, ce imas vpisanega izbranega zdravnika :) ... 

 

ZZZS_-_Izbrani_osebni_zdravniki-20151018

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, ?ez kakih 12 ur :D

 

Zdaj je verjetno ?e kon?al z no?no :D 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.