Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Pri mo?u na?li ledvi?ne kamne.

 

Sem mu namignila, da se meni kaj takega gotovo ne bo zgodilo, ker on ves ?as "?tema" tam okoli, pa razbije ves kamen in da bi mogo?e tudi njemu pomagalo kaj podobnega, pa nekako ni bil preve? navdu?en...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V kristalki sirena za pozarno vajo jaz pa na skretu smuk vozim......

 

Sem se spomnil zdaj enkrat pri stranki. Ravno stopim v njihov objekt pa alarm za po?ar, lifti utripal, jaz gledam kaj se dogaja, ljudje pa mirno v lift pa gor v pisarne. :D

Jaz sem ?el potem vseeno raje po ?tengah. :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V kristalki sirena za pozarno vajo jaz pa na skretu smuk vozim......

Ne sekiraj se... po dobrem sranju je ob?utek mnogo bolj?i kot po ?e tako glasnem alarmu - verjemi ni? nisi zamudil :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hi?ni sesalnik mi je guznu oz. mu takoj pri?ne rde?a lu?ka svetit, ki se sicer sme le ob?asno pri?gat (jebemti komuniste)!  :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemti srake pri nas mecejo z dalnjovoda pred avto orehe da jih stres, ena je pa mal zamudila in pok v ?ajbo....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet na slabem glasu.Je kar te?ko mal manj govorit:)

Za vse je zdravilo, zate ga ima tvoj mo? med nogami, najprej zrahlja pol pa ?e sve? sirup in sta na koncu OBA zadovoljna. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes po sili razmer vozil Golf 1,2 TSI.

 

?tirivaljni bencinar.

110 konjev, ki pa o?ivijo ?ele, ko na?ge? motor preko 3000 obratov (ali ?e bolje ?ez 4000 obratov).

Za navor pa nisem prepri?an, ?e ga sploh ima... Mislim, vajen sem Mazdinih turbo-dizlskih 330 Nm, pa ?e to pri malo manj kot 2000 obratih, tale pa kar nekako ni dal ?utiti nekega navora... Sploh, ker smo bili ?tirje v avtu, pa ?e vsak svoj nahrbtnik...

Avto naj bi porabil 4,2 litra na 100 km (vsaj tako se je lastnik hvalil in zatrjeval), a je ra?un na koncu pokazal presenetljivih 18 litrov (skoraj pol rezervoarja!) za 204 km (od Kr?kega do Nove Gorice) oz. 8,8 litrov na 100 km. Pa ni bila neka divja?ka vo?nja. Tuj avto vseeno vsak vozi z malo ve?jo rezervo, da se res celega pripelje nazaj... Res mi ni jasno, kako je sploh pre?rpal toliko goriva skozi tako majhen motor?ek... In kaj bi bilo, ?e bi ga res "?gal"? Saj bi pokuril ve? kot moja BTjka.

 

Vedno bolj sem navdu?en nad turbo-dizli, pa naj govorijo, kar ho?ejo o bencinarjih, plina?ih, elektriki in ne vem ?e ?em...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Slivka, naj le to navdu?enje in ne mine niti takrat, ko bo? imel kak?en "tapravi dizelski" servis oz. kot Pelko re?e; "?e Mazda ne bi imela dizlov, bi lahko ?e zdavnaj zaprl delavnico, ker na bencincih nimam kaj menjati, razen olja, filtrov in sve?k"  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Slivka, naj le to navdu?enje in ne mine niti takrat, ko bo? imel kak?en "tapravi dizelski" servis oz. kot Pelko re?e; "?e Mazda ne bi imela dizlov, bi lahko ?e zdavnaj zaprl delavnico, ker na bencincih nimam kaj menjati, razen olja, filtrov in sve?k"  :cheers:

 

 

Vsi avto potrebujejo vzdrzevanje... pa ni vazno ali jih poganja bencin, dizel, plin, elektrika... in starejsi, kot je avto, vec dela imajo serviserji... sploh ce so lastniki bolj take sorte, da pridejo na servis sele takrat ko avto ne vzge vec ali ko se noce vec nikamor premaknit... :P

 

Jaz osebno se tudi raje vozim z dizlom... pa v zadnjem casu ne delam vec tako veliko kilometrov, kot sem jih vcasih... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.