Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

jah to je to.....isto vse, ohi?je so pa dejansko menjali ker ni bil 100% brez prask. poleg ostalega.

 

 

Potem ti ob menjavi pripada nova 12 mesecna garancija... Ni pa to vidno preko strani http://selfsolve.apple.com ... ampak se vidi iz papirjev... Zdi se mi, da morajo izdati celo nov garancijski list (ali dopisati na starega nov datum)... 

 

 

 

 

Ni moja "stroka"... je pa moj hobi :) ... 

 

 

 

Kot sem ze napisal, ga zadnje case ne menjajo vedno... ampak kaksne malenkosti popravljajo tudi sami. Veliko je recimo takih, kjer uveljavljajo raznorazne kozmeticne napake... predvsem zato, da bi prisli tako do novega telefona in nove garancije... zato pomoje v zadnjem casu kaksne manjse zadeve lahko popravljajo tudi sami. Recimo "lunin efekt", kjer se pri kamerici vidi, da je neka obroba malce zamaknjena (glej sliko)

 

skitched-20150930-093843.png

 

Nisem pa se slisal, da bi menjali celo ohisje ... V takih primerih ponavadi menjajo cel telefon ... 

 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vredno branja, da ne boste nasedali poceni ogla?evalskim trikom. ?koda, da ?edalje ve? "poslov" bazira na nategav??inah;

 

http://svet24.si/clanek/novice/gospodarstvo/55cb3dc79fd8e/v-piramidni-sistem-bhip-vstopis-na-dnu

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najprej jabuk, zdej pa ?e android v avtu crknu....

Svaka cast za tak support - 28.9 problem na radiju - mrtev, isti dan reply po mailu, 29.9 diagnoza in zacasna resitev, danes prisel kabel, problem resen. Kapo dol.

 

Medtem, ko je jabuk, ki je crknil 29.9 se vedno s statusom 'caka na popravilo' v SLO.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebesh telefon za ve? kot minimalno pla?o, pol pa ga po servisu vla?i?, moj NAJBOLJ?I HTC dela 4 leta bp, vse kar sem mu privo??il je nova baterija in na dopustu par dni "flight" moda.

Je pa res da ko je pri?el ven JE bil par evrov dra?ji kot takrat ob?rt jabuk in ni mi ?al da sem ga polno TAKOJ pla?al.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?eprav men vsi telefoni ne delajo prav, nobena ?enska ne pokli?e... pa dol vr?e vsaki?, ko ho?em poklicat :P Ziher je neki s telefoni narobe.  :ne vem:

 

Moj HTC desire, ki sem ga mel je tudi kar presenetljiv dobro dr?al. Res je, da ko je bil nov je crknil takoj (mislim, da so imeli serijski problem), po temu pa je kar nekaj let slu?il namenu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4. dan..........

Nalog ?t. 201586431

 

Pozdravljeni,  Va? delovni nalog, ?tevilka: 201586431 ima status:Popravilo je v ?akanju Serviser: Datum prevzema: Artikel: 29.09.2015 IPHONE 6,MM-TD,16GB,SLVR

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej bo... do 45 zakonskih dni je ?e dolga :hudicek:

Men so pred leti glasbeni stolp popravljali 42 ali 43 dni in ko sem se ?e ravno veselil novega izdelka, so me poklical, da je po?timan. MAMUJIMJEBEM!  :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razmi?ljam, kaj je bolje. Reg. prikolice imam 23.1.2016,takrat mi tudi pote?e tehni?ni.

 

Tega bi na?eloma rad naredil prej, hkrati bi tudi prestavil datum le-tega in zavarovanja.

 

Na tehni?nih so mi rekli zadnji? da je treba odjavit v primeri ?e naredi? 30 dni prej ali po roku.

 

Ampak kot berem to velja za motorna vozila. Za bivalno prikolico je rok 1 leto.

 

Zdej pa ne vem, a grem zdele lahko na tehni?nega, pa potem januarja podalj?amo samo zavarovanje? Najbr? ne. Ma kdo kak?no idejo?

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pelje? lepo na tehni?nega. Tega ti naredijo, kadarkoli ga pla?a?. 

 

Nato prekine? zavarovanje in ti izpla?ajo preostanek. Je pa res, da zavarovalnice ho?ejo ?rno na belem, da je bilo vozilo odjavljeno iz prometa. ?E ti mogo?e uspe s kak?nim agentom zbarantati, bi se mogo?e kako dalo tudi brez tega... 

 

Ponovno uredi? zavarovanje, tokrat za eno leto.

 

S potrdilom o zavarovanju in potrdilom o opravljenem tehni?nem pregledu gre? registrirat prikolico. 

 

?e bi imel koga poznanega tako agenta kot na tehni?nem, bi se to dalo precej la?je...

 

Vse to seveda, ?e je NAJVE?JA DOVOLJENA skupna masa prikolice ve? kot 750 kg. ?e je manj, ni potrebno zavarovati in registrirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce kdo ne ve kaj pomeni 'glumit francoza' naj pride sem v njihovo rodbino vsaj za eno noc.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako je zdaj s tistim zakonom, da sta dve osebi brez tistega lahko veljavno poro?eni? Ker mo?u bom tisto stvar enkrat odrezala, ?e bo po?el takole:

 

post-7767-0-15585200-1444071325.jpg

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boli te, va?n da so litke spucane.  :lol:  :lol:


Kako je zdaj s tistim zakonom, da sta dve osebi brez tistega lahko veljavno poro?eni? Ker mo?u bom tisto stvar enkrat odrezala, ?e bo po?el takole:

Tud ?e odre?e? te bo ?e vednl lahko takole jeb...  :hudicek:  :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boli te, va?n da so litke spucane.  :lol:  :lol:

Tud ?e odre?e? te bo ?e vednl lahko takole jeb...  :hudicek:  :hudicek:

 

Mah, saj, ?e se dodobra vse premisli... Ja, bi me, ja, pa ?e brez zabave bi ostala... 

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nebeski narod, ker gnoj od naroda...mrs

 

da se jim da se ukvarjat s 5 mesecno puncko (slo potni list, imela crnogorsko stempiljko, in smo hotli preckat KS-SRB mejo) in debil od policaja nas ni spustu (kr neki sam izmislil) in smo mogli zaradi njega pot do LJ podaljsat za en dan (pocitek na hrvaskem)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledam malo zadnji model Mazde 6, rabljene, pa niti ena ni pod 20 tiso? evrov, ?etudi je l.2013 !?.

Zdej ne vem, ali je tako malo prodanih, ker so cene za nove previsoke ali te ta nove bolj dr?ijo ceno? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledam malo zadnji model Mazde 6, rabljene, pa niti ena ni pod 20 tiso? evrov, ?etudi je l.2013 !?.

Zdej ne vem, ali je tako malo prodanih, ker so cene za nove previsoke ali te ta nove bolj dr?ijo ceno? :whatever:

 

Ena je  :jezicek:  :harhar:  >> http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10153546&show=1&avto=Mazda%20Mazda6%20Wagon%202.2%20D%20Avt.%20SKYACTIV-D...

 

Mazda_Mazda6_Wagon_2.2_D_Avt._SKYACTIV-D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni mi v ?ivljenju blo ?e tako ?al, da se kaj nabavil kot tole tablico. Najve? je itak kriv MS in njihov gnil Win10. Bedak sem bil edno, da sem ?el sploh name??at to. V najve?ji meri kupil ravno zato,d a bom lahko lagano gledal youtube in razne videje po netu in ravno to ne dela.

 

Gledam MS support in ima ogromno ogromno ljudi s tem te?ave. MS pa nime nobene re?itve. Zdaj pa ali ?akam, da se MS zmiga ali pa fookenm vse skoz oken.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.